• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa da drva su mi prioritet, i to onako na furčeke, trčki, ili kak ko već zove.
Unutar kotača mogu stavit 130cm najviše, jer mi mora ostati malo između šasije i kotača? A osovina mi 180.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
A kak buš furke nametal u sanduk; samo sa stražnje strane?
Ovak otvoriš stranicu koja ti "smeta" i namečeš red. Kad napuniš prikolicu od 3x1,8m u jednom redu, više ti raketa ni ne bu mogla voziti. A to i lakše zmećeš na bilo koju od tri strane.
Z trugom to onda moreš zmetati ili nisko samo otraga ili digati i bacati prek stranice, kaj je više od poda prikolice.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa skinem tu jednu stranicu od sanduka dole, i namečem i kasnije ju denem i opet još namečem. Kak misliš da raketa nebi mogla više vozit.? Pa nije to baš tak veliki teret.
Zbilja nakon svega nisam pametan kaj napravit.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,905
Jel si razmišljal o mjestu za vitlo, barem ono ručno?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
@Tommy, ja se nisam šalil. @savoris je nekaj takvo davno napravil u zadnjem kutu jedne od svojih prikolica. Ne znam ima li gdje još slika.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,836
Ti ja prodam svoju skalameriju od krana (ima negdje dvije slike)!
Se bumo dogovorili, nesmo ljudi!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,905
...i kran, da ne moraš dizati teške stvari ;)
Super ideja.
Mislim da bi trebal razmisliti i o navozima..... nikad neznaš kakav transport te može negde dočekati
 
  • Like
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,057
Ti ja prodam svoju skalameriju od krana (ima negdje dvije slike)!
Se bumo dogovorili, nesmo ljudi!
To bila opet nova dilema. Da li taj kran paše na niskopodnu prikolicu ili paše na onu sa podignutim podom iznad kotača? Samo nova pitanja bez pravih odgovora. Gde bu to završilo, a još nije ni započelo? :confused:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,905
Ako bu imala krov onda bi bilo neloše da se razmisli o grijanju i hlađenju, krevet na rasklapanje, neka pečka..... moreš ju čovek ko kampicu koristiti
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,836
Vi se zajebavate :hahah:
Imam navoz za Tomeka na Tehnostrojku, imam drugi navoz za autoprikolicu. A cerada? Da tu je i ona, Tomek spi pod njom. Što pećka, ma imam i to, al je malo preteška
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,905
Ja ne, ja dajem ozbiljne savjete o kojima bi trebalo razmisliti
 
  • Like
Reactions: ZJ

Najnoviji postovi

Na vrh