• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz od matije754dt

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
MOže on nosit samo mu je problem prednji kraj koji je dosta lagan pa moraš stavljat utege
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
da je to samo ponekad,probo sam i ja vozit ali bolje ne više,jer odkad sam skoro tak na auto naletio otad sam reko mir...bolje vozim sa velikim traktorom neka on potroši i 10 lit. nafte više al znam da neču nikog udarit.
 
B

BAGERISTA

Guest
T se zove delo,,,,a ne dizat prasice na tronožac.......:p:p
I kod mene se dela tako..:partyman:Vidin i mali fergi nosi bez problema..:D:D
 
B

BAGERISTA

Guest
Lipo,lipo,,,i poli tebe se svako malo nešto nađe na traktoru novega.:p:pe ti naši traktori:partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vijerujen,,,a i na kraju,,,,smeta kod okretanja,,,,a i tare(uništava) njivu s kraja..............sad če bit ko park..
 

Najnoviji postovi

Na vrh