• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice B.M.V. (Donji Miholjac)

Z

zrine892

Guest
Prikolice B.M.V (Donji Miholjac)

zanima me sta vi mislite o toj prikolici ako znate za nju.Nazalost nemam slike.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Zrine892, ova tema spada pod prikolice a ne pod obavijesti!
Otvori tamo ovu temu
 
B

Bobo

Guest
Premjesteno u "Prikolice" ;)


Sto mislim o njima? Pa ono sto znam sto su mi ljudi pricali je da ih izbjegavam u jako jako sirokom luku. Kvaliteta nula, a i prikolice koje popravi ne ispadnu bas nesto...

Koliko sam cuo, jako lose. Vec je bila ova rasprava na forumu, tako da ne vidim smisla ove teme, al' nek' ti bude ;)
 
P

Picek

Guest
Bobo kaže:
Premjesteno u "Prikolice" ;)


Sto mislim o njima? Pa ono sto znam sto su mi ljudi pricali je da ih izbjegavam u jako jako sirokom luku. Kvaliteta nula, a i prikolice koje popravi ne ispadnu bas nesto...
ljudi to o kvaliteti pričaju i za IMT pa svejedno se kupuje puno IMT-a...
činjenica je da če se teško dobiti jeftinije prikolice nego iz tog obrta..
 
B

Bobo

Guest
Ista stvar kao i s IMT-om...

1. Nije za ozbiljne poslove i za ozbiljne poljoprivrednike

2. Koliko para toliko i muzike...

I jedne i druga prati isti ugled: Ako ne moze bolje, moze i to posluziti.
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Ostale prikolice

Bole vidim da si iz Miholjca pa šta kažeš za BMV prikolice
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Re: Ostale prikolice

Ero kaže:
Bole vidim da si iz Miholjca pa šta kažeš za BMV prikolice
nebiznao šta da ti kažem nema ih puno kodnas na terenu, ni da ih niko od mojih poznanika ima pa da ti kaže da valjaju il nevaljaju , prikolice na izgled nisu loše a sad koja im je kvaliteta nebi znao
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Ostale prikolice

Hvala na iskrenim riječima nisam ni ja čuo da ih netko hvali ali je činjenica da neizgledaju loše i mislim da su bolje odrađene od zmajevki.
Danas sam gledao jednu novu u Sekri u Mirkovcima 86 000 kn ali je loše odrađena mislim na boju čak je i ne završena neki djelovi su loše obojani a i spojna mjesta -varovi nisu idealni mislim da tu nema više one prijašnje zmajevke sve je to fušeraj.
 
A

AnArki

Guest
Re: Ostale prikolice

ja imam dvije BMW prikolice, 8-tonke(one crveno-srebrne).
Kupio sam ih prije 3 godine. Svaka od njih godišnje izveze makar 80 tereta iz polja(kuruz, žito, repa, krumpir, luk...).
Do sada sa njima nisam imao ama baš nikakvih problema, ja sam ih uzeo radi povrća, jer mi je trebao trostrani kiper.
Kad sam kupovao gledao sam dali da uzmem neku polovnu tehnostrojku ili neku novu.
Kad sam vidio cijene polovnih i novih zakljucio sam da je isplativije uzeti novu(kad ti se vrati pdv i kapitalna to je to). BMW-ove su bile među najeftinijima od ostalih , ako se dobro sjecam malo vise od 60 000kn.
Iz brodsko posavske sam županije i 5-6 puta sam vozio u njima krumpir za čips u miholjac(batrina-pletrnica-našice-miholjac), ima i kilometara ali i brda i zavoja(krndija) i nikakvih problema nije bila.
Moje mišljenej je da danas nema loših novih prikolica, razvikanije skuplje anonimnije jeftinije....
 

Ero

Član
Tu od
27 Svi 2008
Poruka
202
Re: Ostale prikolice

Hvala za mišljenje o BMV prikolicama.
Nisam ih vidio kod nikog u upotrebi ali sam bio i vidio gdje i kako se prave i ja sam mišljenja da su to dobre prikolice .
Što nas muči sve redom što mislimo ako su naša proizvodnja da su odmah u startu loše i pribjegavamo onim iz van - stranim i misliko da su one puno bolje.
No sada su takve prikolice 85000 kn s PDV. i stvarno su skupe.
 
Na vrh