• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Nije crna nego tamno plava,moja kamera na mobu je slaba pa se boje baš i ne vide dobro.....Mislio sam u crveno ali več mi je dopizdila jer sam do sada sve u crveno farbao a i traktor mi je crven.....
 
R

Ratarko

Guest
90 kubika , koliko je to bilo prikolica ?
Koliko ona nosi kila od prilike ?
 
B

Bobo

Guest
To je po defaučltu prikolica od 3 kubika, ako se ne varam??

Onda se 549 lijepo naradio ;)
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Prikolice nisam ni brojao,brojao sam kamione kada sam dovozio gnoj na njivu,dovezao sam si 10 kamiona po 9 kubika.U nju stane nekih 4 kubika,ovisi koliko dobro slažeš vrh :lol:
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
549 je tukao od 7 ujutro do 9 navečer i nije bio onoliko umoran kao ja u njemu,ja sam dušu pustio
 
R

Ratarko

Guest
E da ti je bio onaj Fendt i Tehnostrojka što je tine poslao slike na prvoj stranici :shock:
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
E da mi je ta kompozicija ja bi ostao u njivi do ljeta jer ima dosta mjesta gdje je jako mokro i tamo bi se ugušio u blatu sa tom kompozicijom :lol:
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Sa onim Fendtom i onom prikolicom se može raditi po tvrdom i onda bi onaj svoj posao napravio do 10 ujutro :D
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
jel ima ta prikolica mogučnost okretanja valjaka u suprotnu stranu,ako npr.zaštopaju?
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Koliko sam ja vidio nema tu mogučnost.....vidiš o tome nisam ni razmišljao....
 
R

Ratarko

Guest
Ma ne treba ti to , ja zasučem rukave i odštopam ručno :lol:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e pa nemoj se ljutiti,ali koliko mi je rečeno,bolje prikolice imaju tu stvar za odštopavanje koja izgleda kao ručna kočnica,sa traktora ju povučeš i ono se vrti kontra....
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
A ne znam zašto ti treba ta mogučnost kada valjke možeš rukom okretati u drugu stranu,ima prihvat na svakom valjku pa uzmeš cijev ,staviš na taj prihvat i okreneš....
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
a nitko ne spominje onoga maloga TX-a ( made in Hrvatska) što tovari stajnjak
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
zvona kaže:
a nitko ne spominje onoga maloga TX-a ( made in Hrvatska) što tovari stajnjak
objasni...
 

Tomislav

Član
Tu od
9 Sij 2007
Poruka
610
Vjeruj mi koliko je mene izašla ova za bolje treba dosta više novaca a ova je sada kao urica....
 
B

Bobo

Guest
SIP prikolica ima rucku koji s traktora pomices i biras brzinu transportnih lanaca. U jednom od krajnjih polozaja lanci idu u rikverc.

Ja sam s 539 u tri dana razbacao 46 prikolica PUNIH djubreta i ni jednom se nije zastopalo. Prikolice sam cak i prepunjavao, posto sam djubre kupovao po prikolici, a ne po tezini, pa da se kapacitet iskoristi...
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
jel ti bobo imaš djubretaru?ili si posudio?i koliko si plačo prikolicu djubra?
 
B

Bobo

Guest
Posudio sam onu staru, koja nema te "brzine" transportnih lanaca.

Kolegina je i nije mi nista naplatio, ali sam ju poslije upotrebe oprao, povario "prste" koji su falili i cijelu ju podmazao! ;)

Prikolicu sam placao 50 Kn.
 

Najnoviji postovi

Na vrh