• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
na svu sreču, po 4.ti puta, tuča je mimoišla naše brdo di su vinogradi :partyman:

ti ju zbilja želiš kad kukaš za njom....:scratch
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Čiji je taj Fiat dobro izgleda ako je često u šumi ?
To kaj tuča ne dira mrzlopoljce i poljičane je znanstveni dokaz da grom nejde u koprive .:D
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
To kaj tuča ne dira mrzlopoljce i poljičane je znanstveni dokaz da grom nejde u koprive .:D

:butthead::axe: jel ja to osjećam neku dozu ljubomore?:mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
uuuuuuuuuu čiko, za ovo si mi dužan barem gajbu radlera ako ne i više, još ću malo razmislit
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
joj pa normalno da ću ti dat priliku da probaš tu i tamo koju ispraznit ;)
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav Josinoj ekipi!

., evo malo čitam i gljedam tvoju temicu., bilo je svega i svašta, od zabave, putovanja, izleta, dela, ... ., a ja nikako da uvatim vremena i napišem ku pisanu besedu! ... :mrgreen: ...
., sve lipo opisano i slikom popraćeno, milina i divota za oko i dušu! ...

., lip pozdrav celoj dragoj, nadasve vridnoj obitelji! ... :prayer: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
., evo malo čitam i gljedam tvoju temicu., bilo je svega i svašta, od zabave, putovanja, izleta, dela, ... ., a ja nikako da uvatim vremena i napišem ku pisanu besedu! ... :mrgreen: ...
., sve lipo opisano i slikom popraćeno, milina i divota za oko i dušu! ...

., lip pozdrav celoj dragoj, nadasve vridnoj obitelji! ... :prayer: ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

svima nam je tako, vremena se nema, sve je u ponom pogonu, a kad bi čovik i imal vremena, neda mi se palit kompjuter i visit za monitorom, ležaljka u hladu i pol kile orošenog gemišta mi je nekeko draže na ovih 35 stupnjeva...

žena i ja se već dva mjeseca spremamo za ekspediciju u Jezerane, ali, možemo samo za vikend, ali, svaki vikend neki "vaaažni" događaji...

čekamo slobodan vikend, pa još da se poklopi da su i plemeniti grofi slobodni...

hvala ti na pozdravu, također lipi pozdrav tvojoj familiji od nas, čitamo se, pišemo se, a i čujemo se valjda uskoro! :partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
čiksovo sjeme paradajza :lol:
nisu si niš u rodu izgleda, ovaj je sve deblji i deblji.... :rolfer:

dsc04874lz.jpg


dsc04875dn.jpg


dsc04876k.jpg


:prayer::prayer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168


dsc04877e.jpg


dsc04878b.jpg


dsc04879x.jpg


kod Mateše u Draganiću su na sniženju huskve 359, trenutna cjena je oko 3900kn, inaće je oko 4700kn

kako je lako rezat drva kad se žaga niš ne buni.... :mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,700
moji paradajzi su još nisu u toj fazi, malo kasnije je sjeme posijano al za sad sve izgleda dobro. Pošto je sad i kiša pala a i do sad su redovito bili zalijevani mislim da bi se mogli pokazat u dobrom svijetlu.

Takvu motorku sam i sam imal i nisam imal sa njom sreće. Izgleda da je bila neka tvornička greška na njoj i na kraju je zaribala a nije bila stara ni 3 god.:roll: U servisu se nisu mogli načudit kad su ju raskopali kolko je bila iznutra uništena. U međuvremenu sam kupio malu 137-icu pred 5 god.i pred dvije god 365 i ni sa jednom do sad nikakvih problema.
Nadam se da će se tvoja pokazat puno boljom od moje jer još od nikog nisam čuo da je imao takvih problema ko ja sa svojom.
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
čiksovo sjeme paradajza :lol:
nisu si niš u rodu izgleda, ovaj je sve deblji i deblji.... :rolfer:
:axe:
pa onda izgleda da je na poštara u rodu :rolfer:

kod Mateše u Draganiću su na sniženju huskve 359, trenutna cjena je oko 3900kn, inaće je oko 4700kn

kako je lako rezat drva kad se žaga niš ne buni.... :mrgreen:
Što nema Mateša u DR prodaju nego si morao ići u Draganić?
A mora lako rezati, inače ode glava za uzalud utrošene novce od strane obitelji :finga:
moji paradajzi su još nisu u toj fazi, malo kasnije je sjeme posijano al za sad sve izgleda dobro. Pošto je sad i kiša pala a i do sad su redovito bili zalijevani mislim da bi se mogli pokazat u dobrom svijetlu...
Sad reci da mi amateri znamo bolje uzgajati nego tvoja agronomka :mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hvala Neško na dobrim željama!

@mane - bit će da si neku s greškom kupil, a i to se dogodi, jer svi su mi nju preporučili ili manju 353, ali ova je sad na akciji, a 353 košta 4435kn kolko se sječam....

nadam se samo da ova moja nema grešku, prerezal sam par debljih, par srednjih metrica, reže ko u putar!!

@čiko - vidi se da je paradajz od susjede :lol:

u DR ti Mateša drži samo Stihl...
 

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
422
Moral bi i sam u sličnu investiciju . Samo ti nju stisni dok je pod garancijom .
 
Na vrh