• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504

@Kupljenec,​

nemoj se bojati napisati kaj planiraš. Pravi forumaši (ima ih puno na ovom forumu) voliju pomoći kad se to od njih zatraži ili barem daju svoje iskreno mišljenje o predloženom. Kritika predloženog gotovo je uvijek vrednija od pohvale, a kritika ili pohvala već napravljenog nije od koristi za taj projekt. Sad kad si napisal dimenziju planiranih guma i kad pogledam sliku osovine i šasije, rekel bih da to dvoje nije usklađeno. Da su predviđene neke barem duplo šire gume, onda bi to bilo u skladu sa širinom šasije. Ovak bu šasija nepotrebno stvarala veći moment na osovini, a gume ne buju primjerene za mekše terene.
Oprosti ak sam bil preozbiljan. 🙏
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Fedre naboš del?
Pa je pametno je misliti unaprijed, pa rak složi pripremu i za nastavke, a za ve sikak prrporučam stranice 50 visine. Ko veli da moraš baš punu voziti..
Hmm na tehnostrojkama jednoosovinkama su 8,25x15 ak se ne varam. A dvoosovinke imaju 7,50x16..
Kiper obavezno složi, olakšal si budeš 1000%. Ferko ima izvod? Ak ne to se da kupit i sam zašarafiš, ne moraš nikaj kemijat 👍
Fedre nebum metal, mislim da bu ovak isto dobro, kaj bum ja snjom delal odlična bu mi. Nastavke bum isto napravil, za stranice, nadogradnju misliš? Budem složil bum. Gume ove su došle sa osovinom i te imam, drugih nemam. Kaj im fali? Misliš šire ili kaj? 🤔Kiper bu samo unazat, tj sve bum napravil za kiparicu.

@Kupljenec,​

nemoj se bojati napisati kaj planiraš. Pravi forumaši (ima ih puno na ovom forumu) voliju pomoći kad se to od njih zatraži ili barem daju svoje iskreno mišljenje o predloženom. Kritika predloženog gotovo je uvijek vrednija od pohvale, a kritika ili pohvala već napravljenog nije od koristi za taj projekt. Sad kad si napisal dimenziju planiranih guma i kad pogledam sliku osovine i šasije, rekel bih da to dvoje nije usklađeno. Da su predviđene neke barem duplo šire gume, onda bi to bilo u skladu sa širinom šasije. Ovak bu šasija nepotrebno stvarala veći moment na osovini, a gume ne buju primjerene za mekše terene.
Oprosti ak sam bil preozbiljan. 🙏
Niš se ne bojim ja mapisat nek još niš neznam točno. Kak se kaj zmislil tak delam. A kaj ja znam sad jel je to usklađeno ili nije, rekel bi da je pošto je prijatelj inžinjer mi to slagal i delal nacrt kolega uvaženi forumaš @ZJ
Tak da milsim da nije niš sfušano.
I da je meni ne igra ulogu za dopeljat drva iz šume doma, nebu se niš dogodilo. 😉🍺🚜🚀
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Obrati pažnju na broj platni. Gune su sigurno stare i pitanje kak dugo budu bez fedri potrajale.
Ja bi del neke šire, jer ove ak ti propadnu negdje u blato, ferko bu se pošteno namučil da zide van.
Nisi mi odgovoril dal raketa ima priključak za kipanje? 🤔
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Aha nema, al taj priključak lako denem.
Ma bum i ja gume nabavil, al sad bum složil tak kak imam, isto ko i kipanje, sve bum pripremil za cilindar, pante i sve, a jednog dana bum to posložil. Ma uglavno bu mi služila samo za šumu kad ju nebum mogel registrirat. To mi sad baš žal.
Za sad nisam imal nekih većih problema sa blatom, sve je raketa dobro savladavala. 😉🚀🚀
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,938
Za živo blato je, pa onda reže kroz blato..
Al ak je sam onak mekano, kak jeseni znadu biti, onda bolje da ide po površini, inače su treba još 2 traktora 😎
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Je da al kad imaš raketu netebaš dva sigurno. 😉Ove bum del za sad, pa ko zna kaj bu dalje. Upravo gledam gabaritke bi stavil sve okolo, bijele😉led👌🚀mislim da bu prikolica super napravljena, čak i neke tvorničke buju se mogle skriti. Ovo bu sve masiva.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Eh, zato se sve mijenja iz sekunde u sekundu iz dana u dan, u toku s vremenom se mora biti🤣😂😅👌ma bude to sve dobro al bu malo potrajalo. 😊
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Pa nema rakete zračne 😅još se nisam odlučil kakve buju al bi mogle bit zračne, mogle bi biti sigurno😉👌🍺🛩️🛰️⛽⛽
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,665
Eh, zato se sve mijenja iz sekunde u sekundu iz dana u dan, u toku s vremenom se mora biti🤣😂😅👌ma bude to sve dobro al bu malo potrajalo. 😊
Što bi rekli, redovno update-ana prikolica....
 

Charlip

Iskusan lik
Tu od
21 Pro 2018
Poruka
1,560
S obzirom da je prošlu subotu povaril onaj okvir s 4 vara i do danas opral osovinu...do 2055.bude valjda gotova da se divimo tom remek dijelu dok budemo svi u dobrim penzionerskim danima🤣🤣🤣
 

Najnoviji postovi

Na vrh