• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
To nisu varovi nekog ko prvi put švasa s elektrodom. To moreš nekom drugom pričati ;)
Kunem ti se životom cjele svoje familije i svega na ovome svjetu, ali sa svima😉u životu nisam jednu elektrodu sprašil.
Ma mokra elektroda, vidi se da si imal prekid, pa počel z novom delati, očito bilo mslo vlage v oblogi.. Ili opal pepel z cigaretlina 🤣🤣
To z jadranom švasaš? Zemi si rutilen 13 od jesenici. Išlo ti bu bolje 👍
Je tu sam prekinul i del novu,ovo su neke obične elektroda Zagreb, sad više ni nemam kaj puno švasat, sa Co2 bum dalje nekak, još možda ove dve poprek za cilindar bum elektro.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Pa cijevi su iste, samo kaj sam neke strane brusil a neke ne 😂
Drugi tjedan bi možda i sanduk počel delat.
Za to bi zel 60x40x4 cijevi.
Mislim da bu to dost jako.
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,443
Kunem ti se životom cjele svoje familije i svega na ovome svjetu, ali sa svima😉u životu nisam jednu elektrodu sprašil.

Je tu sam prekinul i del novu,ovo su neke obične elektroda Zagreb, sad više ni nemam kaj puno švasat, sa Co2 bum dalje nekak, još možda ove dve poprek za cilindar bum elektro.
Sam priznaš da ovo nije tvoj var,,,:hahah:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,443
Halo ba,, pa proćitaj taj svoj post,,, kažeš,, nikad ni jednu elektrodu nisi spržio,,
pa onda druga priča,,,
Ejj sve mi ličiš na jednog forumaša sa nikom ZUMBUL
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,290
Pada kiša pa je danas bil sastanak oko prikolice, još nisam definiral opće kak da ju dugačku napravim? 🤔
Kaj bi bilo idealno?
Pod broj :
1.da bude duga 3 metra?
2.da bude 3,50metri?
3.da bude 4metra?
Na sastanku nisam niš mogel baš konkretno dobiti od odgovora, tam su bili svakakvi odgovori, da bude 3 premala, 3ipol taman, 4 pa predugačka.
I sad neznam koju dužinu da delam. 😳
Ak napravim 3 žal ti bu ak već delaš da malo dužu nisi napravil, onda 4 bi bila možda prevelika opet ak delaš napravi pak nebuš imal brige. 3ipol bi bila taman, al opet napravi kak spada kad već delaš.

Na sastanku su bili svi skupa zmenom, tj sam sa sobom održal sastanak. 🤭😊
 
Na vrh