• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,349
Super ti je prikolica i te gume su ok varijanta im ih svugdje. Još gledaj da negdje naletiš na sekundarnim sirovinama feluge naravno ide prepravke ali ova je pouska i malo lomi gumu. Slično sam imao za ćereslo feluge od ar55 te su mi bile uske, nabavio od kombija i sad su 225x15.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Ima možda tko dobre gume 8.00-16 ili šire za prodati? Trebam za zmaj berač ali isto ko da su od prikolice. Uzeo bih možda i nove al su stvarno preskupe, barem ovo što sam našao. Ili ako tko ima 15,3 dvije felge po normalnoj cijeni pa bi pripasao.
 

Cobra

Član
Tu od
17 Ožu 2012
Poruka
163
Ima možda tko dobre gume 8.00-16 ili šire za prodati? Trebam za zmaj berač ali isto ko da su od prikolice. Uzeo bih možda i nove al su stvarno preskupe, barem ovo što sam našao. Ili ako tko ima 15,3 dvije felge po normalnoj cijeni pa bi pripasao.
Imao sam gume 225 x 55/16 , skoro nove , od teretnog kombija C oznake , ako takve odgovaraju kad budem imao opet javim !?
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Imal sam danas priliku kakvu se nemre propustiti pa sam iskoristil to, ak bu trebalo neke preinake delat. Za sad kaj sam im prezentiral ide sve ko po loju osim kočnica. 🙂🤹🤹🤹🤹🤹🤹
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Pa nemam slik, imam samo projekt, laborat😉najbitija stvar je da more bit stara osovina, i najbitije je da ogromna razlika do 3ipol tone nosivosti i iznad 3ipol tone🙂sve zbog kočnica.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Zar nisu od sedmog mjeseca atesti samogradnje prikolica prošlost? Ili ovi na tehničkom ne znaju više što se može a što ne atestirati i registrirati? Prijatelj koji je zadnju prikolicu atestirao morao je staviti novu osovinu zbog papira .. ako imaš bolje informacije podijeli ih sa svijetom
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Tehnički nema apsolutne nikakve veze sa samogradnjom prikolice, već se sve obavlja u CVH. Najlakše ide kad je nova osovina, ali i ide kad je stara. Sve skupa košta oko 5000do 5500 kuna +registracija.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Pa tehnički obavljaju slikanje i te njihove stvari za ateste, a i ovi iz CVH kad sam ih zvao nisu znali dati neke pametne odgovore. Nije meni problem dati 5000 za to kad bi znao da bude riješeno.
 
Na vrh