• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

B

BAGERISTA

Guest
Da ste išli ovaj vikend onda bi se
xe3jm1.gif


E a koga ste hvalili :lol::lol::lol:

Tebe naravno (a koga bi drugog),,,:lol::lol:,i to dobro,da smo ti mogli davat tamo zvijezdice,,,bija biš zasipan i to dobro........:rolfer::rolfer:

A možda bimo i vidili kako radi ralica.....i odmah koja s lopatom da se baci..:rolfer::rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Tebe naravno (a koga bi drugog),,,:lol::lol:,i to dobro,da smo ti mogli davat tamo zvijezdice,,,bija biš zasipan i to dobro........:rolfer::rolfer:

A možda bimo i vidili kako radi ralica.....i odmah koja s lopatom da se baci..:rolfer::rolfer:
Tak sam si i mislil pa sam zato pital :rolfer:
A zasipali bi me sa zvjezdicama ali u obliku šurikena :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Tak sam si i mislil pa sam zato pital :rolfer:
A zasipali bi me sa zvjezdicama ali u obliku šurikena :finga:

Ma ne čisto malo možda,,,,,:rolfer::rolfer:,ipak si nam drag,,bacili smo sve na stol i izabrali ko šta biraju i u farmi.....:rolfer::rolfer:,eto ti si izvuko najdužu slamku..:lol::lol:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
a mogao si proći i mnogo lošije
Nemoj da sad montiram zimske gume, lance i katance i krenem prema dole.
Onda bute vidli kolko morem nositi :rolfer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
A jeste pišali u dalj , hraćkali po dvorištu , psovali , dovikivali komšinicama ili ste se samo ko pićkice gegali oko prime
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,862
pa nismo brđani da fućkamo za komšinicama,a ni klinci da pišamo u dalj,ipak smo mi malo kulturniji bili,i da, samo smo slinavili oko prime i naravno zalijevali...:partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
A jeste pišali u dalj , hraćkali po dvorištu , psovali , dovikivali komšinicama ili ste se samo ko pićkice gegali oko prime

Pa šta misliš,,da svi dolaze sa brda,:?:ipak smo mi civilizirani ljudi.:rolfer::rolfer:
A ovi šta viču,,,ovi su mi najači........:?
 
B

BAGERISTA

Guest
Nemoj da sad montiram zimske gume, lance i katance i krenem prema dole.
Onda bute vidli kolko morem nositi :rolfer:

Samo ako dojdeš z makinom,,,,a pot to podrazumijevam "yugo":rolfer:eek:stalo s elektronikom ne dolazi u obzir.......
 
B

BAGERISTA

Guest
pa nismo brđani da fućkamo za komšinicama,a ni klinci da pišamo u dalj,ipak smo mi malo kulturniji bili,i da, samo smo slinavili oko prime i naravno zalijevali...:partyman:

:drinkers::drinkers::partyman::partyman: PRIMA
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Samo ako dojdeš z makinom,,,,a pot to podrazumijevam "yugo":rolfer:eek:stalo s elektronikom ne dolazi u obzir.......
A s čim bi drugim došel :scratch. Sirotinja. Ni za cipele nemam, a i gde bi došel do para tu na forumu:rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
A s čim bi drugim došel :scratch. Sirotinja. Ni za cipele nemam, a i gde bi došel do para tu na forumu:rolfer:

Dobro da je i tako,,,more i gore bit......:rolfer:,a oko njega(yuga)neču da komentiram,to je makina za 10-tku....:prayer::prayer:a ovdje na forumu do para doč,,,ja mislim neizvedivo......:scratch
 
B

BAGERISTA

Guest
Eko još malo slika,,,naravno ima stvari koje još nekima nisu jasne pa nek si svako izabere koga šta zanima.,,,,,...ovako se strojevi voze bez problema po garaži i još lakše spremaju.....:prayer::prayer::p



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

a vidi stroja,,,ne da je ko nov,nego kako da je danas izaša z butige...



Uploaded with ImageShack.us
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
Ovo je slika te makine. Malo loša jer je skenirana.
Samo da ti pokažem da ima i malo luđih i večih picajzla od pojedinih na forumu :finga::finga:


82143476.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Ovo je slika te makine. Malo loša jer je skenirana.
Samo da ti pokažem da ima i malo luđih i večih picajzla od pojedinih na forumu :finga::finga:


82143476.jpg

Aaaahhhh,đe me nađe,,i poliran aluminij,,,i to ko ogledalo,pa staneš,,,i pitaš(ogledalce,ogledalcee,ko je najljepši,od yuga)a ja kažem svaka čast,,,nemam riječi dobra makina,,,i još kako se sija,a da san bliže,,,ja mislim da bi i koja slina ispala.......:prayer::prayer::prayer::eek:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Ovo je slika te makine. Malo loša jer je skenirana.
Samo da ti pokažem da ima i malo luđih i večih picajzla od pojedinih na forumu :finga::finga:


82143476.jpg
Bilo kuda manometar svuda :rolfer:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
e al on je yugo pa yugo, pa da mu je pozlata na motoru
Taj Yugo je zaslužil više para nego tvoj Tomič i Gumoderač zajedno plus koliko vrijede zajedno.
A zaslužil je da se pozlati cijeli, a ne samo motor.
 
B

BAGERISTA

Guest
Di si spojija manometar di ide inače električni mijerač pritiska ulja,,,:scratch:scratch
 

Najnoviji postovi

Na vrh