• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Znam ja kak to ide kad se umno radi, ko za pokeraškim stolom. Ide jedna za drugom da nisi ni svjestan, kutija je za čas prazna.

A kaj ti na podu to radiš?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
A švasam na podu, prihehtal sam na stolu ravnome.
Sve mi u drugoj radioni, a nemam mesta dok si onu plehnatu radionu ne napravim.
Al dobro je to da mi se nikam ne žuri.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
A je*eš ti to. Nije ta prikolica oltar da bi ja pod njom klečal....
Razumijem keramicare ali bravarija na ležečki ....
Ne kontam ako si na stolu poheftal zakaj nisi i povaril na njemu :unsure:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Zato jer nije bravarski stol, drveni je onda kak šljaka pada sve mi skuri. Ovak pomalo i nekak bum, malo sednem, počivam pa opet dalje 😊
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
Nego kak, samo pomalo. Na brzinu se deca delaju.
Vidim da ti je dost skučen prostor za posel pa zato pitam.
Pazi da nebu kak u mom susjedstvu. Oni su proizvod sastavili a poslje su morali zid rusiti da izađe van jer su vrata bila pre mala 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,976
To nisu varovi nekog ko prvi put švasa s elektrodom. To moreš nekom drugom pričati ;)
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,931
Ma mokra elektroda, vidi se da si imal prekid, pa počel z novom delati, očito bilo mslo vlage v oblogi.. Ili opal pepel z cigaretlina 🤣🤣
To z jadranom švasaš? Zemi si rutilen 13 od jesenici. Išlo ti bu bolje 👍
 

Najnoviji postovi

Na vrh