• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Evo ti slika pa vidi di se učvršćuje kod tvog, a za dužinu izmjeriš kako ti odgovara, mislim da su oko metar



 
B

BAGERISTA

Guest
Di si ovo iskopa,,,,,:prayer::prayer:,imam dva perna,,,di se4 noge kače,,,,ali bi mi dobro došla slika,,,di se spoje na kline da vidim kako su montirane,,,,samo prihvat me zanima,,,,jer ovo nije problem napravit samo da vidim di su spojene,,,,jer bi mora napravit jednako,,,,,,,,,,,,ako imaš još koju,,bija bin ti zahvalan.........;);)

zahvaljujem od srca i za ovo..:supz:
Jesi ovo naša na forumu di,,,ili ima ko od tvojih kolega.....:shock::shock:
 
B

BAGERISTA

Guest
Slike pronađene,,,,i vidija sam kako izgleda noga..............:mrgreen::mrgreen::mrgreen::supz::supz::supz:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Slike su ti s neta :) nema niko od mojih kolega, imal uživo vidit takav ali nisam na noge obraćal pozornost...
 
B

BAGERISTA

Guest
Slike su ti s neta :) nema niko od mojih kolega, imal uživo vidit takav ali nisam na noge obraćal pozornost...

Riješeno,,,,evo več se krenulo u izradu ,,,,,,,,,,:p:p
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo i nešto novo...
Naš član Belec7340 je na svog Zetora 7340 stavio novi Trac Lift 220 SLi

fotografija0557a.jpg

fotografija0564.jpg

fotografija0566.jpg

fotografija0555.jpg


Užitak je raditi s njime :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Oprema...jojstick, paralelogram, plivajući položaj, treće kopčanje hidraulike, brzo kopčanje priključaka, ona kompresiona posuda za ublažavanje udaraca, uglavnom ima sve što jedan prednji utovarivač može imati :) :D :D


A Same....hmmmmm....neznam, čekaju se neki bolji dani....možda i bude jednog dana :)
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
evo kakvoga imam ja utovarivača na svojemu zetoru 4911 inače montirali su se na imt558 al smo spasali na zekana
slika0021.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
ŠANANA

Svaka čast na utovarivaču,,,,jako ljepo igleda,,,,,i mora da pijeva dosta,.....
Ljepa konbinacija na zetoru,,,ima isto brzu spojku za skidat utovarivač,,,ili...:scratch
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
okomito kopčanje je ako bi se tako moglo reći msilim vade se klinovi od cilindara i od utovarivača trebaju bar biti 2 čovjeka sad budem nogice složio jer je ovo ubojit posao 10 minuta treba da ze privaču utovarivač jer treba dosta namještat
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Filipe, to ti je zato jer niste napravili posel kak treba.
To je SIP-ov utovarivač, i on ima ramu oko traktora naprijed, gdje su i dvije nogice. Skida se vađenjem dva bolcna sa zadnje strane, tam iza cilindara, a naprijed ima dvije kuke.
Zahtjeva pomoćnu ramu, koja se sastoji od dvije horizontalne cijevi. One se pričvršćuju na sredini na onim rupama, a naprijed ti ide oslonac sa svake strane prednje kade. Inače, previše ste ga povukli unazad i prenisko postavili.
Imam negdje knižicu s rezervnim dijelovima takvog utovarivača, samo su konzole nacrtane za 533/539.
Inače, takav ti tip utovarivača ima član Ivica Blagaj montiranog na Universalu 640. Izvedeno je kak treba, pa ti može napraviti koju sliku.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
nije sipov piše imt nego isti je ko sip mislim možda koja razlika,cilindri se ne kače preko kuke nego isto preko bolclina inače neznam zašto bi bio prenisko taj utovarivač inače digne dost visoko nisam mjeril al visoko digne i uopče se zadnji kraj ne diže u zrak jedino je napor kod njega zato jer nema stavljene pločevine do prednjeg kraja nego se sve drži na zadnjem dijelu traktora
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Malo da osvježim temu i da Vam predstavim naše nove linije utovarivača. :)

U prvoj seriji smo ih montirali na 4 traktora, od toga su tri identična Deutza za Belje Remont i jedan JD za Moslavku. Kroz kratko vrijeme planiramo potpuno zamijeniti stare linije sa novima, a kao i do sada u ponudi će biti za apsolutno sve tipove i vrste traktora i to po nepromijenjenoj cijeni!!

Karakteristike:

- veća krutost dobivena povećanjem presjeka krakova za 40 mm
- veći presjeci škara i trokuta paralelograma
- brzina podizanja i spuštanja, te velika brzina otvaranja i zatvaranja radnog
tijela
- velika podizna moć
- točnost paralelograma u 1°
- velika preglednost
- lakoća i brzina skidanja i kopčanja utovarivača sa i na nosače utovarivača
- brzo kopčanje radnog tijela izvedeno sukladno normi ISO 23206, koje
zahvaljujući bočno postavljenoj ručici u potpunosti štiti djelatnika od
priklještenja te kod kojeg se kopčanje radnog tijela vrši direktno iz kabine
traktora, a otkopčavanje radnog tijela se vrši sigurno sa vanjske strane
utovarivača
- ....

U nastavku su slike utovarivača i detalja.





















Nadam se da nisam ništa bitno propustio navesti...

Ako imate bilo kakvih pitanja, prijedloga ili primjedbi, na raspolaganju sam Vam.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Pohvalno u svakom slučaju. Sviđa mi se piksiranje paralelograma kao i cijelog mehanizma otvaranja radnog tijela. No imam jednu primjedbu...šteta što to na mojem modelu nije napravljeno... :)
Inače ok, ide se naprijed...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pohvalno u svakom slučaju. Sviđa mi se piksiranje paralelograma kao i cijelog mehanizma otvaranja radnog tijela. No imam jednu primjedbu...šteta što to na mojem modelu nije napravljeno... :)
Inače ok, ide se naprijed...

Dobro kaj je piksiran,da ne dobije lufta ko na mojim,klimav je sav ko "babji zub":weedman:
 

Najnoviji postovi

Na vrh