• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci za motokultivatore

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Evo nove teme od mene.Vidim da na forumu nema slicne teme,pa odlucih da je otvorim.Ovu temu sam otvorio da bi videli neke retke i cudne prikljucke,a one koje neznamo cemu sluze da razjasnimo.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Evo za pocetak nesto od mene:cekrk za motokultivator

Uploaded with ImageShack.usciklon

Uploaded with ImageShack.us

nekakva cetka za imt 507

Uploaded with ImageShack.us remenica za imt 509

Uploaded with ImageShack.us fabricka ralica za imt 506

Uploaded with ImageShack.us imt 507

mulncer

Uploaded with ImageShack.us snow blower

Uploaded with ImageShack.us sejacica za kompir

Uploaded with ImageShack.us hidraulicni cepac za drva

Uploaded with ImageShack.us roto kosa za imt 506

Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Tražim je svugdje al ne mogu nači. Jel ima kod vas rabljenih i koja bi bila cijena otprilike? I još mezanima plug isto za 507. Kod nas ih je relativno malo i nitko ne prodaje priključke samo sve u kompletu.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
to ti je ko roto freza za velike traktore sa valjkom,ima i onih koje odmah prave gredice i kanaliće.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Tražim je svugdje al ne mogu nači. Jel ima kod vas rabljenih i koja bi bila cijena otprilike? I još mezanima plug isto za 507. Kod nas ih je relativno malo i nitko ne prodaje priključke samo sve u kompletu.

Ja sam ovo naso u nemackim oglasima,tamo ih ima na prodaju,ja pratim svakodnevno srpske,hrvatske i bosanske oglase i ni jednom nisam video sneznu frezu za imt 507,dalo bi se ovo napraviti ili preraditi onu labinovu,ili ako znas nekoga ko ide u nemacku da ti dogoni ovo.Plug se moze naci ali ce te dosta kostati prevoz,zato ti ja predlazem da uzmes neki konjski ili od nekod drugog motokultivatora pa da preradis kacenje.
 

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Lako za plug to sam i mislil uzeti neki drugi pa ga preurediti da paše. Freza mi je preskupa da kupim neku drugu pa da se igram.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
ovo je nevjerojatno nikad videl da postoje strojevi koji su za traktor da ima i za motokultivator,,,ajme balirka, rotobrane, cijepač za drva haha
 

zvoneiv

Novi član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
22
Nisam siguran ko proizvodi,mislim imt.Ima ih dosta kod nas na vasarima,a cena im je oko 150-200e

našao sam na oglasniku,prodaje čovik iz beograda
cijena poluautomatske sadilice za naklijali krumpir je 250 eura,plus dostava do hrvatske(skabrnje) 50 eura
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
ovaj priključak mi je zakon ,za sve rotacione kosilice na mtk,a ne bi bio problem ni napraviti
 

Prilozi

  • kosilica.gif
    kosilica.gif
    55.3 KB · Pregleda: 3,003

Najnoviji postovi

Na vrh