• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pravljene traktorske kabine

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Izrada traktorske kabine

htio sam neku kabinu/polukabinu, iz oglasa nije bilo nista za pametne novce stanje totalno nebitno tu mislim na adriatic kabinu

prvo sam napravil slika 1, da mi posluži kao nosač reflektora i rotirke


...pa onda kad sam zbrojil dva i dva kopiral dotičnu kabinu koju hoću ispalo ovo

zadovoljan učinjenim, materijal u mom slučaju zanemariva stavka , napravil po svojoj mjeri...

u nekoj budućnosti to može izgledati i ovako
 
Posljednje uređivanje:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Prekrasan mi je ovaj DEUTZ!! Baš takve volim, zriktan je po mom ukusu! :)
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
a sunce ti kalajsano pa stočemu toliko svjetala :weedman: pa dok to sve popali u krugu od 2 km je dan :prayer:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
htio sam neku kabinu/polukabinu, iz oglasa nije bilo nista za pametne novce stanje totalno nebitno tu mislim na adriatic kabinu

prvo sam napravil slika 1, da mi posluži kao nosač reflektora i rotirke
nema veze dal je neko kopira ili ne ,ali kad vidim ovako nesto znaci da imas i volje i znanja da uradis nesto kako treba. a kad vidim onu ficinu kabinu ono bi poslo u cirkus da se narod smeje.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
@ bole
u tome je i stvar da se dobije puno svijetla po noći ali uz odgovarajuću el.instalaciju,alternator akumulator.....


OK neki to rade iz gušta nije potrebno imat dvije rotirke ili toliko nečega to sve kosta
vidi se po sliki da je D 7006 koji se može kupiti za 3000eu a ovo na njemu kosta puno,puno više od tih 3000eu
a ovaj moj koji nije 75 već isto 7006 kupljen za 3500 uloženo do sad cca2000eu došao do tud pa zamislite kolko jos treba da izgleda ko ovaj iz Njemačke

@ŠANANA
ova tema je ok i k tome kaj je otvorena ali ove slike/postove iz prvih postova prebacite nekamo kud pripadaju
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
e ovo je već nesto
jel ova prva izrađena ili samo obnovljena uz preinake

ima tko kakvih saznanja gdje se mogu kupiti neke univerzalne kabine ili slično, znam da je prije bilo za nekih 10-tak t kn
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
e ovo je već nesto
jel ova prva izrađena ili samo obnovljena uz preinake

ima tko kakvih saznanja gdje se mogu kupiti neke univerzalne kabine ili slično, znam da je prije bilo za nekih 10-tak t kn

Tamo pise da je rucne izrade.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nacrti za kabinu!

Evo ekipa naletio na netu na nacrte za kabinu pa možda nekome pomogne u životu, izgleda mi kao za nekog zetora, ursusa ili nekaj slično!
kgrhqzhjecfdoss5broipjg.jpg

kgrhquokowe1z5yudkkbnmi.jpg

kgrhqrhe1fmt3hblbnmhr5e.jpg

kgrhqqokpse1qlnf0ebnmip.jpg

kgrhqqokose10hs9mffbnmi.jpg

kgrhqnk0e2ewln4wpbnmhsq.jpg

kgrhqmokice1782qvtbnmip.jpg

kgrhqjhjesfdyvbdjbvbroj.jpg

kgrhqeoki0e1zwmfp7nbnmi.jpg
 

kordunaš

Član
Tu od
30 Ruj 2011
Poruka
95
jako lijepo uređene kabine još da imaju bočna stakla na otvaranje bilo bi ok,, mene interesira kabina za eurowolfa 454 dal ih tko radi kod nas ili samo Orašje u bosni ??
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
jako lijepo uređene kabine još da imaju bočna stakla na otvaranje bilo bi ok,, mene interesira kabina za eurowolfa 454 dal ih tko radi kod nas ili samo Orašje u bosni ??

To sam iskopal na ebayu, pa dok je radiš samo ubaciš prozore na pant!:drinkers:
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Evo ekipa naletio na netu na nacrte za kabinu pa možda nekome pomogne u životu, izgleda mi kao za nekog zetora, ursusa ili nekaj slično!
[I

svaka ti čast tražim nacrte već danima
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
Dobra tema, al na početku malo neozbiljna...

Uglavnom, koje cijevi koristiti za glavnu konstrukciju kabine?
50x30/5 mm? bi bilo ok?

Mislim da debljina mesa od 5 mm nebi bilo pretjerivanje, nego vrlo korisna stvar.....

Mišljenje? Prijedlozi?
 
Na vrh