• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Meni je bilo važno saznati snagu utovarivača, a on kod mene nikad neće dizati i nositi više od 1000 - 1200 kg max. Znam što se događa pod takvim opterećenjem, ne brini, neće raditi sa tim težinama, no dobro je znati što on može da bih mogao procijeniti težinu tereta za koje možda neću znati koliko su teški.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

zjockoo si isprobao utovarivač u radu :?: :?:
slikao sta :?:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Isprobao sam al nisam slikao. Kopao sam i ravnao zemlju, prenosio šljunak i poravnavao ga, a dovršavam i nosač za vilice pa kad bude do kraja završen stavit ću slike. Dobar je utovarivač, jako sam zadovoljan zasad.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

ej zjocko utovarivač ti je super i nek te dugo služi. al može pitanje?
koko te je koštao i od priključaka kaj ima sve i dali je vezan skroz na zadnji kraj ili nije i biraš ručice ili palicu(jojstic) za podizanje, otvaranje i zatvaranje korpe! mislim ako se smije znat ako nije tajna! :oops:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Hvala Kikic. Cijena ovisi o opremi koju želiš. Računaj 5000 Eura za nešto slično ovome kao što je moj... Za detalje upitaj kod Strojometala
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

aha a to je cijena s montažom mislim otprilike.
jel su uzeli mjere pa su ti radili pa si samo traktor dovezao da ti to namuntiraju ili si odvezao traktor pa su ga slagali i kolko si ga čekao dugo?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Utovarivači se rade u serijama, pa dobiješ onu koja odgovara tvojim zahtjevima. Montaža je uključena u cijenu. Što se tiče konzole, ako su već stavljali utovarivač na tvoj tip traktora onda će ti traktor tamo biti nekoliko dana, a ako nisu i nemaju gotovu shemu za izradu tvoje konzole onda ti traktor ostane do max 10 dana u radioni da se sve napravi. Sve ovisi o tome da li je gužva i da li ima puno narudžbi te o tome koji traktor imaš i što si zatražio.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

zjockoo kaže:
Utovarivači se rade u serijama, pa dobiješ onu koja odgovara tvojim zahtjevima. Montaža je uključena u cijenu. Što se tiče konzole, ako su već stavljali utovarivač na tvoj tip traktora onda će ti traktor tamo biti nekoliko dana, a ako nisu i nemaju gotovu shemu za izradu tvoje konzole onda ti traktor ostane do max 10 dana u radioni da se sve napravi. Sve ovisi o tome da li je gužva i da li ima puno narudžbi te o tome koji traktor imaš i što si zatražio.

E hvala ti jaču najvjerojatnije stavljat na mf560 al klasični ne veliki al mislim novo stavit pa me to zanimalo. imam broj pa ču ga nazvat da čujem kolko para itd. hvala još jedamput
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
K

Kikiriki

Guest
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Ma ja sam ti katica za sve od-do
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

aha a daj mi reci prednji hidraulik za mf kolko bi koštao otprilike s kardanom dal možda znaš
 
K

Kikiriki

Guest
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Traktor- do 90 ks -(2000 kg) prednji hid.skidajuči,kat.II,nogice,donje sklapajuče poluge,konzola,mont. € 2300
-od 90 ks-(3000 kg) prednji hid.skidajuči,kat.II,nogice,donje sklapajuče poluge,konzola,mont. € 2700
-dodatna oprema-poluge sa brzim spojkama (kugle) € 200
-trokut za brzo kopčanje € 180
Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
Prednje kardansko vratilo- 1000 o/min,lijevo,elektrokuplung (za sve traktor sa ravnim i slobodnim prolazom)
- € 2800 s montažom
Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

I onda mi još neka netko kaže da je moja prednja hidraulika sa svojom cijenom od 900 Eura preskupa...!!! :twisted: :mrgreen: :blackeye
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

zjockoo kaže:
I onda mi još neka netko kaže da je moja prednja hidraulika sa svojom cijenom od 900 Eura preskupa...!!! :twisted: :mrgreen: :blackeye

a zjocko i ti isto radiš prednju hidrauliku za traktore ili?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Ne Kikic, ja imam jednu gotovo novu doma, pa pošto sam kupio utovarivač sad svoju prodajem, pogledaj temu "Prodajem podrivač", tamo imaš slike i sve...
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

Evo mojeg novog priključka za utovarivač u akciji. Sam sam ga izradio :idea: i trebalo mi je nekih tjedan dana pošto sam radio samo u slobodno vrijeme svaki dan.

U izradi: :arrow:

Obrisan neispravan link.

Jučer dovršeno i obojano

Obrisan neispravan link.

Nakon toga praktična primjena, prijenos paleta drva te piljenje:

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.


Zadovoljan sam kako radi. Sada mi se primjena utovarivača značajno povećala jer mogu prenjeti i utovariti sve što god mi treba. :mrgreen: :blackeye
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

ne zoveš se ti badava zjockoo ;) ;)
stvarno svaka čast :prayer: :prayer: :supz:
ako ikad kupim utovarivač znat ču kome se obratim ako ču trebat koji priključak :blackeye
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Re: prednji traktorski utovarivaci i prikljuèni alati

:mrgreen:
 
Na vrh