• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
U 12 godina ovoga foruma susreo sam svakakve likove ali Kupljenec ti si zbilja šlag na torti...postao si maskota foruma, dvorska luda u 21. vijeku, svagdje te ima nema teme di te nema a tu jadnu prikolicu već godinu dana mrvcariš jer ne stižeš :rolleyes:Da reduciraš tipkanje mislim da biš riješio dve muhe jednim udarcem, stizo biš sve poslove odradit na vrijeme a i ostatak hrvatske i šire bi malo odahnuo :hahah:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
E ovo pitanje je dobra fora :p
Pa žao mi ga je dođe mi da sjednem u auto i završim je samo da ne kuka da nema vremena, čovijek ni u šumu neće stić, nova pila a drva vidjela nije, sad je zazelenilo a on zeleno ne pili, znači sve se odgađa za drugu godinu :LOL:
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Molim savjet tj. pomoć. Koje gume bi se dale uvaliti umjesto 6.5 /16 i 7.5/16. Radi se o prikolici iz kućne radinosti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,580
205/65, 215/65...od kombija.
Ak ti treba, poklonim ti 4 takve.
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Lako se naprave distance. Bar ima vrsnih tokara na forumu. A i sjever hrvatske je jako dobro pokriven kaj se toga tiče 🛠️🛠️
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Da,moglo bi se podložiti nekih 5 mm. Više šrafi ne dozvoljavaju. Dal bi bilo dobro staviti obične podložne pločice?
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
Kaj srce na nabi je tolko izbočeno?
Možda bolje prirunicu napravit, da po cijeloj širini leži felga..
Ili kakve su te felge? Gdje imaju srce? Je u sredini ili zamaknuto?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Čini mi se da je srce asimetrično, malo prema van. Ako matice nemaju konus i ako ti ne smeta širi trag okreni kotače i stavi koje hoćeš. Ja imam 215 i super su.
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Srce je ravna ploča. Bumo nekaj zmislili. Pak sam i ja blizu Zagorja de se deca rode z malom maturom😅
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,928
A koji je razlog mjenjanja guma?
Pa mi ovakve 7.50-16 imamo na tehnostrojkama, još su sve original osim jedne koju je prijašnji gazda razrezal..
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Spucane su po obodu uz felgu. Stare su ziher 40 i više let. Tigar made in yu. S tim moreš samo perje voziti. Baš se ne usudim kubik šodra natovariti. I da piše 2 platna🤔
 

Najnoviji postovi

Na vrh