• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., stigla dugo očekivana pila - testarosa - cikular!!!

dsc00502zc.jpg


dsc00509l.jpg


dsc00511jo.jpg


dsc02468p.jpg


dsc02469n.jpg


., sretan sam ko malo dite., zadovoljan sam!!!., to je onda to!!!
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189

Prijatelju, što reći osim: Sve čestitke na toliko željenom stroju!!!!!!!!...sad kad uspoređujem one slike kod izrade i ovo danas, nemam riječi...zaštite postavljene, boja-zelena prima:):), kutija za alat, ključ za pilu...sva moguća oprema!!
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
GROFE cestitki za kupnju cirkulara...
Vidim da je stvarno masivno raden, nije imalo stednja materijala
Dugo nek te sluzi, i puno posla snjim da imas...
Odlican je:supz:
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Pozdrav svima!

dalibore - oduševilo me tvoje malčiranje kukuruzovine...stvarno nemam reči...

Pozdrav Joe!:mrgreen:

he he, hvala, odradio tt ko od šale, osim onog problema sa podiznim cilindrom!!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Prijatelju želim ti puno sreće sa novim strojem da izrežeš puno,, puno,, drva.Vidim da je kvalitetno napravljen a nije tako robusan.

Pozdrav!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Mene kao i druge radoznale forumaše( ovo ne pišem napamet) zanima koliko košta ta skalamerija ?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Mene kao i druge radoznale forumaše( ovo ne pišem napamet) zanima koliko košta ta skalamerija ?

GROF-e stroj izgleda više nego odlično.

ni malo ne liči na onaj model ke je bilo par slika direktno iz tvornice,
ono je bil valjda proto tip i prikaz da se konkurenciji oči :rolleyess:.
Ali naj bitnije je da je na ručici plastična glava sa ablemom od slavnog TOMO VINKOVIČA :D:D

Puknuti ja bi reke po sve izgledajučem mislim da se cifra vrti oko 10 000 slavujčeke.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav prijatelju!
Auuu Grofe! Kako su ga fino ispeglali, ofarbali, kutija i ključ, sve na svome mestu.:D
Pohvali majstore u Primi u moje ime jer vidim da se stvarno trude. Oni baš hoče da bude mušterija zadovoljna.

Pozdrav tebi i tvojima u Jezerane!
 
G

GROF

Guest
Prima - cirkular

., prijatelji moji dragi!., forumaši!
., evo vam filmić, da malo doživite ovu moju testarosu od cikulara; made in croatia!!!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2WGOiqgkYlY[/YT]

., rodjo moj!., VranićD!, fala za pokeljene slikice i filmić!!!
 
G

GROF

Guest
., lipi Vam pozdrav dragi moji forumaši i forumski prijatelji!!!

., fala za dobre komentare i pozitivne vibre!, svim!., a najviše; ddalibor, danot, mtd001.,-TOČNO! ono se vididu tvoji kotačići., ivan33, Aco93, puknuti!.,- skalamerijaaaa - NIŠ NEKOŠTA!., zbalija!,- cijena???!-NI BLIZU, NI DALEKO!!!., firemanpeter!!!., DA!!!, DA!!!, tvoje mišljenje sam čekal!., fala ti legijo!., reću mom prijatelju ing.Viktoru osobno tvoje ocijene i tvoju POHVALU!., BAGERISTI, VranićD, Oršić, ico, Bagudina, ... i svim ostalim meni dragim i ne manje važnim dobrim ljudima i prijateljima!., fala VAM!!!...

Bog! ...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
., lipi Vam pozdrav dragi moji forumaši i forumski prijatelji!!!

., fala za dobre komentare i pozitivne vibre!, svim!., a najviše; ddalibor, danot, mtd001.,-TOČNO! ono se vididu tvoji kotačići., ivan33, Aco93, puknuti!.,- skalamerijaaaa - NIŠ NEKOŠTA!., zbalija!,- cijena???!-NI BLIZU, NI DALEKO!!!., firemanpeter!!!., DA!!!, DA!!!, tvoje mišljenje sam čekal!., fala ti legijo!., reću mom prijatelju ing.Viktoru osobno tvoje ocijene i tvoju POHVALU!., BAGERISTI, VranićD, Oršić, ico, Bagudina, ... i svim ostalim meni dragim i ne manje važnim dobrim ljudima i prijateljima!., fala VAM!!!...

Bog! ...

koliko je onda, jer po tome ispada kak bi mi Zagorci rekli: "nije ni vrit ni mime" po tome kako si ti povedal, tj. odgovorio... :)
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Poseban stroj.... , za posebnog čovika... , pravog onog ličkog ....
Štovani Grofe dugo i dobro te služio tvoj novi stroj .
 
B

BAGERISTA

Guest


Jao grofe di me ubode,,,stvarno kako kažu,,neke pute se nevidi stroj dok se ga ne pofarba,(slažem se da je u funkciji i onako),,mislim da je savršenstvo,,ali ovako na kraju mu daje poseban štih,,,,,,,,,znaš i sam da sam bolestan kad vidim da se nešto ljepo uredi,ali ovo je stvarno iznad mojih očekivanja..........:prayer:

Nadam se da češ se napokon naspavat,,,,,pošto vijerojatno do sada nisi,,,tako je nešto slično kod mene,,,dok nešto kupim i onda svakakve gluposti mi padaju po glavi dok ne dopeljen doma.........:rolfer:

Nadam se dačemo ga dobro zalit................:partyman::gitarist::drinkers:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Ova mreža ispod , zašto ona služi?
Jedna stvarno sitnica kaj me dirnula ..a to je zaoblljeni rub stola , svaka čast .
Nego ja sam sva ljevi ,meni je praktičnije drvo povlačiti od desna prema ljevo . sukladno tome duži tio naslona bi trebao biti s desne strane .
Otpiljena drva bi mogla biti izgurana ljevo od rukovaoca , ovako svako drvo treba primiti rukama i bacati iza sebe ...desno je kotač. ok može biti kardan od 2 metra ...ali hm.
Ovaj nosač štitnika iznad pile , on je trebao biti vezan na onaj stablizator /vodilicu koji je iza pile.
koliko vidim vezan je za stol , znaći kad se stol digne i on negdje ode i ne može biti u funkciji kad se ple drva ..na ovm cirkusu sastrane .
Preporučam jedan antifon
31020.jpg
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
., prijatelji moji dragi!., forumaši!
., evo vam filmić, da malo doživite ovu moju testarosu od cikulara; made in croatia!!!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=2WGOiqgkYlY[/YT]

., rodjo moj!., VranićD!, fala za pokeljene slikice i filmić!!!
Grofe, cestitam za nov stroj!!! Svaka cast ljudima iz Prime, odlicno su uradili posao. Kao sto Zbalija kaze original TV rucica... Uzivaj u novom stroju jos puno godina i da zaradis sa tim puno novcica:D:D:D A drzac za kjuc prosto, jednostavno i brilijantno resenje.
Pozdrav!!!
 
G

GROF

Guest
Poseban stroj.... , za posebnog čovika... , pravog onog ličkog ....
Štovani Grofe dugo i dobro te služio tvoj novi stroj .

., poštovanje!, lipi LIČKI pozdrav mojim dragim forumašima!

., e moj prijatelju Žuti!., fala ti, orginalan si!...
., prijatelju BAGERISTA!, točno!., sad ću se napokon naspat - naspavat, jer 13 miseci je puno, puno, jako puno., kud me svi pomalo vrtadu., toteka je i moja ženica., a ženica ko ženica!., sa vremenom na vrime zašteka joj ionako loš ženski SOFTVER, ponekad i GABARIT ŠPULA, pa onda CICOLATOR,..., tako da., sad ću se stvarno naspat - naspavat., i jedva čekam jutarnji dan da probamo rezanje drv., nikako isčekat., i DA!., jedva čekam da se sastanemo kako bi zaljali testarosu!!!, hehehe
,...:rolfer:.,:drinkers:.,:partyman:.,:heart:!
., e moj puknuti!., pa va mreža služi za sijanje pilotine!., e sad me ti napinješ koda ti nis rekal?!., ča si sada počel kopirat prijatelja zbaliju!?...,:scratch
., forumski prijatelju gvozdeni1!., fala doneba na dobrim, iskrenim, poštenim, orginalnim,... ČESTITKAMI!!!., fala ti!.-
., prijatelju Aco!!!., fala za orginalne i izvorne darove, fala za posjetu u moj Lički kraj!., moja Jezerana!., moj skromni DOM!!!., fala ti!!!., vidimo se kotebe u ne tako daleko vrime?!., a obaćemo i našega prijatelja i legendarnoga vatrogasca!; firemanpetra!!!., pozdrav lipi Petre!...

., Bog!., dragi moj svite!...
 

Najnoviji postovi

Na vrh