• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
Samo dojdi čekam te raširenih nogu,,,,,,,,ups,,,,ruku........:rolfer::rolfer:
Ima da se naložimo ko sotone,,,,,,ali obavezno i tutu ponesi........:partyman::partyman::drinkers:

Sic je možda na njemu odmah,,,,ne kopa sa traktora,,,več sijedi gore,,na njemu,,ako na isto mislimo............:scratch:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
za sve ljubitelje planinarenja ili prirode, evo link sa par sličica od izleta na Bijele i Samarske stijene.
Strogo zaštičeni rezervat, koji se dijelom nalazi u Primorsko-goranskoj županiji, a dijelom u Karlovačkoj.

meni je bilo predivno, a oblici stijena su nevjerojatni!

https://picasaweb.google.com/108987294130537637956/BijeleISamarskeStijene2011

Ki je tebe puštija tamo,,,,dobro da te se nisu riješili,,,,nebi te ni međed naša,,,,a i da je,,,ima bi ča jist,,,,a tek mene,,,,živija bi lito dan.............:rolfer::rolfer:

Ljepo za odmorit i dušu i tilo,,..:heart::heart::heart:
Dali si ponija raketno gorivo..........:lol::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
psihički odmor, da... fizički, ajme meni... bez raketnog se ne bih uspio torpedirat preko svih tih stjenčuga... :)

e, a međedi kad čuju kako teško hodamo, obilaze nas u širokom luku!! :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
e, a međedi kad čuju kako teško hodamo, obilaze nas u širokom luku!! :lol:

ili vas zaobilaze od nusprodukta koji proizlazi od prevelike potrošnje goriva pa nema dovoljnog sagorjevanja.....:lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ima i tu nešto, gore je rjeđi zrak, pa ni dobra smjesa za detonaciju,
pa bude svakakvih ispušnih plinova koji ne zadovoljavaju euro norme :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehehe, pa i prikolca je crveno crna :rolfer: :rolfer:
lijepo mu stoji ono zadnje stakalce... jel ga otvaraš, il je zatvoreno cijelo vrijeme da ga ne skršiš?! :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ne,nenenenene,ne otvaram ga s prikoliocom,,,,možda ako da samo na drugi zub,,,,,jer isprobano,,,,,da ga slomiško reč keks.........:?

Sotono jena,,,kud sve vidiš..:vragek:ali nema konpozicija da moreš sanjat..
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Josix,
Svaka čast kako si sredio traktor. Nisam prije vidio da si radio kabinu i moram priznati da je odlično ispala.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Hvala, hvala!
Ali to nije sve! Na prolječe nastavljam sa nekim radovima i preinakama... kako na kabini tako i na traktoru...
 
B

BAGERISTA

Guest
To care................:supz::supz:
Šta uzimaš i kojeg pomočnog radnika,,,,,ako budem izbačen od doma.......:mrgreen::mrgreen::arrow:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ooooo, ne pomočnog, GLAVNOG radnika!!! :lol:
brat je pospremio garažu, pa još da dovedem struju do garaže, i bal može počet!!

jedino je problem kaj ne bu bilo puno mjesta za manervriranje oko traktora...
a i pitanje je dal stane u garažu jer mislim da su vrata oko 200cm visoka, a traktor je 207cm otprilike... :madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ispumpaj gume,,,,,,na pola,,,,,,,,,;)ozbiljno ti kažem,,,tako je otac kad je kombajn krco,,,iz beograda za pulu,,ništa mu ne bude,,,,,,a moreš i više od pola.....

Nači ništa od radnika..:madmana::!::shock:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa kaj si rano jutro krenul sa bevandom?!?!
napisal sam da : "ooooo, ne pomočnog, GLAVNOG radnika!!!"

znači ako bude kakav radnik na ponudi, bil bu glavni, a ja samo dodajem alat i materijal :lol: i pričam kaj treba :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma vidiš da sam pogubljen totalno,,,,,,,:axe::weedman:,,,moran pothitno roknut jednu kratku,,,,,:drinkers:

Ništa nači,,idemo delat uslužno......:lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bumo se dogovorili za cijenu po satu :lol:
ali neku normalnu, a ne ko ovi lokalni mehaničari, ja moram radit 4h da bi zaradil za platit njemu jedan h posla... jao na kaj smo spali...

još 3 pacjenta, pa joe go home!!

:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma ne ja sam ti jeftin,,,,,za mene platit,,,delat češ cili život,,,i malo če ti bit..................:lol::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a niš, onda dojdi na gemišt gledat i čudit se kak se vari :lol:
valjda češ mi gratis popravit rupe od varenja kaj napravim :rolfer: :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sve čemo se dogovorit,,,,ne,,pa nismo dijeca ne.......:lol::lol:
Nemoj pod nikakvu cijenu uzimat aparat za varenje u ruke,,,bit če posla više nego ča triba..:weedman:(radim gratis,,,,,samo da ča razvališ):partyman:,,,,ali gemišt,,,mora bit..
 

Najnoviji postovi

Na vrh