• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijevoz kombajna iz EU u Hr ?

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Po kojim cijenama i ko vam dovozi strojeve izvana ? Koliko ja znam svi idu na onog Zoltana sto vozi za Deutz-Fahr nove ali mora postojat jos neko a mozda i jeftiniji. Moze info na PM ili e-mail. Mislim da nije OT jer me zanima iskljucivo za prijevoz kombajna i toga a ne sitne mehanizacije.

Pozz
 

vinogradar

Član
Tu od
27 Velj 2007
Poruka
456
moj kolega se baš vratio iz francuske kupio kombaj gore i vozit će mu pevec ali neznam detalje....
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Jel ga mos pitat malo za detalje, cijena, broj telefona itd jer prvi put cujem da Pevec to vozi.
 
B

Bobo

Guest
Mnogo ljudi iz mog kraja kad kupuje strojeve vani zakupi vagon, i dovezu im kombajne, traktore i prikljucke do zagreba a prijevoz iz zagreba po hrvatskoj i nije neki problem...

Kaze mi kolega da nije uopce skupo, a u Austriji je kupio kombajn i u njemackoj traktor, te jos 4-5 prikljucaka uz sve to. Kaze da je mnogo jeftinije nego kamion placati...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
e ljudi imam isti problem...
kupio sam kombajn Claas u njemačkoj i nemam/imam prijevoza..
nasao sam jednog tipa koji mi ga dovoza za 3000E,ali mi je to preskupa cifra.
ako znate koga da bi dovozao za manje novce bio bih vam zahvalan..
 

SteveO

Član
Tu od
16 Velj 2007
Poruka
244
Tesko da ces nac za manje od 3000. Kakvog Claasa si uzeo ?

@Bobo: odavno niko ne zeli vagonom dovest stroj jer dodje bez pola dijelova koji se pokradu putem...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
ma za vlastite potrebe Claas mercator 50..
ali kak se kaže mislim da ga neču niti dimo voditi nego tamo gore prodati.....
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
da ti kombajni su malo preoblem dovesti.....
kupio sam ja manje strojeve ali to ide u šleper tak da nije neki problem..
ali kombajn je problem:bio je previsok 30cm,presirok ma problema ko u priči..
ako je presiroki od 260 moras imati pratnju...ma gluposti.....
vec bih ga ja sad uređivao za sezonu a ćini se da če opet dedijova zmajovka sve požeti...
 
K

krx pozega

Guest
Da...nije baš neka računica voziti više vlakom stroj jel kako je rečeno nestane pola dijelova....a što se tiče ovog ispadanja iz vagona to je isto tako normalna pojava...kolega je kupio jedan iveco kamion i to troosovinac koji je ispao iz vlaka e sad neznam jel prilikom istovara ili vožnje..jel...no bitno je da ga je dobio naravno ispod cijene debelo a najbitnije je to da kamionu nije ništa bilo....
...što se tiče video klipa nemožeš vjerovat da on to uopće može povuć..pa ima ih 300 komada..koji je to samo teret...a tek brzina :shock:
 
S

seljak

Guest
Prvi put se javljam.interesuje me nesto vise o ovim prevoznicima.Imam prilike da nabavljam povoljnjo polj.masine ali sam u maloj neizvjesnosti oko transporta.
 
T

tbakovlj

Guest
Mislim da vam je najjeftiniji Pevec, meni je za prijevoz traktora 170 konja iz okolice londona računao 1400 €, nazovi samo pevec transporte i raspitaj se
 

Najnoviji postovi

Na vrh