• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
priatelju moj Grofe lijepo se ti opremaš još malo i moći češ u privatnike ,pavi gazda.....ali najviše mi se sviđa ralica....
 
G

GROF

Guest
priatelju moj Grofe lijepo se ti opremaš još malo i moći češ u privatnike ,pavi gazda.....ali najviše mi se sviđa ralica....

ej prijatelju!, lipi pozdrav i tebi!!!

., pa da pomalo sabirem vu gvoždjuriju sa svi stran., ma rekli bi ko dica igračke., ah da mogal bi i u privatnike?!., ali samo delat za; FALJEN ISUS, KAFICU, RAKIJICU, KLOPICU,... hehehe..., i falu., a od fale se ne živi!!!

., eh da ralica je zakon!, još malo pa će delat punom parom, kodmene u mojoj Liki - Jezerani! pada snig.-

., nešto mi se stalno tužiš na probleme sa traktorići oko lomova i kršenja!., e moj prijatelju Darke!!!., pa ki dela taj i greši., ki dela taj i krši!., tako da mislim da sam rekal sve i niš., ali vjeruj mi na pisanu reč da je tako!., moja suseda ima pola 5 godin i na njemu oko 20000 km., a moj polo ima /jdenu/ 1 godinu i skoro 70000 km., mislim da sam ti sve rekal?!., jedino mi moji ti isti i takovi susedi znadu reć., pa kako ti to stalno, često ides na nekakove servise., ono., otprilike svaka 3 miseca!?., pa eto tvoj autić sigurno nevalja., ča joj mogu reć???., pa normalno da nevalja, moj na cesti ko balega., a njezin nevidi iz garaže ni sunca ni miseca!!!... :D

., Bog!., moj prijatelju čitamo se ...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
da grofe iam to veze,ali evo npr aj za ove 2 god koliko imam svog nissan patrola 4.2d presao sa njim 100000km sad ima 265000 i za to vrijeme niti jednog kvara,da kucnem od drvo,do sad je podero guma i guma,a ako bogda i jos ce, ima veze i kvalitet i stara tehnika,a evo danas uzmes novo auto predjes 100000km i on vec na servisu,,,,,,,,,,nevalja ono nevalja ovo
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
da grofe iam to veze,ali evo npr aj za ove 2 god koliko imam svog nissan patrola 4.2d presao sa njim 100000km sad ima 265000 i za to vrijeme niti jednog kvara,da kucnem od drvo,do sad je podero guma i guma,a ako bogda i jos ce, ima veze i kvalitet i stara tehnika,a evo danas uzmes novo auto predjes 100000km i on vec na servisu,,,,,,,,,,nevalja ono nevalja ovo
Matrix onda u tvojem slučaju nevaljaju gume :finga:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
pa normalno kad koristim protekt svo vrijeme,potrajale bi one ali ih makadam sjebe,inace ovo auto ih dere nenormalno,ne zbog lose geometrije tockova,nego zbog njegove tezine,jer je 2.5 tone tezak,a kad vrtim volan u mjestu ostaje crni trag guma,ispred ulaz od garaze sav isaran od tih tragova,jednostavno pre meke gume,do sad dosao je sa jednim gumam koje su bile lose,pa kupio sire polovne koje nisu protekt,ali bile na 50 posto profila i za sezonu se izlizale,kupio protek sire sa novim flegama i evo gidna je sad su na 70 posto profila
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
., eh da ralica je zakon!, još malo pa će delat punom parom, kodmene u mojoj Liki - Jezerani! pada snig.-

., nešto mi se stalno tužiš na probleme sa traktorići oko lomova i kršenja!., e moj prijatelju Darke!!!., pa ki dela taj i greši., ki dela taj i krši!., tako da mislim da sam rekal sve i niš., ali vjeruj mi na pisanu reč da je tako!.,
Znači Grofe počelo ga soliti kod vas?


Imaš ti pravo. Tko radi taj i griješi :lol:

koraditajigresi2uaht8jv.gif
 
G

GROF

Guest
Znači Grofe počelo ga soliti kod vas?

Imaš ti pravo. Tko radi taj i griješi :lol:

., DA,DA,DA!., :rolfer:

., tvoja ocijena čista petica., dajem ti 5 zvezdica!!!!!

., soli se kod mene naveliko i naširoko;., :?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
A kaj je ova juta ispod , da se ne prehladi kad dođe ljuta lička zima ?
Vrag vas dal, vi ste meni ko tri kralja , bagerovski , mtdovski i grofovski ..
Namjerno sam izostavio ovog 4tog gospodina , u biblijskoj prići spominju se samo tri kralja .

Baš se pitam jeste kaj tračali ostale forumaše ?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Baš se pitam jeste kaj tračali ostale forumaše ?

Ma ne nisu ......:rolfer: pa šta bi drugo radili nego jeli , pili i malo , malo , malo ...... tračkali :rolfer:
 
G

GROF

Guest
Baš se pitam jeste kaj tračali ostale forumaše ?

Ma ne nisu ......:rolfer: pa šta bi drugo radili nego jeli , pili i malo , malo , malo ...... tračkali :rolfer:

., DA!., pa to se podrazumjeva!., tračanje!!!., NE.-

., i da TI puknuti!., TI si bil jedan i jedini na stolu za demoliranje., eto odma sam ti priznal da nerazbijaš tu svoju divnu glavicu!!!:., D ...hehehe...

... razjebali smo te skroz!!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Baš se pitam jeste kaj tračali ostale forumaše ?

Ma ne nisu ......:rolfer: pa šta bi drugo radili nego jeli , pili i malo , malo , malo ...... tračkali :rolfer:
tračkanje ..to je domaći naziv za sračkanje ?
Ako je tak sva mi je jasno :rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,864
bili smo gori nego babe na placu.....u to ime..:partyman:..jednu istarsku za zagrijavanje
ako ništa barem nas je vrijeme poslužilo,da smo išli sada još bi dobili lopatu u ruke..:lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
tračkanje ..to je domaći naziv za sračkanje ?
Ako je tak sva mi je jasno :rolfer:

Pa ja što sam rekao , ( napisao ) stojim iza toga, e ......, naravno ti to tumačiš na sebi svojstven način :rolfer: . Da je to neko drugi napisao možda bi bilo čudno , ali s obzirom da si to ti O.K. :finga::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
A kaj je ova juta ispod , da se ne prehladi kad dođe ljuta lička zima ?
Vrag vas dal, vi ste meni ko tri kralja , bagerovski , mtdovski i grofovski ..
Namjerno sam izostavio ovog 4tog gospodina , u biblijskoj prići spominju se samo tri kralja .

Baš se pitam jeste kaj tračali ostale forumaše ?

Ovo ti je da se alat ne dere prilkom vibracija,,,koje su naravno minimalne,:p,,dok cirkular radi..........:rolfer::rolfer:

Naravno da je bilo pljuvanja po svima kojih smo se mogli sijetit...........:lol:,pljuvali smo i sami sebe,,,tako da ne misle neki da nismo fer,,,,,,a naravno poslje :partyman::partyman:dvije tri,,,onda je još lakše.....
 
B

BAGERISTA

Guest
Baš se pitam jeste kaj tračali ostale forumaše ?

Ma ne nisu ......:rolfer: pa šta bi drugo radili nego jeli , pili i malo , malo , malo ...... tračkali :rolfer:

A ča si mislija.....:rolfer:da bi bez toga moglo proč.,,,,,......:lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
., DA!., pa to se podrazumjeva!., tračanje!!!., NE.-

., i da TI puknuti!., TI si bil jedan i jedini na stolu za demoliranje., eto odma sam ti priznal da nerazbijaš tu svoju divnu glavicu!!!:., D ...hehehe...

... razjebali smo te skroz!!!

Moralo ti se dobro štucat,,,,,,,,,,,:rolfer::lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
bili smo gori nego babe na placu.....u to ime..:partyman:..jednu istarsku za zagrijavanje
ako ništa barem nas je vrijeme poslužilo,da smo išli sada još bi dobili lopatu u ruke..:lol:

Da jenu,,,ode dere bura ko blesava,,,,ja ču malo više od jedne,,,.....:drinkers:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
bili smo gori nego babe na placu.....u to ime..:partyman:..jednu istarsku za zagrijavanje
ako ništa barem nas je vrijeme poslužilo,da smo išli sada još bi dobili lopatu u ruke..:lol:
Da ste išli ovaj vikend onda bi se
xe3jm1.gif


E a koga ste hvalili :lol::lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh