• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
kako obradujete vinograd, osim freze i plug?
u planu sam o izradu kultivatora, samo neznam jel bolje sa pacje noge ili dletaste motike?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Sa cim da ga zagrijem?
Brenerom.
Ako nemaš nikakvoga drugoga pri ruci poslužili budu i ovakvi

1655b.jpg


3-228x228.jpg
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,729
@Tomo522 jesi možda razmišljo da uzmeš jedan jači komad željeza i staviš na njega neki veči obrtni točak i onda to sve skupa prišarafiš na krajeve vilica za rolo bale kad digneš balu i onda ju spustiš na taj točak i praktički vučeš.
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
jesam kolega...i to mi je padalo na pamet al za kratke relacije mi nije potrebno..
za dalje relacije koristim veliki traktor od kuma :(clap):
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@sscur Moram snizit jer mi je preteska, a isto tako cu skratit donje noge za 5 cm i jos napravit prikljucak. Danas je nisam radio jer mi se struja u garazi za*ebala :mur:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Kad več praviš napravi da če korpa bit što bliže zadnjim točkovima,nečeš požalit jer bliže če bit veča če bit nosivost.:icon_super:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Danas smo skratili (snizili) korpu, sada je visoka 60 cm. Sutra cu staviti cijevi na rubove i pravimo nosac:icon_super::icon_super:
wpom.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Napravi plato sa zadnjom demontažnom stranicom, bit će veća upotreba.:icon_eyes:
20423354.jpg

21494108.jpg

21494109.jpg
 
Posljednje uređivanje:
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
@Darko 123 Hvala, ja svoju necu zatvarat jer cu samo drva vozit u njoj.

@ssucur Tako sam i mislio da napravim.

Pozdrav
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
To sam i mislio tako da uradim:icon_biggrin:

Ja cu moju zatvoriti jer cu cerati i pijesak i slicno.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh