• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
vidim da se rashuktala rasprava oko mog pluga i njegove noge kao dodatne opreme:)
mislim da je svaki komentar u redu, meni je najbitnije da imam nogu i da sam ju dobio u cijeni, naravno naknadno ali besplatno...
treba vidjeti ostale prodavače i proizvođače, kakva im je i cijena i kvaliteta, mislim da je ovaj Primin plug - super kupnja, kvaliteta, cijena, sajamski popust!!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
vidim da se rashuktala rasprava oko mog pluga i njegove noge kao dodatne opreme:)
mislim da je svaki komentar u redu, meni je najbitnije da imam nogu i da sam ju dobio u cijeni, naravno naknadno ali besplatno...
treba vidjeti ostale prodavače i proizvođače, kakva im je i cijena i kvaliteta, mislim da je ovaj Primin plug - super kupnja, kvaliteta, cijena, sajamski popust!!!!

I nek te dugo služi,,,,,,i noga još bolje drži..:mrgreen::supz::supz:
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
ddalibore stroj je za 5+!
Daj mi reci kako izgleda izmalčirana masa, dali ostaju kakovi
"šteklji" jer to ne mogu vidjeti iz slika.
QUOTE]

evo prijatelju zbalija poslikao sam izmalčirano
jedan prolaz, ali kukuruz nije neki jer nije bilo prskano jer je bio grah, pa ga kopamo motikom :), eko proizvodnja :)

dsc00705xc.jpg

dsc00704y.jpg

dsc00708bw.jpg
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
ddalibor, nisam mislio da roto malcer moze malcirati kukuruzovina, sve mele, video sam i filmcici, odlican stroj.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
ddalibore stroj je za 5+!
Daj mi reci kako izgleda izmalčirana masa, dali ostaju kakovi
"šteklji" jer to ne mogu vidjeti iz slika.
QUOTE]

evo prijatelju zbalija poslikao sam izmalčirano
jedan prolaz, ali kukuruz nije neki jer nije bilo prskano jer je bio grah, pa ga kopamo motikom :), eko proizvodnja :)

dsc00705xc.jpg

dsc00704y.jpg

dsc00708bw.jpg

...znam da je tomo mazga od stroja, al mogo si mu nešto bolje dat da jede poslje teškog rada, a ne kukuruzovinu(zadnja slika):rolfer::rolfer::rolfer:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,567
ddalibore stroj je za 5+!
Daj mi reci kako izgleda izmalčirana masa, dali ostaju kakovi
"šteklji" jer to ne mogu vidjeti iz slika.
QUOTE]

evo prijatelju zbalija poslikao sam izmalčirano
jedan prolaz, ali kukuruz nije neki jer nije bilo prskano jer je bio grah, pa ga kopamo motikom :), eko proizvodnja :)

dsc00705xc.jpg

Dobra fotka. :supz:
I ja sam dobil volju za takav malčer. :mrgreen:
Nažalost volja nije dovoljna. :(
Treba i perja.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,865
znači da ste ga dobro izravnali,sada pazi dobro gdje su bili kameni za drugi put,da ih izbjegneš
tu je milina za orati,ko u slavoniji
 

oki198713

Član
Tu od
13 Srp 2010
Poruka
223
pozz

i sada da nekoga dovedeš i pokažeš oranicu i pitaš ga s čime si orao nebi nikada pogodio,evo da te ocijenim 5+ hehehe
jel ima kakav epski snimak oranja ili ovoga puta nije bilo redatelja
 
G

GROF

Guest
., i još malo slikic od oranja!
., obožavam orat, milina i divota ve Ličke - Jezeranske škrte zemlje ka je ukradena izmedju kamena i klisura Ličkoga krša, bespuća, pustoši, lipote, divote, izvornosti, ...

dsc00487ug.jpg


dsc00488q.jpg


dsc00490h.jpg


dsc00491sf.jpg


dsc00492j.jpg


dsc00493ua.jpg


dsc00494a.jpg


., oki i mtd!., forumiski prijatelji! fala za pofale i dobre vibre!!!
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
i sada da nekoga dovedeš i pokažeš oranicu i pitaš ga s čime si orao nebi nikada pogodio,evo da te ocijenim 5+ hehehe
jel ima kakav epski snimak oranja ili ovoga puta nije bilo redatelja

Ovo potpisujem...

Grofe odlicno odradeno, sve pohvale za fotki, i dubina zadovoluva...
Skidam kapu:blackeye
 
B

BAGERISTA

Guest
Jao grofe,,,,svaka ti čast,,nemam riječi :supz::mrgreen:skidam ti kapu,,za traktor,i da znaš da mu stoji plug za deset,,,dali si ga izravnao,ili su to slike prije..,neka neka,nek se ore samo pa če se nešto i sijat,,,ja danas tata odnesao da naprave hladnjak,i tako redno..u hladu stavlčljao antifriz i pomalo se guštirao
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189

prijatelju, Skidam kapu!!!!:):)
ovo je odlično odrađeno, vuče tt dvije brazde ko od šale, na nekim se slikama vidi da niti ne proklizava puno!!!

gledam slike detaljnije i sve ne vjerujem koliko si pedantan i na sve si mislio!!! Sviđa mi je obilježavanje pluga signalizacijom, poluge , osigurači sve je osigurano protiv ispadanja , gubljenja u oranju!!!
moramo se svi ugledat u tebe !! :):)
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozz prijatelju Grof!
Ljepo oreš, šta da kažem? Traktor za 5, plug za 5, njiva za 5, ti za 5 :D

Imam i pitanje (kao uvijek) :lol:. Više puta sam primetijo da ti je čutura, boca... il neznam kak vi kažete, uvijek je ona pod krovom- na zaštiti vozača. To ti je unutra onaj lički viski? Bez toga nigde jel? :D Ili je nešto drugo u pitanju ali vjerovatno nije?

A plug ima dodatnu opremu a ne od Prime nego vjerujem da od Grofa. Mislim na crveno mačje oko na plugu.
 
B

BAGERISTA

Guest
firemanpeter

Odavno se nismo čuli,pisali,,,pa di si ča se dela kod tebe.......8)
Jesi i ti u izradi čega za tomu..:scratch,neki noviteti ,,,vidim nema te nešto zadnje vrijeme.........ili je snjeg zameo,,:D:D
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozz Bagerista!
Pa ima mene tu, možda koji dan propustim ali običajno se nađe vreme za forum.

Inače ne radim na Tomi ništa, jesam prikolicu malo nešto sređivao, ojačao ali ništa posebo. Sad sam imao puno posla sa drvom za lož. Seckam jih na 33 i vozim u kuču, slagam... Danas sam završijo tako da bude toplo u zimi :) . Snjega još nema he he ali kažu za vikend da če bit do 800m. Ja sam na 600 pa ima još malo rezerve, znači neče ga još bit kod mene :D.

Eh dosta sad o tome, da ne zaprljam previše Grofu ovu temu.
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Bravo Grofe! Plug prva liga! Sve odlicno, i lepo uradjeno. Nego, zemlja je spicasta? U koju brzinu ores?
Fireman oko sokolovo:D, kako si primetio cuturicu? Ja ga nisam video.
Pozdrav!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh