• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
., ., prijatelju Aco!!!., fala za orginalne i izvorne darove, fala za posjetu u moj Lički kraj!., moja Jezerana!., moj skromni DOM!!!., fala ti!!!., vidimo se kotebe u ne tako daleko vrime?!., a obaćemo i našega prijatelja i legendarnoga vatrogasca!; firemanpetra!!!., pozdrav lipi Petre!...
...

Dobro Grofe, dogovorit čemo se, sigurno če bit prilike. :D

Sad kad budeš pilijo drva zamoli Vranića da snimi video ili barem da se uslika ali video je ono najbolje, skoro pa ko u živo. Znaš da se več težko strpimo da vidimo rezultate.:)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Auuu GROF-e...stigla paklena mašina...:supz:
Predpostavljam, da se već pošteno zalila, i puštena u rad...8)
Što se tiče cirkulara,,, nemam reči...sve odlično urađeno - po naruđžbini!
Onaj treći točak što bude okačen naopako na cirkularu? To bude rezervni ako ti se koja probuši???:lol:

Ja lično nisam ljubitelj nikakvih cirkulara,,,a pogotovo ovilikih obima...sav se naježim...kad pomislim rad sa njim!
Kolega mi je stolar, pa kad idem do njega i čujem kako fijuče cirkular u radionicu..nesmem ni kvaku od vrata da mrdnem! Sačekam da se mašina gasi, pa tek onda ulazim...odkud ja znam, da se slučajno ne bude poplašio, malo nepažnje...i eto ti belaja!
Ja bi to sve pilio sa motorkom...više mi paše miris dvotaktola, nego fijukanje testere...ufff sav se naježim!

Tako da pamet u glavu, dupe uza zid kad budeš radio sa cirkularom!
Nema živeli,,,pa da radimo...nit pive, nit ličkog viskija, gemišta i kojekakvih opojnih sredstava...
Prvo poso...pa se mašinerija spakuje, e ondak možeš glavurinu ličku naliti - makar nemogo traktor terati...i kolicima te odgurali do kreveta!

Nek ti je sa srećom nova pila, samo pažljivo, i neće bit problema...
Živ bio...
Pozdrav Joe!:mrgreen:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
., poštovanje!, lipi LIČKI pozdrav mojim dragim forumašima!

., e moj prijatelju Žuti!., fala ti, orginalan si!...
., prijatelju BAGERISTA!, točno!., sad ću se napokon naspat - naspavat, jer 13 miseci je puno, puno, jako puno., kud me svi pomalo vrtadu., toteka je i moja ženica., a ženica ko ženica!., sa vremenom na vrime zašteka joj ionako loš ženski SOFTVER, ponekad i GABARIT ŠPULA, pa onda CICOLATOR,..., tako da., sad ću se stvarno naspat - naspavat., i jedva čekam jutarnji dan da probamo rezanje drv., nikako isčekat., i DA!., jedva čekam da se sastanemo kako bi zaljali testarosu!!!, hehehe
,...:rolfer:.,:drinkers:.,:partyman:.,:heart:!
., e moj puknuti!., pa va mreža služi za sijanje pilotine!., e sad me ti napinješ koda ti nis rekal?!., ča si sada počel kopirat prijatelja zbaliju!?...,:scratch
., forumski prijatelju gvozdeni1!., fala doneba na dobrim, iskrenim, poštenim, orginalnim,... ČESTITKAMI!!!., fala ti!.-
., prijatelju Aco!!!., fala za orginalne i izvorne darove, fala za posjetu u moj Lički kraj!., moja Jezerana!., moj skromni DOM!!!., fala ti!!!., vidimo se kotebe u ne tako daleko vrime?!., a obaćemo i našega prijatelja i legendarnoga vatrogasca!; firemanpetra!!!., pozdrav lipi Petre!...

., Bog!., dragi moj svite!...

Pa mogu ti reći da su ženski dio obitelji oduševljen onim tekućim pitanjem.Ja te čekam,bit ću počašćen dolaskom tvoje obitelji.
Danas sam pričao sa kolegom u vezi one testarose ako uspijem stići možda sutra poslikam jer kaže da je orginal kupio al on to nekoristi pa bi možda i prodao. pošalji mi m-eil adresu na pp pa ću ti poslat slike kad poslikam.

I ja bi rado prošao stobom do kolege vatrogasca, a šta nam je to 200km. možda i manje.

pozdrav legendo!
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
I ja bi rado prošao stobom do kolege vatrogasca, a šta nam je to 200km. možda i manje.
pozdrav legendo!

"I tata bi sine"...al je 1200km.:lol:
Pozdrav Joe!:rolfer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Pozdrav svima!
Auuu GROF-e...stigla paklena mašina...:supz:
Predpostavljam, da se već pošteno zalila, i puštena u rad...8)
Što se tiče cirkulara,,, nemam reči...sve odlično urađeno - po naruđžbini!
Onaj treći točak što bude okačen naopako na cirkularu? To bude rezervni ako ti se koja probuši???:lol:

Ja lično nisam ljubitelj nikakvih cirkulara,,,a pogotovo ovilikih obima...sav se naježim...kad pomislim rad sa njim!
Kolega mi je stolar, pa kad idem do njega i čujem kako fijuče cirkular u radionicu..nesmem ni kvaku od vrata da mrdnem! Sačekam da se mašina gasi, pa tek onda ulazim...odkud ja znam, da se slučajno ne bude poplašio, malo nepažnje...i eto ti belaja!
Ja bi to sve pilio sa motorkom...više mi paše miris dvotaktola, nego fijukanje testere...ufff sav se naježim!

Tako da pamet u glavu, dupe uza zid kad budeš radio sa cirkularom!
Nema živeli,,,pa da radimo...nit pive, nit ličkog viskija, gemišta i kojekakvih opojnih sredstava...
Prvo poso...pa se mašinerija spakuje, e ondak možeš glavurinu ličku naliti - makar nemogo traktor terati...i kolicima te odgurali do kreveta!

Nek ti je sa srećom nova pila, samo pažljivo, i neće bit problema...
Živ bio...
Pozdrav Joe!:mrgreen:
Tako išo ja i stari gledat banzek da prekopiram neke ideje ..kod tipa bio neki komšo pomalo mucajućeg glasa .
Kaže .. .ču...j(ime mog starog) ..ti ...si ....me ...š ...ššš .ššštar ..ooo..od že...že..ljee...za ...oooo...ood.oood...mah na....na..napra..napra..napravi ...li..lim.lim...limmm.mmmmene ru..ru...ruk...ruk...avice .
Boga mi uz ovakvu pilu bi stavio i limenu kapu .
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Tako išo ja i stari gledat banzek da prekopiram neke ideje ..kod tipa bio neki komšo pomalo mucajućeg glasa .
Kaže .. .ču...j(ime mog starog) ..ti ...si ....me ...š ...ššš .ššštar ..ooo..od že...že..ljee...za ...oooo...ood.oood...mah na....na..napra..napra..napravi ...li..lim.lim...limmm.mmmmene ru..ru...ruk...ruk...avice .
Boga mi uz ovakvu pilu bi stavio i limenu kapu .

Eee....to je baš to...što se ja ježim ovih cirkulara...
Ja kad čujem da nešto fijuče.........BEŽŽŽŽ...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,360
Ma kaj rukavice i kapu; treba oklop ko vitez u stara dobra vremena :)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,864
Eee....to je baš to...što se ja ježim ovih cirkulara...
Ja kad čujem da nešto fijuče.........BEŽŽŽŽ...

po tome pitanju smo isti,banzek da ali kad čujem cirkular samo mi noge zaškljecaju
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
momci, hebeš meštra koji ima sve prste na broju:rolfer:
grofe, stroj ti je opako dobar:D
 
G

GROF

Guest
momci, hebeš meštra koji ima sve prste na broju:rolfer:
grofe, stroj ti je opako dobar:D


., lipi pozdrav drage moje bećarine!

., fala ti forumašu jeffy za pofale moga strojčiča - testarose!!!., TOČNO!., kakov bi ja meštar od zanata bil kad bi sve prste na životu ostavil!., ma meni samo fali pet prsti., a fala dragom Bogu!., ima ji još petnajist za rezuckanje!., :finga:

., prijatelju firemanpetre!., ma biće slikica i biće videa., nego jopet zaštekala va blesava tehnika., crkal rodji VranićD kompijuter., tako da., iduće nedilje biće, biće matrijala za gljedanje i smijanje., ... :D

., prijatelju moj forumski joekiki!., onaj treći par kotačića - točkića, rekli bi VI sa ne strane grane!!!., hehehe., služi za transport cikulara kad se otkopča od traktora., jer bilo bi nezgodno za kopčanje i odkapčanje cikulara da nima ti kotačićev jer je težak; 230 kil KG., veliki pozdrav u tvoju predivnu zemlju Vojvodinu - Srbiju!!!., :D

., pozdrav prijatelju Aco93!., ma netrabaš ti žurit sa slikicami ""orginala"" testarose iz tome vinkovića!., kad sve dospiš?!, poslikaj, šalji i to je to!!!., :heart:

., e moj prijatelju! DOBRI ČOVIČE PUKNUTI!!!., no comentt., :?

., e moj forumski prijatelju ZJ!., pa nemislim sa mojim cikularem ić u boj - mačevanje sa vikinzima!., :x., dobar si TI!, dobar!!!., nego sam ti til pisat da ti pripazis svoje prstiće kad budeš zelje ribal sad za zimu ili dok delaš ženici salatu., samo da ti velim., oni ribežići znadu bit oštri ko sam crni, crncati vrag., tako DA., pazi se ti., znaš i sam da on nikada nespi., a del dobi.,... :mad:

., prijatelju moj mtd001!., pa baš se TI! nečiniš ko neki plašlljivko???., ili to samo onako malkice., NE!!!., :rolfer:

... Bog!., dragi moj narode., čitamo se., vidimo se., pišemo se!!!.,

.,p.s., biće slikic., biće!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
po tome pitanju smo isti,banzek da ali kad čujem cirkular samo mi noge zaškljecaju

Naš kako ide onaj zvuk,,,,,zuuuum,zuuuum,zuuuum....:rolfer::rolfer::rolfer:,bez straha,..
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma kaj rukavice i kapu; treba oklop ko vitez u stara dobra vremena :)

Ma kakav okliop te spopao,pa neidemo valjda u rat sa sijekirama i mačevima:rolfer::rolfer:,to je cirkular koji samo namijenjen piljenju drva,,,ne prstiju,,,za prste i ostalo treba imat nož sa finijim zupcima....:lol:
Naravno poželjno je da se upuštate u rad bez:drinkers::drinkers::partyman::partyman:jer vam ni oklop nebude pomogao....:shock:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
I ja bi rado prošao stobom do kolege vatrogasca, a šta nam je to 200km. možda i manje.

U pravu si Aco. Tvoja Rijeka je blizu granice a preko SLO, bilo kud ideš je oko 200 km.
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
U pravu si Aco. Tvoja Rijeka je blizu granice a preko SLO, bilo kud ideš je oko 200 km.

Bok! ma ja ti imam do Ljubljane negdje oko 100km a mislim da do tebe nema još 100. ja sam od Rijeke udaljen oko 70km.al kad idem u slo. idem na GP Brod na Kupi pa Kočevje i ona Ljublana.Ma budemo mi tebe posjetili jednom prilikom kad se dogovorimo,ili ako ides prema nama kamo pa se javi.
 
G

GROF

Guest
ili kosilicu...:lol:


., e da prijatelju!., kosilicu - kosačicu!!!., hehehe, ...:)

., ma moj narode!, ni mi jasno zač se svi VI odreda nekako bojite cikulara???., koda je on recimo veći ili crniji vrag od samoga banzeka, cipača, kalača, mlina, berača, svidra, ribeža, ... blablabla,... kod Vam oni!, njiovo veličanstvo nemoredu pobrstit prstiće ili doslovce cele rukice???!., :finga:

., aj Bog!., ostavljam VAM mozgalicu!!!., mozgajte NE!...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,360
...

., e moj forumski prijatelju ZJ!., pa nemislim sa mojim cikularem ić u boj - mačevanje sa vikinzima!., :x., dobar si TI!, dobar!!!., nego sam ti til pisat da ti pripazis svoje prstiće kad budeš zelje ribal sad za zimu ili dok delaš ženici salatu., samo da ti velim., oni ribežići znadu bit oštri ko sam crni, crncati vrag., tako DA., pazi se ti., znaš i sam da on nikada nespi., a del dobi.,... :mad:
Ma prijatelju Grofe, ovo s oklopom nije išlo tebi na račun.
Ljudi spominju čelične kape i rukavice...nebi ni cijeli oklop pomogel ako čovjek ne pazi i nezna kaj dela. Bilo s cirkularom ili ribežom za zelje ;)

Glede tvojeg cirkulara: ak si ti zadovoljan, a izgleda da jesi, to je najvažnije.
Jedino podržavam ono kaj ti je kolega Puknuti rekel: nabavi antifone-
 
G

GROF

Guest
Evo ga,,,malo da i grofu damo koju slikicu..........:lol:

testtarossa:prayer:



., prijatelju BAGERISTA!., fala ti za pokeljene slikice!., ma legendarac si!!!

., moj narode!., cikular je isproban, dela ko pravi, snimljeno je brdo slikic, videa., tako DA predpostavljam biće puno komentara i tuš komentara., a VI moji bećari razpalite., čekamo samo da prijatelj Bagudina popravi kištru od kompijutera kako bi mogli sve odreda pokeljit i prikeljit kako bi svit i narod mogal vidit - gljedat orginal MADE IN CROATIA!!!, dobro i kvalitetno odradjeno!

aj Bog!., čitamo se... :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh