• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prednji nosač i ralice za IMT 539

Kezza

Novi član
Tu od
14 Stu 2016
Poruka
4
Poštovani,
Trebao bi informaciju gdje se može kupiti prednji nosač za ralice na IMT u 539 ili ako netko ima nacrt za navedeni nosač. Možda bi ga sam radio!
Hvala
 

Kezza

Novi član
Tu od
14 Stu 2016
Poruka
4
Zahvaljujem!
Bilo je nešto u oglasniku ali nista od toga....ili u kompletu sa ralicom ili je negdje daleko a i cijena je dosta visoka.Taj mi nosač nije od životne važnosti i trebam ga dva tri dana godišnje. Plug od ralice imam pa sam mislio sam raditi nosač, može i bez hidraulickog cilindra, samo da mi je nekakav nacrt ili skica. Ako ne uspijem sa prednjim nosačem, pokušati ću staviti ralice na stražnji dio.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dosta toga fali Imtejcu za prednju ralicu nosači, hidraulika , prednja vuča i lanci za početak.
 

Kezza

Novi član
Tu od
14 Stu 2016
Poruka
4
A imam lopatu....i to nekoliko, problem je kaj nitko osim mene ne zna s njom rukovati, a dvorišta ima ohohoooo....za očistiti!
 

Kezza

Novi član
Tu od
14 Stu 2016
Poruka
4
Dosta toga fali Imtejcu za prednju ralicu nosači, hidraulika , prednja vuča i lanci za početak.

Vidim da ima nosača i bez hidraulike, nešto da je jednostavno a funkcionalno. Planiram raditi sam pa sam mislio ako netko ima neke osnovne dimenzije nosača, od pločevine sa rupama pa do dimenzija samog nosača ralice. Bilo bi lakše za početak. Ali ako nema, budemo probali nešto iskemijati!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega davno imel nekakvu ralicu na feder ručno dizal kad nije trebala i ručno zakretal za friški snijeg je bilo kak tak a za mokri obavezno lanci jer bez njih nikud nikam .
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Na fercu bi pasalo uz lance još 200-300 kg tereta na zadnjem kraju.
 

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Najbole i naj-jednostavnoje napraviti kopčanje iza sa okretom za 360, tako da možes i vući i gurati snijeg. sebi sam tako napravio za 565 a pravio sam i nosač za prednju, još mi treba dvosmjerni klip i to je to.no zadovoljan sam i ovako dobro radi. Očistim 2 ulice za pola sata.
 

Patika

Novi član
Tu od
2 Pro 2013
Poruka
24
Evo šta ja imam na svom IMT-ejcu.
 

Prilozi

  • DSC_0029.jpg
    DSC_0029.jpg
    34.8 KB · Pregleda: 198
  • IMAG0032.jpg
    IMAG0032.jpg
    42.2 KB · Pregleda: 190

zoranbircic

Član
Tu od
3 Sij 2017
Poruka
178
Osobno sam sebi radio nosač na 565 . nije neka mudrost, nisam imao priliku negdje vidjet i poslikat, pa sam radio sve iz glave. Nije ispalo loše ,samo mi još treba dvostrani klip i gotovo.Ako imaš priliku negdje poslikati , više od pola posla si riješioi.:(wait):
 

Najnoviji postovi

Na vrh