• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,714
Mogao je obrusiti rubove u V, tu je stjenka 5mm.
Za težine koje će on voziti, biće dobro.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Što bi rekli, redovno update-ana prikolica....
Upravo to, malo malo dobi abdejt😅😊
S obzirom da je prošlu subotu povaril onaj okvir s 4 vara i do danas opral osovinu...do 2055.bude valjda gotova da se divimo tom remek dijelu dok budemo svi u dobrim penzionerskim danima🤣🤣🤣
Kak sam rekel ne žuri mi se nikam, kad bu bu🚜👍😇a još je fora ta da mi netreba opće, al si ju oću složit.
Blago vam kaj imate šansu dočekati. ;)
Daj se pametno spominaj, kam se riftaš prije vremena 👍😉
Ja sigurno neću!
Uz ostalo bi me hercttef kad ju vidim :hahah:
Bumo ti dali tablete za hecr, naj se bojati😊
lagano

lagano si mogao i manjom elektrodom ovo variti...
Znam, ali reko idem sa ovima za probu da vidim😉
Mogao je obrusiti rubove u V, tu je stjenka 5mm.
Za težine koje će on voziti, biće dobro.
Stigem još to nije povareno skroz 😊👍🚜
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja se baš ne kužim koliko tona koja more nositi, a priča se o 8 t, 12, 18 t. Koliko, po tim mjerilima, nosi ova tvoja? :unsure:
Čini mi se da je desni kotač malo auzvinkl. Da nisi ti slučajno vozil 20 t? :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Ja sam nekad (prije par godina) ovu prikolicu restauriral. Nove stranice, novi pod, struja, izrada arnjeva, farbanje...

Sad je došlo do potrebe da se malo preuredi pa sam ju presložil da nam posluži za jedan transport a ako bu trebalo lako vratimo na staro.





 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Hočeš da i tvoju pofarbam?
Samo dok ti svoju složiš moj alat bu sličan brezovoj koju lee spominje.
Inače, s brezovom zaštitu mažem
 
Na vrh