• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijava za moderatora

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
V

VTZ

Guest
Ovaj forum treba biti mjesto dragocjenih informacija, pomoći i izvor potrebnih znanja. Znači, potrebni su ljudi koji će se brinuti o njemu.

Osobni stavovi, preferencije, osobni interesi ili koristi trebali bi biti sasvim u drugom planu. Postoje jasna pravila na svakom forumu, previše off-a, previše prepucavanja i vrijeđanja treba jednostavno obrisati, bez previše okolišanja ili obrazlaganja.

Na mnogim forumima dobije se ban, ili kazneni bodovi, a opet bez puno objašnjenja. Stoga ne vidim razloge zašto napadati one koji se brinu za forum? Kome se ne dopadaju pravila, nek potraži drugi forum!

Pokušajte razmisliti, u što će se pretvoriti forum, ukoliko se bude sve dopuštalo? Ja sam za što više reda, po svim pitanjima, ma kako god to nekome zvučalo diktatorski!
 
T

trpavac

Guest
VTZ ima potpuno pravo. Reda mora biti i moderator nam ne mora iči niz dlaku. Ima puno foruma pa kome ne paše kao što kaže VTZ neka se seli.Forum neče propasti ako ode par članova.Svaki dan ima novih članova.
 
M

matija

Guest
trpavac kaže:
VTZ ima potpuno pravo. Reda mora biti i moderator nam ne mora iči niz dlaku. Ima puno foruma pa kome ne paše kao što kaže VTZ neka se seli.Forum neče propasti ako ode par članova.Svaki dan ima novih članova.
o čemu ti pričaš?reda je bilo i prije!ti trpavac bi se mogao i pretstavit , a ne samo se javljat u ovoj temi :roll:
oprosti ,ali sumnjiv si ovako... :? :scratch
 
T

trpavac

Guest
Da ovako mogu biti i kakav ministar 8) Predstavim se ja čim ulovim vremena...a treba i sve to što imam poslikati a knap sam s vremenom.Sumnjiv sam ovako i ja sam sebi i nemam se vremena ni opustiti.Tu sam minuticu i več bježim.
 
K

krx pozega

Guest
Evo i mene....Branka za moderatora....čovjek zna, ima dovoljno godina što je itekako potrebno za forum ovog tipa jer smo odavno izašli iz sfere zabave i same razmjene iskustva..

Ali bi itekako volio i imam pravo reći da već godinama ulijeću kojekavi sa eto tim informatičkim znanjem(o forumima) i mijenjaju po svome svašta bez ikakve najave što me UŽASAVA jel bi se ikako moglo takve onemogućit u tome....

Nemam što više dodati doli živjela demokracija.....a ne Titin sistem koji je zastupljen od prvog dana na forumu....pa nek se uvrijedi tko god hoće....primjer....komu se god digne uređuje politiku ovog foruma pa to je za svaku osudu....evo iskoristit ću priliku i javno prozvat Maria zašto se davaju ovlasti ljudima koji nisu provjereni i koji doslovce to zatraže.....znači šta vrijedi izabrati jednog čovjeka za moderatora kad ih još pet uskače kad koji hoće....ne vidim u čemu je onda poanta sklanjati jednog koji smeta...JEL SE MOŽE IKAKO ZAŠTITITI FORUM od svih nas i onda naći nekoga :?: vjerojatno je glupo pitanje al ponavljam informatika mi je slabija strana pa bi volio da mi prvo to neko objasni
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Mario napravi pravi anketu svih potencijalnih i navedenih osoba i idemo glasati.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
zvona kaže:
Mario napravi pravi anketu svih potencijalnih i navedenih osoba i idemo glasati.

Zvona čemu anketa kad samo paor i bogec žele biti moderatori, ja sam mislio da će biti navala za taj zadatak pa da ćemo anketu radit.


ZJ
Znači sad za mene i neke članove neće vrijedit to pravilo o malim sličicama i opet će izbijati svađe zašto oni moraju a mi ne.
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh