• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
Aaaaaaaaa dobar hitac imaš...........:lol::lol::lol:
ako budeš trenira,,,,,,ima da rokneš i do evrope...
nquygy.gif
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
zaboravil sam te pitat kako uspiješ na mjestu volan okretat od silnih utega koji si nabacao na traktor:scratch
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Skoro pa ,,da ga nismo stigli ni skinut iz traktora,,,,jesi vidija kad je počeja mijenjat,,,vrtit,,nema kraja,......
Al kad se okretao na brdu sa svim upaljenim svijetlima i zvuk u pozadini kao da NLO slijeće :shock:

zaboravil sam te pitat kako uspiješ na mjestu volan okretat od silnih utega koji si nabacao na traktor:scratch
Mislim da ga nije na mjestu okretao onaj dan, tako je bio parkiran ili... :scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
ma josu pitam :weedman:

Onda dobro...................:mrgreen:

Al kad se okretao na brdu sa svim upaljenim svijetlima i zvuk u pozadini kao da NLO slijeće :shock:

Skoro pa ko da se rujo spušta s četvoromotorcem..............

Mislim da ga nije na mjestu okretao onaj dan, tako je bio parkiran ili... :scratch

Ja sam proba,,,i sa 4 komada uopče nije neki,,,težak na volanu,,,ako čemo iskreno....
A i pored toga ovo če bit na njemu,,kad bude vuka iz boške(šume drva vanka),na prikolici,,pa se onda i neče uopče osijetit,,,toliko koliko sad.....a opet kaže da ga diže po uzbrdici kad ga dobro natovari..prije dok ih nije ima..
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
zaboravil sam te pitat kako uspiješ na mjestu volan okretat od silnih utega koji si nabacao na traktor:scratch

pa vidiš koliki je,ima od kuda i potegnuti...:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ki je pelja starega dajca,,,,,,,,njemu ne smeta...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
zaboravil sam te pitat kako uspiješ na mjestu volan okretat od silnih utega koji si nabacao na traktor:scratch

ti silni utegi, u stvarnosti, malo otežaju volan, sve je zasrano sa mašču (podmazano), i piksu sam podmazal i nasprejal sa WD-om, i ako nisi na asfaltu možeš motat... mada ja nis motal na mjestu ni bez utega, a kamoli da to inače radim... danas sam probal, jer si postavio pitanje...
motam smo kad se trektor kreče, pa makar ga cimal sa kvačilom u 30cm...

Ja sam proba,,,i sa 4 komada uopče nije neki,,,težak na volanu,,,ako čemo iskreno....
A i pored toga ovo če bit na njemu,,kad bude vuka iz boške(šume drva vanka),na prikolici,,pa se onda i neče uopče osijetit,,,toliko koliko sad.....a opet kaže da ga diže po uzbrdici kad ga dobro natovari..prije dok ih nije ima..

evo danas probal sa manjim vozom, milina!!
a vuča drva, šala...

naime, kad je jednoosovinka natovarena, u vožnji se ponaša stabilno, nema onog karakteističnog poskakivanja prednjeg kraja, a lako se skreče i na asvaltu...

plan je da su dva stalno naprijed (60kg), a dva će bit otraga kod gornje kuke, čim napravim nosač...
i kad se bude vozio neki veči teret, preselim naprijed da su sva 4...

gume su nove 12.4-28, i u transportu je nešto brži, na livadi je sad bolji omjer brzine, a na cesti za manjim vozom nije ništa slabiji u brdo... moja zapažanja od danas....

evo malo slika u sljedečoj poruci...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
maneken spreman za vuć porušene vočke...
dsc04418z.jpg


dsc04419s.jpg


zeznul sam sa premalim panjom ispod prikolice, jedva je hidraulike prošla ispod ruke :madmana:

dsc04420o.jpg


skupilo se granja, ekipa upravo izaziva kontrolirani požar :lol:

dsc04421i.jpg


mater šiša voćkicu, ja znam samo sa vinogradom :oops:

dsc04422g.jpg


popodne došo bratić dat ruku, da nas malo spasi... :prayer:

dsc04423n.jpg
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
počišćena livada, sad na red dolazi čupanje panjeva prvom prilikom...

dsc04425f.jpg


voz natovaren i povezan!! hvala bager, dobro je došal poklon, drži lojtre :D

dsc04426bm.jpg


sve izgorjelo...

dsc04427vo.jpg


provjera dal je alat na kupu, predah, gemišt, i gassss kući!!

dsc04428v.jpg


eh da, ubo me trn od šljive :mad:
kako to boli mamicu mu, pa kaj ima šljiva kakvog otrova?
još ni prestalo cvikat, a nabil mi se u prst pije 5 sati!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
kako to boli mamicu mu, pa kaj ima šljiva kakvog otrova?
i!!

da ima,past ćeš u alkoholnu komu....:lol:
a kaj bi imalo,samo boli ko sam vrag nekoliko dana...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
oćeš reć da je tebi ovakav teret na prikolici dizal prednji kraj u zrak:scratch
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ne.
očem reč da ovakav mali teret rastereti volan...

6, 7 metara drvi mi pri usponima iz šume znalo ne podignut cijeli taktor, nago ja skrenem, a traktor ode ravno...
u tansportu, kad kotači od prikolice nalete na neravninu, a ja letim famoznih 23 na sat, prednji kraj mi je znao tri puta ko ping pong loptica odskočit...

ovak je traktor puno udobniji za vozit nego kad nema niš napred... a tek kad košara bude gotova... :rolleyess:

naravno kad mi ne trebaju, skinem ih :) malo body -buildinga :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ma žuljeve na rukama sam već odavno prebolil :finga:
to ti je dječja bolest u našem dijelu grada :lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh