• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Prijevoz traktora

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ma kakvo drndanje.A,što kada odeš sa njim na polje pa se drndaš pet,šest sati bez prestanka.

nije polje i cesta isto a i decko valjda sam zna u kavom je stanju traktor da li moze ili ne moze...
 
B

Bobo

Guest
Decki moji...Iz Koprivnice sam IMT SKIP vozio "pjeske" do Pozege... Tek u Daruvaru skuzim da kocnice ne rade kako bi trebale... Znam usporavati saltanjem u nizu i znam hvatati svjetla na semaforu tako da sam ga sigurno dovezao do kuce... Inace, 30.12. sam se vozio bez ikakvog grijanja u kabini, samo zimska jakna i puno volje.

Takodjer sam isao 120km u jednom pravcu po berac, 100km po malcer i 135km po djubretaru...

Samo za dovoz djubretare je lik trazio 150€, a za 100€ je htio jedino ako ima povratnu turu i to mu je moram naci... Nista, sjeo u traktor i 150€ u dzep...

SKIPA mi nitko nije htio voziti bez 5000kn zbog njegove visine ne bi ni smio ici na vucnu sluzbu a tezak je 6500kg tako da sumnjam da bi kamioncic i isao pod njim... Dakle, trebalo bi platiti labudicu koja bi izasla BAR 1€ po km i tamo i nazad, naravno... eto ti 400€ kao od sale...


Kakav sam ja traktor vozio od Bj do pozege (moja Brena) bolje da ne znate. Jedna kocnica radi, volan nije imao ulja pa sam ga hvatao kao lud po cesti, nisam imao pojma hoce li putem nesto "prdnuti u vjetar" ili cu sigurno doci do kuce...

Sjedaj na taj traktor i vozi ga do kuce. bez 150€ neces proci a to je goriva i goriva, to je plug ili drljaca...
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
dečki pričate gluposti čovjeku. lako je s novim New Holandom iz Puščina doći na kraj svijeta, ima kabinu,grijanje,komfor. a s torpedom još ako je bez kabine od garešnice do vž mogu padat sjekire s snjegom, a kvar negde na pol puta...dovoljno da ode guma. zato prijatelju, moj savjet ti je plati prijevoz nekome i sjedi pored njega bez nepotrebnih briga u toplome.

I mene je to strah, da ne crkne na pola puta. Bude se valjda netko javio pa da se dogovorimo.
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Pa dobro jel taj traktor uopće registriran i dal ima kabinu i stakla?
Ako ima ja ga dovezem za 150 evrića
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
cijena prijevoza traktora s malom labudicom i terencom je 2 kune po kilometru, stoga se manite šaljivih ponuda i komentara.
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
bez zamjere prijatelju, pričaš bedastoće. sve je dobro ak se niš ne desi. 1. ti traktori su poznati po slabim tj. nikakvim kočnicama, nedaj bože da napravi saobračajku. vj. ni traktor nije registriran, stoga sagledaj posljedice a onda pričaj ne o jednoj nego o više tisuća kuna. 2. garešnica nije u nizini, nedaj bože da mu u nizbrdici izbaci iz brzine,,tu niti kune neće pomoći..u pitanju će biti nečiji život. moje mišljenje je da ni 2000 kn nije puno za bezbrižan prevoz.
p.s. da netko ne shvati da se ja nudim za prevoz...nemam ja s ćime. samo realno razmišljam.[/QUOTE

ako nije registriran to je druga priča a ovo što si ti naveo možemu se dogoditi i u njegovom selu i još ako bude imao kakvog tereta za traktorom .i ko kaže da prevoz može biti bezbrižan ako nekog plati zar se tome ne može desiti saobraćajka ili da sleti u jarak ili da kamion stane
 
B

Bobo

Guest
znaci 150km dolje i 150km nazad = 600kn...

Ne znam bas da ce ti netko htjeti voziti traktor za te pare.
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
znaci 150km dolje i 150km nazad = 600kn...

Ne znam bas da ce ti netko htjeti voziti traktor za te pare.

u jednom pravcu se uzimaju kilometri i cijena je 1km = cijena 1litre nafte jedino ako ima povratna tura onda je malo manje
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
[/QUOTE

ako nije registriran to je druga priča a ovo što si ti naveo možemu se dogoditi i u njegovom selu i još ako bude imao kakvog tereta za traktorom .i ko kaže da prevoz može biti bezbrižan ako nekog plati zar se tome ne može desiti saobraćajka ili da sleti u jarak ili da kamion stane[/QUOTE]
ako je 82 tvoje godište onda ti nezamjeram, kad dođeš do 50 proljeća shvatit češ neke stvari, bolje nego da ih osjetiš na svojoj koži.
ako se traktor na nečem prevozi znači da osiguranje vozila pokriva troškove tereta.
otišli smo u off topic, a pomoć traži naš član.
 
B

Bobo

Guest
Izvinite, ali koliko znam da ta labudica treba i otici po traktor i odvesti ga nazad... Ili odvesti traktor pa se vratiti kuci... Koliko ja znam da su nama tako racunali za sta god da sam pitao...

Po ovopm ispada da ce netko za 300kn dovesti bilo sta na udaljenost 150km... Nesto si gaaaadno zeznuo u racunici, ili upoznaj naseg clana s covjekom koji tako racuna i problem rijesen.

Ako ide po 1km=1l goriva... na 150km je to 150l nafte, nafta je 10kn... znaci 1500kn
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
[/QUOTE

ako nije registriran to je druga priča a ovo što si ti naveo možemu se dogoditi i u njegovom selu i još ako bude imao kakvog tereta za traktorom .i ko kaže da prevoz može biti bezbrižan ako nekog plati zar se tome ne može desiti saobraćajka ili da sleti u jarak ili da kamion stane
ako je 82 tvoje godište onda ti nezamjeram, kad dođeš do 50 proljeća shvatit češ neke stvari, bolje nego da ih osjetiš na svojoj koži.
ako se traktor na nečem prevozi znači da osiguranje vozila pokriva troškove tereta.
otišli smo u off topic, a pomoć traži naš član.[/QUOTE]

ako si stariji onda popuštam jer ovako možemo do sutra ali ako je traktor tehnički ispravan i ima kabinu ne vidim razloga da ne sjedne i doveze ga do kuće
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Izvinite, ali koliko znam da ta labudica treba i otici po traktor i odvesti ga nazad... Ili odvesti traktor pa se vratiti kuci... Koliko ja znam da su nama tako racunali za sta god da sam pitao...

Po ovopm ispada da ce netko za 300kn dovesti bilo sta na udaljenost 150km... Nesto si gaaaadno zeznuo u racunici, ili upoznaj naseg clana s covjekom koji tako racuna i problem rijesen.

Ako ide po 1km=1l goriva... na 150km je to 150l nafte, nafta je 10kn... znaci 1500kn
Bobo. Čudi me Tvoja titula Admina, koji to terenac (jeep) troši 100 litara na 100 kilometara. Normalno da sam našem članu na PP dao tu informaciju.
 
B

Bobo

Guest
Izvini, ali je covjek lijepo napisao cjena prijevoza 1km= cjena jedne litre nafte... Ja sam to prokuzio ako se ide 150km u jednom pravc use racuna, dakle cjena ispada jednaka cjeni 150l nafte... nafta je 10kn pa je racun cist.

Nema te sto cuditi titula administratora, ne moram ja znati cjene i nacine racunanja iste u raznim djelovima zemlje. Napisao sam koliko su nama trazili i kako su racunali kad smo pitali i za skipa i za djubretaru...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
bez zamjere prijatelju, pričaš bedastoće. sve je dobro ak se niš ne desi. 1. ti traktori su poznati po slabim tj. nikakvim kočnicama, nedaj bože da napravi saobračajku. vj. ni traktor nije registriran, stoga sagledaj posljedice a onda pričaj ne o jednoj nego o više tisuća kuna. 2. garešnica nije u nizini, nedaj bože da mu u nizbrdici izbaci iz brzine,,tu niti kune neće pomoći..u pitanju će biti nečiji život. moje mišljenje je da ni 2000 kn nije puno za bezbrižan prevoz.
p.s. da netko ne shvati da se ja nudim za prevoz...nemam ja s ćime. samo realno razmišljam.

ak njemu traktor krepa do kuće onda je napravio stvarno pravi poso sa trgovinom
 
Posljednje uređivanje:

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
i ja vozio đubretaru iz Lukača VT -
berač Ravneš BJ
-lagano 6911 i deri 25 km/h -po jedan dan izgubio i potrošio oko 100l plavca -znači ni 600kn,
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ako sam dobro shvatil rječ je o 4506 :scratch

Za 150 euriča, ja ga rastavim i u 2-3 djela na boljoj auto prikolici dotransportiram na odredište
 
Na vrh