• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Prva liga je, još moraš ove šerafe malo porezat?
Za kaj, tu bu vrečicu obesil kad pe u dućan ilo kožu ostavil kad zapne u njih 🤭
Šalim se malo. Na takva mjesta ja volim staviti one sljepe matice.

Inače prikolica je super ispala (y)
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
957
Evo gotova, spremna za šumu i ostalo,,,, za one dobrog oka i zapažanja kabel za svjetla je spojen, a na traktoru je malčer pa da nebi bilo ne"" primjerenih komentara" ",,, šalim se, napred su čela plava da znam koja je prednja strana, pošto je sličan raspon štica,,,, lp IMG_20210506_194613.jpg IMG_20210506_194641.jpg IMG_20210506_194619.jpg
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
957
Ja ti nemam običaj teret ostavljati na prikolice, a i do sad je bila ta pa nije bilo problema, samo da mogu kuku za uči ispod
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Da je treba sigurno bi već bila gotova. Za to malo drv i 800 čhv kuruze i kola su mu više nek dovoljna. Tak sam i ja imal volju pa sam si napravil novu prikolicu, a ona sad uglavnom stoji neiskorištena, jer sav posel odradi manja. Barem mi popuni sušu. :hahah:

Meni se čini da je fiksna, ali sam pretpostavil da ima okretnu kuku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
Niti jedna donja kuka nije okretna, pogotovo ne ak je automatska na Fergusonu.
No, možda se i varam?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Automatska znam da nije okretna ali kaj se ovakva nemre ugraditi dolje. Ima isti prihvat kao moja fiksna C kuka.
 

stjepan168

Aktivni član
Tu od
6 Ožu 2013
Poruka
957
ZJ, okretna je okretna, klasična automatska kuka imt

Mislim na rudu, okretna

Ovaj ne farbani dio se okreče
IMG_20210507_094504.jpg
 
  • Like
Reactions: ZJ
Na vrh