• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a kaj će rozgva nego se sva spetljat, a moraš radit male buntove od 6 do 10 grančica...
2 sata otprilike, uz 4 pauze za odštopavanje, pa kad sam već stal, malo :drinkers: :weedman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Zato te i pitam, skupljam iskustva. Imam neke ideje u glavi i na papiru da si napravim takvo nešt. Pošto mi treba, kak i tebi do nekih 2-3cm, ne više, ali da mi je protočnost veča. Jedna od ideja je iskoristiti gramipov prastari čekičar, ali npr bez sita. To moram si posuditi od susjeda za probu, al mu ne smijem reči:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ima zanimljiv raspored noževa, budem po danu poslikal da vidiš ak nisi vidio?
zgodna stvarčica, nema kurenja paljenja granja od vočaka, sve u njega, on usitni i baciš u bio masu...

ti si ko neki moderni profecor baltazar vidim ja :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hm,,,,,,,,ča reč,nego da ova familija zaslužuje jedn veliko hvala.....:p

Pošto,je bija doša i taj dan,,:mrgreen:,,da smo se uspijeli vidit,,,i nakon posla koji je bio za obavit,,napokon je ostalo vrimena za druženje,,,,za razgledavanje vočnjaka,,,brajdi(vinograda),,za kojeg nema riječi,,,,ni za starijeg,,ni za mlađeg,,8),,jedna kompletno,,,vrijedna familija,,koja dela,,drži,,ono šta ima uredno,,,i more se jako puno ljudi,,iz sela,ugledat,,,na njihovu lozu..........

Posebno fala na druženju,,,i gostoprimstvu,,,i na trpljenju,,:p::ki nas nisu prije :axe::najurili...:lol:a posebno im se od srca zahvaljujem,,ki su nas smijestili,,cijelu obitelj,,,i pomogli,kad je najviše trebalo,,,,i zato,nemam riječi vijeruj mi............

Slik če bit,,,da najdemo aparat..............:lol::
Da ne pričam da je bilo i ludo i nezaboravno,,,,upalit,,mašinu u selu,,,i opalit jedan krug,,,:rolfer:,,,drži fergac,,,ko veliki,,,a i ima dobre KOČNICE..............:weedman:ima tu naš fergi i neke dorade,,,ki čekamo slike,,,da se to prokomentira.....

Najviše če mi ostat u siječanju,,,,,,,,,pogled na duguresu,,iz brajdi,,(vinbograd),,,a posebno i s zemlje di če niknut,,i kuča...

Nadam se uskorom viđenju,,,,,jer se nije uspijelo sve probat,,,,jer je dan proletija ko da je na turbo pogon.....;)ali,,bit če još prilik,,......
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ajde, ajde, znaš da bi ja pomogal svakome ako mogu, samo ti ljudi moraju bit nenormalni kao i ja, inaće se ne bi niš razumili :rolfer: :rolfer:

kao prvo, evo, i javno da ti se zahvalim što si mi dovezao onu dodatnu opremu za fergija ča smo kupili od onog kaj ni ti ni ja se nemremo sjetit kak se zove lik :lol: a jesmo pacjenti, al nema veze, glavno da smo mi utržili to...

hvala ti od srca i za ostalu dodatnu opremu, nisi treba, al kad ti netreba, onda bolje da si meni dal :rolfer:

a si vidija kak fergi koči, i to samo nakon 5 puta raskapanja kočnica, i to 3 puta one lijeve, je....biiiiip joj ma....biiiiip

drago mi je da vam je bilo dobro, i budemo to ponovili prvom prilikom!!

i nemoj mi reč da si opet zabija fotoaparat :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Skoro pa ga zgubija,,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:
Ima da nas vide,,kreču slike.....:p
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heh, skupljaš u čarapu cijelu zimu, i na prolječe si opet na početku, pa čak i malo zaglibiš ako pretjerujete kao ja...

eto, kreče se u radne akcije, pa smo morali više odijenut nove cipele glavnom radniku, da ne bi polomio nogu u nezgodnom trenutku....

stare cipele:

dsc04414l.jpg


radilo se ko u F1 boxu

dsc04413o.jpg


i evo ga :)

dsc04412nq.jpg


sjedim tako sa bratom i frendom u bircu, i nis mogal ne poslikat ovo sportsko okruženje, s onim zastavicama je izgledalo kaj da sam ga na Grobniku parkiral :lol:

dsc04415j.jpg


išal sam kroz šumu doma da ih malo isprobam... ajmeeeeee, drugo vozilo!!
a na asvaltu je nešto brži i ne skače na neravninama, puno udobnije za vozit se :supz:

sad smo spremni za sezonu :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ide,,,mali dobija i nove šlape,,,,,,,,,,ali i sprid pezu,,sad čće delat prednja vuča...:rolfer::rolfer::rolfer::lol:

Da na grobniku ne bila brža izmijena...:rolleyess:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
radilo se ko u F1 boxu
Ima li Pađem brzu zamjenu guma? :mrgreen:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=izXN3CH-Vig[/YT]
sjedim tako sa bratom i frendom u bircu, i nis mogal ne poslikat ovo sportsko okruženje, s onim zastavicama je izgledalo kaj da sam ga na Grobniku parkiral :lol:
Moćna slika :shock:

znači,žena odobrila rebalans proračuna....:lol:
huh, jedva prošlo :oops:
A kreditni rejting kod žene je ostao isti ili pao...:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Mislim,,,,da je bankomat,,,
noa71w.gif
blokira do daljnjega..:shock::shock:,ako nije dolazim u dugu resu..8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mane, 12.4-28
sam ti rekal možda da sam bik po horoskopu? :roll: :lol:

prazan ide ljepo, uskoro čemo vidit kak se ponaša u pretovaru :mrgreen:


eeeeeeee moj čik's, da tak brzo mjenjaju... ne znam baš :lol:

mtd, jel onaj gnjoj kaj si frezal ispušta neke plinove, pa čovik ima neke nuspojave?!?! :scratch :butthead: :lol:

bager, samo navrni, našal sam nareznice kaj su odletile u pjesak nakon naglog ubrzanja fergija pri prvom probnom krugu sa davnforsom :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
U ken stanju smo bili,,,,još smo dobri.......da nismo ni glavu posijali..:mrgreen::mrgreen:

p.s.
Pretegni one vide,,,,,dole.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, baš :lol:
budem sutra zalegal ispod, i probal sa dva utega da vidim kak bu to držalo pri velkim brzinama :rolfer:

odoh na probu...

aj čujemo se
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
bager, samo navrni, našal sam nareznice kaj su odletile u pjesak nakon naglog ubrzanja fergija pri prvom probnom krugu sa davnforsom :lol:
Krene on iz dvorišta i za sekundu evo ga po brdu, oko brda i natrag. Već sam misli da ideš do Karlovca okolnim putem :mrgreen:
p.s.
Pretegni one vide,,,,,dole.
Zaboravio si dopisati: I pofarbaj rez na ploči da ne hrđa ;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Krene on iz dvorišta i za sekundu evo ga po brdu, oko brda i natrag. Već sam misli da ideš do Karlovca okolnim putem :mrgreen:

Skoro pa ,,da ga nismo stigli ni skinut iz traktora,,,,jesi vidija kad je počeja mijenjat,,,vrtit,,nema kraja,......:mrgreen:

Zaboravio si dopisati: I pofarbaj rez na ploči da ne hrđa ;)

Da e,,,bravo čiko,,,,:supris:,,,,,,,,,::i to ima da ga iznapinjemo sad...

hehe, baš :lol:
budem sutra zalegal ispod, i probal sa dva utega da vidim kak bu to držalo pri velkim brzinama :rolfer:

odoh na probu...

aj čujemo se

Samo ti sviraj,,ki sviri zlo ne misli....................:p,,
bfp04.gif



I bravo reka je ČIKO,,,,,,da pituraš rez,,,da nebi rđa pojela,,,,u kratko vrime..
24186sp.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
mtd, jel onaj gnjoj kaj si frezal ispušta neke plinove, pa čovik ima neke nuspojave?!?! :scratch :butthead: :lol:
lol:

kaj se osjeti do tebe...:scratch
ma to sam ja prdnul pa se osjeti....:lol::butthead:
 

Najnoviji postovi

Na vrh