• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PRIKOLICA ZA SAMOUTOVAR KOCKASTIH BALA

RatkoPa

Novi član
Tu od
7 Pro 2011
Poruka
25
Mnogo je to para,ja sam za moju dao 2150 evra u srbiji a takvu BA125 sam nasao u oglasima u francuskoj za 500 evra
 
B

BAGERISTA

Guest
to je spas,tko nije ručno baco par tisuća bala taj i nezna koliko ona vrijedi
ja sam prije 3 god kupio ovu i ljetos promjenio sve ležaje ,klinove,lance,remenje,crijeva,gume,signalizacija i farba

E da znaš da ti skidam kapu,,,,i kažeš meni da uređujem,,,,,a vidi tvoje ljepotice,,,,,,,,da gledaš,,,,i uživaš.............:prayer::prayer::prayer:

Odlično odrađeno,,,,,ispala ko nova,,,,,iz dučana,....a da mi je nekad trebala,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,e ljepo bi bila došla,,u pomoč,ali tada su pijevale u parama...

Takve sam vidijo,,,ali one šta okolo ih slaže,,,nisam,mada i jedne i druge su majka,,,,,za olakšat delo..8)8)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovakvu još neste vidli!!! :D

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=jbQwxgXutKs&feature=player_embedded[/YT]
 
B

BAGERISTA

Guest
To sigurno,,,,,a pogotovo,,kad su one lipo teške..:supris::supris:da ti ruke popadaju.,,,dođeš jest,,,a držiš pirun(vilicu),,,ko da su vile..osiječaj
38vit.gif
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Toj sa snimka fali još jedan koji če bale slagat gore na prikolici:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
samo tko bi to uspio složiti pored ovakvog tempa i ovog terena:weedman::weedman:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
Mi ćemo najvjerojatnije da kupimo takvu prikolicu sa kapacitetom od 125 bala...
Uskoro ćemo do Stuttgarta, tamo u okolici imaju 2-je.
Pa ako Bog da možda se i ponovim :mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sve je bolje nego na ruke,,,,:mrgreen:,,,,,sretno u kupovini..:supz::supz:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ljepi stroj ali to nebi igralo kod nas na malim livadicama i po brdinama a cijena je sigurno preko 20 tisuća eurića
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
jesu oni nirmalni s tim cjenama, to koliko ja vidim samo veže više malih bala u jednu veliku.
za tu paru kupiš novu veliku kvadar prešu,a ne se zajebavaš s ovim.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ali ovo je fora, iz malih bala napravi veliku quadrant balu :D :D
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Po meni i ovakav sistem nije los...jednostavan i ije skup..na malim parcelama i brdima bi radio solidno posao..jeste da se mora gore slagati..al kad je dignuta na prikolicu vecina posla je uradjena... ;)
http://youtu.be/5hrTex2rlqY
 

Najnoviji postovi

Na vrh