• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
kojih dimenzija bi bila otprilike ,tonaža i ostalo...a profile iznad kotača digneš sa fedrima..koje gume misliš staviti na nju...daj malo neke podatke kaj imaš a misliš iskoristiti za pravljenje i koje misliš da bi ti trebali...

gle to ti je kamionska osovina dobio sam ju dzabe i rudo i dvije traverze meni treba za ok 5 do max 6t da vozim al to skoro nece bit nikad gore al bolje da moze nego da pukne,nisam ju mislio stvljat na federplate mislio da bi bila cak bolja kruta
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
na kruto sam i ja na svojoj složil a imaju i IMT-ke...dobro strana je to kaj ju teže prehitiš ali dok ju punu voziš to jako drma traktora ...osim ako nemaš neke radijalke kak sam ja prije imal pa sam bio stavio dijagonalne gume i onda je počela drmati traktora kaj luda...budem ti valjda sutra dok dojdem na komp stavil model ak ne zaboravim...
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
na kruto sam i ja na svojoj složil a imaju i IMT-ke...dobro strana je to kaj ju teže prehitiš ali dok ju punu voziš to jako drma traktora ...osim ako nemaš neke radijalke kak sam ja prije imal pa sam bio stavio dijagonalne gume i onda je počela drmati traktora kaj luda...budem ti valjda sutra dok dojdem na komp stavil model ak ne zaboravim...

e moze ako ne prodam ovu jednnoosovinku kaj vec imam onda unju raskopat i slozit ovu bar neke dijelove uzet od nje
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
si možda razmišljal o nečemu ovakvome??nacrtal bi malo bolje al nisam imal baš vremena pa eto..sutra budem dogradil kak bi otprilike trebalo biti

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us ovo gore crno ti je šasija od sanduka znači pod bi moral dojti barem 7 cm iznad gume...nadam se da se moderatori nebudu ljutili ako postavim nazad sliku svoje prikolice da vidiš kak je bilo kod mene..znači pod je bil iznad guma svega 7 cm
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Šalice sam kupio u agrometalu kod nas u LJ.A ima u ponudi na netu i ROSI TEH iz Rogaške slatine išalje poštom dodje oko 100 e komplet šalice i klinovi.Ako ima kod vas Agrometala pitaj tamo jer su jeftiniji. Ak češ ič na ove šalice pridobiš 12cm od šasije do kipe.A za ono rastojanje izmedju vrha gume i kipe sve zavisi gde če doč šalice.Više da su u liniji vanskog ruba gume manje rastojanje ti treba,meni se je išlo da mi je što niža.Malo napiši kakav cilindar ili na zibelku ili i odspoda kugla zbog prolazne višine. L.P.
 
Posljednje uređivanje:

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Polako se privodi kraju...

DSC_0029Kopiraj-1_zps9b0b472e.jpg
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Nikakav.
Jedino na prednji segment drvenu ploču
za motorku ulje i kojekaj. Ostalo ostaje kako je sada.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
Cobra kakva ti je to prikolica u avataru?
možeš li staviti veću sliku ,i objasniti malo?
jako me zanima, super izgleda onako dost upotrebljiva.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,075
Joj joj , ova visoka kačanja nekako mi nisu po ukusu nikako
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
jel je nisi malo prekasno napravio, nema više samoizrade u šumi,ako nemaš obrt i licencu
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
jel je nisi malo prekasno napravio, nema više samoizrade u šumi,ako nemaš obrt i licencu

A što nebi bilo u vlastitoj privatnoj šumi :) Ko će mi zabranit da rušim agaciju?:)
Kod nas se drva rade i voze pun gas u takvim prikolicama!
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
302
Vozit će se drva i dalje, i sto kao što se i rakija još uvijek peče. Samo što to više neće biti legalno. :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh