• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pravljene traktorske kabine

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Isto tako i vračanje trakastih osigurača, s dva mala šerafcigera se vrati u mjesto bez brige, je da traje, ali da se bez problema.
Prodam ti ja alat za to navlačiti gore
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Bum ga probal sutra potražiti i poslikati.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
odlučio sam praviti kabinu na 560 potpuno odvojenu od traktora sa ravnim podom sve sam odprilike iskombiniro jedino neznam odčega nosače ili ublaživače da stavim svaki predlog dobro došo
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
odlučio sam praviti kabinu na 560 potpuno odvojenu od traktora sa ravnim podom sve sam odprilike iskombiniro jedino neznam odčega nosače ili ublaživače da stavim svaki predlog dobro došo

najbolje ti je staviti kabinu na gumene amortizere ...neče ti se osjetiti tolko vibracije od mehanike...vjeruj mi preporodit češ se dok bude gotova i pogotovo dok staviš na pod debeli tepih...buka je puno smanjena...i mi smo digli i prepravili kabinu na torpedu i sad tak kaj ti se milina voziti...
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Neznam kolko imaš mjesta i kolko ti se da zezat al mota mi se po glavi ideja o zračnim jastucima kak kamioni imaju na kabinama ak si kad vidio.
Nego daj mi reci radiš kabinu od nule na novo il neku postoječu prerađuješ
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
znam kak imaju kamioni...imal sam IVECO EUROSTARA i mjenjali smo mu jastuke na kabini...mislim da bi bila to prelagana kabina za jastuke...nebi imal nekog efekta zbog jastuka jer bi bili pretvrdi...a ako im smanjiš ptitisak zraka u njih onda bi znal nasjedati po grabama...kabina je prerađivana znači nije pravljena od nule...
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Neznam kolko imaš mjesta i kolko ti se da zezat al mota mi se po glavi ideja o zračnim jastucima kak kamioni imaju na kabinama ak si kad vidio.
Nego daj mi reci radiš kabinu od nule na novo il neku postoječu prerađuješ

to bi mi bilo preskupo,radim od čiste nule znači stara dole nova gore,stavio bi gumene nosače ali nemogu ovdje kodnas naći ništa jedino sam našo u lateranu od landinija nosače kabine 250 kn komad i to mi je puno
mislio sam ovo staviti 8 komada ali mi se čini slabo
http://www.trgo-agencija.hr/detalji...meni-odbojnik-m10x50x40-v-v-17-17mm-55sh.aspx
 
Posljednje uređivanje:

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Ak me pamčenje dobro služi tamič ima nosače motora na tu foru samo masivnije pa da probaš pitat negdi u trgovini dal imaju.
Radiš po uzoru na neku kabinu il dimenzije kak ti odgovara,tj kak si si zamislio,i ak imaš kakvu kalkulaciju kolko bude te to došlo?
I ja sam jedno vrijeme jako razmišljao o izradi al me brine kak bu na tehničkom to prošlo
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Ak me pamčenje dobro služi tamič ima nosače motora na tu foru samo masivnije pa da probaš pitat negdi u trgovini dal imaju.
Radiš po uzoru na neku kabinu il dimenzije kak ti odgovara,tj kak si si zamislio,i ak imaš kakvu kalkulaciju kolko bude te to došlo?
I ja sam jedno vrijeme jako razmišljao o izradi al me brine kak bu na tehničkom to prošlo

radit ću na ovaj sistem samo će biti malo šira
http://poljoinfo.com/showthread.php?1536-Pravljenje-kabina/page5

što se tiče cjene oko 4000 t.kn o registraciji nisam ni razmišljo valda će se nešto srediti
ovog o tamiću se nisam ni sjetio !!!!
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
radit ću na ovaj sistem samo će biti malo šira
http://poljoinfo.com/showthread.php?1536-Pravljenje-kabina/page5

što se tiče cjene oko 4000 t.kn o registraciji nisam ni razmišljo valda će se nešto srediti
ovog o tamiću se nisam ni sjetio !!!!

ako nije bio registriran zadnjih par godina tj.od kad su počeli slikati vozila prilikom tehničkog onda te nebi smjeli zajebavati jer nemaju u arhivi kak je traktor izgledal prije...na tu foru idemo i mi ..nije bio registriran zadnjih 5 god i sad ga dotjeramo o sredimo kolko god možemo da ga jednom zaslikaju i gotovo...
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
ako nije bio registriran zadnjih par godina tj.od kad su počeli slikati vozila prilikom tehničkog onda te nebi smjeli zajebavati jer nemaju u arhivi kak je traktor izgledal prije...na tu foru idemo i mi ..nije bio registriran zadnjih 5 god i sad ga dotjeramo o sredimo kolko god možemo da ga jednom zaslikaju i gotovo...

ma u ovoj lijepoj našoj nije nikad registrovan
 

Meštro

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
34
Ovaj 577 sa linka koji si postavio je od mog zeta :eek:: kabina je napravljena prva liga!!!
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Jel gotova kabina?može koja slika?
Jedno pitanje,jel netko u zadnje vrijeme stavljao kabinu na traktor i išao na tehnički,tj konkretno me zanima kaj ovi na tehničkom gledaju na kabini
Sad mi je traktor regan bez kabine a našao jednu za sitnu lovu pa bi ju uzeo i srdio al me muči da ne dođem na tehnički pa da me ne traže neki atest a ja naravno nem ništ imao
 

Jajo

Član
Tu od
13 Pro 2010
Poruka
351
Jel gotova kabina?može koja slika?
Jedno pitanje,jel netko u zadnje vrijeme stavljao kabinu na traktor i išao na tehnički,tj konkretno me zanima kaj ovi na tehničkom gledaju na kabini
Sad mi je traktor regan bez kabine a našao jednu za sitnu lovu pa bi ju uzeo i srdio al me muči da ne dođem na tehnički pa da me ne traže neki atest a ja naravno nem ništ imao
Odvezi se do svog centra za tehnički i pitaj njih to ti je najbolje jer sam se ovdje načitao svakakvih gluposti i poluinformacija i vjeruj ne rade svi centri jednako mada bi trebali isti zakon isti pravilnik a različito tumačenje istog. Šta ti trebam pričat svega sam se nagledo dok čekam tehnički a 100 kn zataknutih kod mjenjača "tzv za kavicu nek se nađe" rješava sve probleme (Na žalost) prijavio bi tu bagru al imaću ja više problema jer znamo kakovo je naše pravosuđe, najebe zviždač a lopovi se izvuku jer su dobro podkoženi i nebavim se time moje mora uvjek biti ispravno radi mene zabole me za njih. Svoju djecu vozim.
 

Zac540

Član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
604
Znam,to mi je i plan,imam baš poznanika na tehničkom pa ču skoknut pitat ga za proceduru,on mi večinom sve rješi kad se znamo al nebi htio opet doč s traktorom i kabinom bez ikakve pločice il papira od kabine i zezeat čovjeka,ipak on raskira svoj posao.
Bitno da ju upišem u knjižicu poslje več niko nebu pitao za ništ
 

Najnoviji postovi

Na vrh