• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju traktora

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,551
Dobar dan dobri ljudi,molio bih vas za jedan savjet,a on se odnosi za traktor koji bi bio koršiten za malčiranje šumskim malčerom.Traktor bi trebao biti snage 90-120 ks,sa pužnim/super sporim brzinama,godište nije toliko bitno kao cijena,a ona bi znosila negdje do 15000E.Molim vas preporuke.Hvala i LP :).
Možda Ursusa 1224 da pogledaš,evo kako radi sa šumskim malčerom....
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Hvala na odgovoru 😃. Znam da, dosta zafrknut buđet al možda se nađe nešto 🙂.. Šta mislite o fiat 100,par mehaničara i ljudi sa kojoma sam pričao, preporučuju upravo njega.🤔
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Budem sutra probao nazvati, pa da vidim. Hm, ovaj moj je za snagu od 90 do 130,trebalo bi probati kako bi se fiat 100 ponašao..Da, po pravilu baš pita neki fendt, valtra itd al bome cijena visoko iznad. Budem makar malo pričekao pa se možda nešto i pojavi 😉
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,836
Strpljen-spašen.
Ionak bi se mogao razočarati.
Kolega je išao gledati nekoliko traktora,neki nisu ni blizu kako na slici izgledaju.
Nakraju je odabrao najboljeg od ponuđenog jer si je zacrtao da do baliranja traktor treba bit u dvorištu..al da se strpio možda bi nešto naletilo,a ovi se nebi prodali.
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Da slažem se, ista situacija kod mog kolege, prošao pola hrvatske dok je našao nešto dobro. Kaže na slici jedno, uživo drugo 🙈. Ma ne žuri mi se ne, mogu slobodno tražiti, razgledavati i još koji savjet skupiti pa se nešto možda nađe 😉. Hvala na vremenu 👌
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,836
Nađi nešto u najboljem stanju.
Iako ovo lako zvuči,teško je sve pregledati i donijeti normalnu odluku jer poludiš kad ne nađeš ono što tražiš;)
Uglavnom pomalo i hladne glave.
 

Vukk

Član
Tu od
2 Svi 2019
Poruka
44
Nisam vidio tog univerzalala,al kod nas ima jedan covjek narancasti storad mislim da je oznaka 404 sa prednjom vucom i traktor ima jako dugo nema kabinu nego si je slozio samo plocu iznad glave protiv sunca.
Traktor ima puno snage a ide stvarno super,nema serujo volan al se mota super lagano.
Ima i utege i stavlja ih samo kad ide u sumu na brda.
Store ima moj komsija,sto ti kazes ima snage
Ali je nekako uzak i lako se da prevrnut preko potoka,ovaj moj komsija sa fiatom se prevrtao 2 puta
 

yakis12345

Novi član
Tu od
28 Svi 2020
Poruka
27
Pozdrav, dali je slučajno netko gledao ovaj traktor, u kakvom je stanju ako se može/smije napisati :)
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
536
Ima li netko iskustva u radu s New Holland TCE 50 traktorom. Ima jedan u N. Marofu ga prodaje.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
baš mi taj oglas jučer iskočio na fejsu. Interesatan traktor...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,341
Rebrandirani Landini Mistral, motor Yanmar, 4 cilindra, 2190ccm, 48ks@3000 o/min, težak 1,5t, 16+16 brzina, 30 km/h max.
 

DraganR

Novi član
Tu od
27 Sij 2022
Poruka
2
Pozdrav,
Zanimaju me iskustva sa traktorima 50 ks.
Koji traktor kupiti od 50 ks.
Najkvalitetniji...
Hvala
Screenshot_20211030-105443_Chrome.jpg
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,461
Pa onoga koji i sišao sa tvorničke trake, da ima četiri cilindra, najmanje 24 brzine, izolirana kabina obavezna (sa sa radnim svijetlima , ispred i naravno iza), klima samo u kabini, stereo radio. Najmanje 5 godina garancije, a boju po narudžbi.:cool:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,341
... da ima četiri cilindra...
Ma daj...Fendt 300 serije ima cilindra i 110ks... Za 50 ks su mu i dva cilindra previše 🤭 :hahah:
 

Najnoviji postovi

Na vrh