• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@Darko123 Ima ovdje jos posla jer je zahrdjala dosta. Sutra ce biti dosta brusenja :icon_hang:
Pozdrav.

Zna li neko kako se zove onaj prikljucak sto pravi redove za krompir?
Ako neko zna molio bih da napise?
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Gotova korpa:icon_mrgreen:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=9fGwnMOeVMA[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mladen_60

Član
Tu od
15 Ruj 2013
Poruka
62
Da li netko zna gdje bih mogao kupiti noževe za frezu tomo vinković 95. Ležajeve i semeringe sam narućio u Trgoagenciji u Križevcima ali noževe nemaju i neće ih niti dobijati. Cijena im je bili 19 kn (2,1€) po komadu i nadam se da ću sa približno takovom cijenom uspjeti nešto pronaći. Ako netko ima kakovu informaciju bio bih zahvalan. Svaka pomoć je dobrodošla.
 

foraze

Novi član
Tu od
4 Sij 2014
Poruka
18
Probaj Termometal Ada oni rade dosta kvalitetne delove.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
Zna li neko da objasni (ili jos bolje slika ako ima) kako se fiksira prskalica da ne bi propadala (da se ne bi sama spustala na hidraulici) kod kacenja u 1 tacki? Pumpa se kaci direktno na traktor preko 4 srafa.Dakle tv-420,522,523...

Drustvo, da li se neko setio resenja za moju problematiku?
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
pa napravi nekakvu blokadu/zakačanje, upor....smisli nešto
viđao sam jedno fino rješenje na nekoliko traktora......ali nemam sliku
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Imam ja to na mom,ali je trenutno traktor bataljen do najsitnijih delova zbog farbanja,pa slika nebi bila od pomoci
Na onoj sini ima jednu zakacaljku,a na nosacu klipa hidraulike jednu kuku,i kad dignem na najvise,samo prebacim kuku i drzi,to mi najvise vrsi posla kad teram frezu
 

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
Video sam na nekim slikama tako nesto,ali se bas slabo vidi,samo se nazire,tako da nista nisam mogao da razumem. Ne znam da li to ima i na novijim serijama,jer je i na tim slikama koje sam video bio Pe-18.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
To imaju samo PE 18.Ostali nemaju al možeš nešto slično skemijat:icon_pidu:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
djedov 419 to ima, sad ne znam dali je tvornički ili je neko pravio, kad se podigne hidraulika do kraja nosač "U" profila uklopi u jednu napravu od flaha koja je zašarafljena vijcima koji drže rukavac......kad podigneš onaj nosač do kraja, prisloni flah uz dio rukavca kroz koji prolaze vijci......sve će ti se kazat nadam se
 

Najnoviji postovi

Na vrh