• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Što mi znači volja kad su me od osnovnih razina odmah uništili u pojam, za sve to što su tražili bi trebao račune kojih više nemam i još je pitanje da li bi riješio stvar. Možda je to negdje drugdje lakše za riješiti, ne kažem da nije ali nitko ne da nikakve konkretne smjernice, isto ko i ti, svi su nešto nekako riješili ali kako? Ja sam već puno puta rekao da za prave informacije platim ako ih netko ne želi podijeliti badava, nije problem. Ali ako potrošim desetak tisuća kuna a ne riješim ništa e to baš i ne bi.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja kad sam kupoval brod dal sam tolko da sam mogel kupit trator 80 do 100 konja sa klimom, znači brod +motor, ostalo ni sam više nezam, kupil sam ga u Sloveniji, 3x sam išel tam rješavati papire, u Izolu i Koper.
Kad sam ga kupil naši su rekli fali to, fali to, fali to, fali to, a ja sam to sve imal, nije dosta otvorit jedna vrata, treba na njih više, i normalno da sam sve rješil u 2tjedna,nisam sve isti dan, vozil sam ga 2xna registraciju u Rovinj, u ministarstvu pomorstva bil 2x jednapun u Split u registar brodova, i evo danas imam sve kaj mi treba.I niš nejde preko telefona, sjest u auto i obilazit sve moguće i nemoguće.
Ja sam par put zval u CVH, i pisal sam o tome, dobil košaricu svaki put, i onda kad sjedneš u auto i dojdeš kam treba sa svim papirima, dokumentima drugačije je to.
Sve to traje, ali niš nije nerješivo. Oni te odma upute ako kaj ne valja, ako nekaj nije kak bi moralo bit, a mi mislimo da je dobro. To je jako bitno prije početka samogradnje.
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,511
Ja sam prije tri mjeseca radil za ovo čudo papire. Ako se to da registrirati… Još su prošle godine govorili kak se nebude dalo ovo ili ono pa se opet da. Kak bi drugačije lovu uzimali…
0819F393-A2C8-4B1C-B30F-6EB52BD5CB1A.jpeg 61011E30-E077-4868-AC96-619965DB17B1.jpeg
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Kad bude vremena budem se malo opet raspitao, glupo mi je da ne mogu registrirati tvorničku prikolicu, jest da sam ju izmijenio ali nije to nekakva skalamerija. Ko da im nije u interesu da si to ljudi riješe. Radije platim tu registraciju pa sam miran , a ne ovako.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
@jocc,
sve mi se čini da je postupak takav da ti kolega Kupljenec (a ni nitko drugi) nesme javno dati upute. No kao kolegijalan forumaš mogel bi ti to kaj te zanima pojasniti u pp. Očekuj pp od Kupljenca, ili ja nisam u pravu.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Postupak je takav da njih ne zanima kaj je ko delal na prikolici, nikakve preinake ili kaj, njih zanimaju papiri, prije samogradnje moraš imat papir, laborat i projekt.Onda kad je to sve kak mora biti ide prikolica na uvid, vaganje, i sve ostalo. Ali niš ne delat prije papira i zahtjeva.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,345
20221029_121738.jpg 20221029_123715.jpg
Danas sam se sreo sa svojim radom male prikolice. Još je u super stanju. Ove feluge su prilagođavanje, izmjena središnjice.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Još jedan projekat se privodi kraju, slažem pogonsku za prijatelja za Goldoni 926 koji sam ja nekad koristio i prikolicu također...
Dif ide sa jedne bez kipe na drugu koja ima kipu i veći sanduk i konstrukcijski jaču
20221102_143759.jpg 20221104_163225.jpg 20221104_163229.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh