• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,985
Ajd da se javim!
Lepe zgledi!
Nitko ne može prema slikama reči u čemu je stvar! To treba probati!
 

dkalat

Novi član
Tu od
20 Velj 2022
Poruka
24
Radi ko sat promijenjena ulja u ok je stanju ali nigdje naći točkove
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Ja sam sebi slagal, nabavil sam felge od Fiče i otkoval cijev za osovinu jer nisam imal viška motika da od toga napravim.
Možda naletiš negde na oglasu, a ako ne onda kupi dve felge od fiče i par motika sa kojih odrežeš srce i napašeš ga u felge.... Ostaje ti još utege ugraditi ako imaš potrebe za tim
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Kako dobri kotači.
 

ByteLord

Novi član
Tu od
16 Ožu 2021
Poruka
6
Pozdrav svima, potrebna mi je preporuka za kopačicu. Htio bih na proljeće usitniti si zemlju i da mi pripremi za sadnju i u toku sezone da si prorahlim zemlju da mogu naprimjer ogrnuti krumpir. Površina je oko 1000m2. Ceh oko 5000kn. Da mi je pouzdana.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,985
Kupnja kopačice najviše ovisi o zemlji koja će se obrađivati!
I mislim da za tu lovu nećeš "upariti" kvalitetu, pribor.....pogledaj što se prodaje il novo il rabljeno
 

ByteLord

Novi član
Tu od
16 Ožu 2021
Poruka
6
Zemlja kod mene je glinasta. Bitnije mi je da sam uređaj kvalitetan a sam pribor mogu kasnije kupiti
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Za kvalitetniji uređaj još nadodaš 10000 kunića (ali to bi se odnosilo na novi uređaj).
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Nažalost, kako je mtd rekao, teško ćeš šta ozbiljno kupiti za te novce. Dal tražiš baš kopačicu, tipa fuxtec, iskra... ili motokultivator sa frezom?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Ak hoćeš kopačicu ("skakavaca"), onda neka MIO-Honda serije 400, ak hoćeš MTK s frezom, onda Labinprogres Mondial.

Naravno, govorim o rabljenima, u tom području cijena.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Neki od ova tri modela bi se možda moglo naći za predloženi budžet.
Honda F400, s novim motorom Robin Subaru ex13 (nedostupno).
IMG_20161015_145205[1].jpg
Honda F 450 s motorom Honda G200 (nedostupno), u originalu sa motorom G200c, po mogućnosti zaobići.
IMG_20210116_133500[1].jpg
Honda F600.
IMG_20191203_104441[1].jpg

Predloženi modeli su samo za primjer, što bi se moglo naći za predloženi budžet.
 

ŽeljkoKa

Iskusan lik
Tu od
18 Stu 2020
Poruka
569
Ima kolega sa poslu tako nešto samo Einhell, služi ga već godinama u vrtu, ako nadživi garanciju već se otplatila.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,349
Ovo je 5 godina garancije, samo zbog toga bi to uzeo, rijetko mi treba a sadašnji Mio 360 me zafrkava već neko vrijeme.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
@jocc, čim vidim ovu nogu s pužnim kolom (a ne lancem), ne vjerujem u trajnost.
S druge strane, ima jednu brzinu, nema rikverca...
Rekel bi, bjež' od toga.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,587
Igračka , dok traje traje.
Nije problem pužni prijenos , ni pužno kolo , ni pužni zubčanik, već je problem materijal od kojega je napravljeno pužno kolo. Najbitnije je da pužni prijenos bude uvijek dobro podmažen, jer on je sve.
 

Najnoviji postovi

Na vrh