• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,871
Z takvim aparatom je lefko delati 🧑‍🏭🧑‍🏭
Daj sam zbrusi farbu dolje z cijevi de boš švasal. Zdravije je i za var, a i za tebe 😎
Kak, si ponorel, koliko mu je trebalo da cevke pofarba i sad da brusi? :unsure: :hahah:
Postal si cale i odma je prikolica dosla na red...
Pa sad se ne smije mrdnuti iz dvorišta! Mora biti ženi na okeku!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
@Matija_E30 ma iskreno nisam niš brusil, al sam se nagutal dima od farbe pošteno, ali baš puno. A aparat jede farbu, i hrđu🙂
Ma nije bitna marka, meni su svi isti, fronius, esab, kemppi, ewm, glavno da švaša, nebumo sad gledali koji je bolji🙂
@mladenko a stigel bi i ja i prije, al mi je probelm kaj sve vani delam jer su mi dve garaže zautete, nemam mesta ni u podrumu, a da idem to čistiti neznam od kud krenut, eto onda moram vani delat a to ne volim. Ali sad sila ne pita. 🍻🍺👍



Danas pošvasal te čoške, pojačal sve kaj treba i kaj netreba, moram napomenut da nemam iskustva sa prikolicama da sve znam o njima de kaj švasal i pojačat, ja to od oka di vidim da bi mogel bit probelm.
Tak odma i rudo pojačal sa flahom 2cm debljine, sad je rudo sigurno.
Sutra možda pofarabam u temeljnu sve.









































 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Delam kak morem i kak znam😉
Da steknem iskustvo, ali za raketu bi super.
Sve bu jako i masivno, nema odsupanja nimalo, osovina to nebu ni osetila🙂
Mene bu služila 👍🍺🍻
 
Na vrh