• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju traktora

DraganR

Novi član
Tu od
27 Sij 2022
Poruka
2
Ma daj...Fendt 300 serije ima cilindra i 110ks... Za 50 ks su mu i dva cilindra previše 🤭 :hahah:
Previše konja za maslinarstvo,
Sve bi počupao s tim.Mi u Istri oremo na 10cm ostalo ispod je kamen🤣

Ajde kad neko kupi pravi traktor od 100 do 150 ks nek mi se javi pa možda mu daju ovaj od 50 kao igračku za klince 🤣🤣🤣🤣🤣
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,517
Ma daj...Fendt 300 serije ima cilindra i 110ks... Za 50 ks su mu i dva cilindra previše 🤭 :hahah:
Serija 300 ima 4 cilindra ako si to mislil i max 152 konja… 😉
 
  • Like
Reactions: ZJ

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,875
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,544
Rekel, razmel :rolleyes: .
Ipak su se dvije riječi Talijanskog podkrale (sorry). Jedna malo modificirana i druga autothono Talijanska.
Sutra ću prevesti moj prethodni post, sad sam previše pospan, pa da ne bude greške.😞
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,875
Za 2.s.r. kak su se sporazumijevali ličani i talijani!
-Kuca talijanski vojnik na vrata
-Iz kuće - Do je? (tko je)
-No duje, solo uno! (Ne dva, samo jedan)
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
585
Ako je za m
Previše konja za maslinarstvo,
Sve bi počupao s tim.Mi u Istri oremo na 10cm ostalo ispod je kamen🤣

Ajde kad neko kupi pravi traktor od 100 do 150 ks nek mi se javi pa možda mu daju ovaj od 50 kao igračku za klince 🤣🤣🤣🤣🤣
Ako je za masline, Antonio Carraro ;)
Uostalom, pogledaš što imaju ostali maslinari, kako su zadovoljni i kako su pokriveni sa servisom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh