• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pravljene traktorske kabine

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Najbolje da imate kabinu ko ja ljeti grijanje i vjetar u kosi zimi klima ako je kapa na glavi nije vjetar u kosi i nemate problema s pronalaskom stakla:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

baltazar 3

Član
Tu od
2 Kol 2012
Poruka
167
Najbolje da imate kabinu ko ja ljeti grijanje i vjetar u kosi zimi klima ako je kapa na glavi nije vjetar u kosi i nemate problema s pronalaskom stakla:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

vjetar u kosi neprocjenjivo:icon_super:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Najbolje da imate kabinu ko ja ljeti grijanje i vjetar u kosi zimi klima ako je kapa na glavi nije vjetar u kosi i nemate problema s pronalaskom stakla:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:

Po zimi el uspiješ sići sa traktora sam ili se sav pokočiš, ja kad sam sa 539, ali sa kabinom, al nije to bog zna šta zatvoreno, puše po nogama, ove zime na -17 prodao krmaču i vozio čovjeku, obuko se ja debelo, al jedva izašo iz traktora, bez kabine ne želim ni pomišljati kako bi završio :icon_eyes: :(rofl):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Decki pa bas se ne vozim previse po zimi al kad da dobro se obucem i dobro je jedino mi idu malo suze jer je 542 raspuhan pa leti:eek::
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ma kabina je pola traktora. kad pokisnes i smrznes se nista gore nema.
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
evo par sličica biće još

fotografija0047eb.jpg


fotografija0048w.jpg


fotografija0049d.jpg
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
ok izgleda al je slabo.
kabina bi trebala biti ujedno i kao zaštitno luk -jaram , da te štiti kod prevrtanja.
konkretno, ove cijevi minimalno duplo deblje.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kojih su te cjevi dimenzija? kolko mi se čini radi se o 4x4 cjevi od čega su i tvornički rađene dosta kabina...inače ima dobar izled za sad..
 

sale_h

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
62
kabina je odlicna meni se svidja i ja sam u planu da pravim za svog zetora kojeg sam skoro nabavio, a cinimi se da je i ova za zetora.
Za koju seriju zetora pravis?
 

sale_h

Član
Tu od
6 Lis 2011
Poruka
62
A ovo si za sad dolicno uradio meni se svidja.
Obavezno slikaj ostalo kad budes pravio jer i mene zanima izrada jer bi trebao i ja da pravim sebi.
Koliko su te kostali ovi profili, jesi nove ili polovne kupovao?
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
A ovo si za sad dolicno uradio meni se svidja.
Obavezno slikaj ostalo kad budes pravio jer i mene zanima izrada jer bi trebao i ja da pravim sebi.
Koliko su te kostali ovi profili, jesi nove ili polovne kupovao?

600 kn profili novi 5 komada od 6 m
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Pozz Bimbo...

Evo ti par ideja kako sam ja riješio ojačanja po kutevima s obzirom da sam isto koristio tanki profil. Inače taj profil se koristi i na tvorničkim kabinama, a ako one prolaze sve ateste onda...

02022012388.jpg


02022012390.jpg


Imaš još nekih detalja tamo u mojoj temi ako ti mogu kaj pomoći...:eek::
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
ma imas gume na odpadu mozes nabaviti koliko hoces za male novce samo su stakla problem
puno para

Najjeftinije je da na odpadima izrezes komplet onaj lim jedno 5cm oko stakla,na kome je keder i staklo_Od bocnih autobusevih moze biti soferka,od malih sto stoje sa zadje strane kamionske kabine mogu biti ona dole ispod soferke i bocna,samo malo improvizacije i moze se jeftino naci stakla
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Najjeftinije je da na odpadima izrezes komplet onaj lim jedno 5cm oko stakla,na kome je keder i staklo_Od bocnih autobusevih moze biti soferka,od malih sto stoje sa zadje strane kamionske kabine mogu biti ona dole ispod soferke i bocna,samo malo improvizacije i moze se jeftino naci stakla

neću ništa improvizirati stavit ću na šarafe kao imteove dugmetare dođe majstor kući izmjeri postavi i to je to rupe buši besplatno gume sam nabavio kod kolege bavi se polovnim auto djelovima za vrata se još nisam odlučio ali najvjerovatnije će biti cijela staklena


Pozz Bimbo...
pozz i tebi i svaki ti dala za ovo!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh