• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,865
., fala VAM dragi moji bećari!., .,
a bome će bit i puno špricanja!.,:roll:
ili ovako.....
16b09k8.gif


., a drago mi je VAS za čitat, ko recimo; mtd001!, BAGERISTU!., muhanicara!., zbaliju!., ..., i dobro je da nis samo ja munjen i da samo ja nevolim pi..U!.-

aj Bog!., još malo pa budemo rezali drva sa cukularom!; NE?!...:finga:

i nadajmo se i zalijati...:partyman:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Evo i posljednjeg videa sa sajma;

GROF vs Prim tt 840:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=0wzatXm9FdI[/YT]
 
G

GROF

Guest
., ej forumaši!., lipi vam pozdrav!

., forumski prijatelju zbalija!., fala za pokeljene filmiće, dobri su!., da nis bil? stobmo?!, dok si to upotaji snimal - slikal - škical ne curice kroz objektiv kamere?!., e rodjo moj!., mislil bi da se sa svojim mizimcem zabavljaš., znaš ti dobro ko i dragi naši forumaši nač sad ja pikiram - mislim, NE!., koda? ono, dobro bacaš dr..U!!!., hehehe ..., ali bil sam zajedno na sajmu sa družinom pa odma tu soluciju odbacujemo!., ma to ti pišem jer me ubiše vi forumaši kući zvat i pitat zate?!., pa ča naj zbalija dela dok slika film - traktoriće???!., hehehe..., eto., sve pet., sve odreda sam "sam" i osobno razuvjeril da ni to TO!.-

., aj Bog!., čitamo se dragi moji bećari!!!
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Malo sam opteretio tt-a ovih dana pa evo malo novih slika

dsc00475hc.jpg

dsc00477oo.jpg


jučer je malčirao kukuruzovinu!!!

dsc00701fn.jpg


evo postao sam regularni član :) 100 -ti post
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
., ej forumaši!., lipi vam pozdrav!

., forumski prijatelju zbalija!., fala za pokeljene filmiće, dobri su!., da nis bil? stobmo?!, dok si to upotaji snimal - slikal - škical ne curice kroz objektiv kamere?!., e rodjo moj!., mislil bi da se sa svojim mizimcem zabavljaš., znaš ti dobro ko i dragi naši forumaši nač sad ja pikiram - mislim, NE!., koda? ono, dobro bacaš dr..U!!!., hehehe ..., ali bil sam zajedno na sajmu sa družinom pa odma tu soluciju odbacujemo!., ma to ti pišem jer me ubiše vi forumaši kući zvat i pitat zate?!., pa ča naj zbalija dela dok slika film - traktoriće???!., hehehe..., eto., sve pet., sve odreda sam "sam" i osobno razuvjeril da ni to TO!.-

., aj Bog!., čitamo se dragi moji bećari!!!

malo zaj.... ti me ke ne :)
ali nema veze, pitaš gdje sam, kako i ostali forumaši koji su me kontaktirali putem e-mail i sl. pa u gužvi sam doma sa poslom oko poljoprivrede, pospremanja drva i sl. i jednostavno ne stignem do kompjutera.
A i anko stignem hebe me internet za po...deti da jednostavno izludim kod spajanja i sl. da i izgubim volju za bilo kakvim pisanjem...
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,567
Malo sam opteretio tt-a ovih dana pa evo malo novih slika


jučer je malčirao kukuruzovinu!!!

dsc00701fn.jpg


evo postao sam regularni član :) 100 -ti post

Regularno čestitam!:partyman:

Koji malčer si prikopčal za tt-jca? Kol'ko love?
Batevi ili noževi?
Malčiraš red po red?
Kak se ponaša tt-jac? Jel teže ili lakše od frezanja?
Nadam se da nije preveč pitanja najemput.
lp
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Regularno čestitam!:partyman:

Koji malčer si prikopčal za tt-jca? Kol'ko love?
Batevi ili noževi?
Malčiraš red po red?
Kak se ponaša tt-jac? Jel teže ili lakše od frezanja?
Nadam se da nije preveč pitanja najemput.
lp

hej prijatelju..
to sam sad probao malčirat, nisam do sad imao nekih iskustava budući da je ta sva silna mehanizacija kod mene relativno kratko vrijeme..
da idem red po red, ako koračim kotačima dva reda, onda se desi da ostane pogažene stabljike, a nesamljevene..
noževi su, nisu batovi, dva noža, malčer je od, tu lokalnog meštra, ali je isti kao od Mega-ing-a 100 cm
vozim se 2. pomoćnom, nekad i direktno 2. i mogu ti reći da tt to ni ne osjeti, samo kod kretanja, kad je potrebno zavrtit nož malo mu je kao teže, ali inače ništa, samo gas :D:D
budem nabacio neki filmić, kad uhvatim nekog da me snimi...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
hej prijatelju..
to sam sad probao malčirat, nisam do sad imao nekih iskustava budući da je ta sva silna mehanizacija kod mene relativno kratko vrijeme..
da idem red po red, ako koračim kotačima dva reda, onda se desi da ostane pogažene stabljike, a nesamljevene..
noževi su, nisu batovi, dva noža, malčer je od, tu lokalnog meštra, ali je isti kao od Mega-ing-a 100 cm
vozim se 2. pomoćnom, nekad i direktno 2. i mogu ti reći da tt to ni ne osjeti, samo kod kretanja, kad je potrebno zavrtit nož malo mu je kao teže, ali inače ništa, samo gas :D:D
budem nabacio neki filmić, kad uhvatim nekog da me snimi...



ddalibore stroj je za 5+!
Daj mi reci kako izgleda izmalčirana masa, dali ostaju kakovi
"šteklji" jer to ne mogu vidjeti iz slika.
A ke se tiče lokalnoga meštra dali je od onoga ke ja mislim da je ili
je netko drugi u pitanju...?
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
evo napokon sam uspio poslikati plug sa orginalnom prima nogicom
bilo je dosta prigovora od strane članova foruma, i evo noga je stigla!!

dsc00429o.jpg

dsc00001ax.jpg

dsc00004bo.jpg

dsc00003pgc.jpg
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
ddalibore stroj je za 5+!
Daj mi reci kako izgleda izmalčirana masa, dali ostaju kakovi
"šteklji" jer to ne mogu vidjeti iz slika.
A ke se tiče lokalnoga meštra dali je od onoga ke ja mislim da je ili
je netko drugi u pitanju...?

prijatelju zbalija poslikat ću kad sve zmalčiram, nemamo puno kukuruza pa beremo ručno svaki dan pomalo, a onda ja to rušim sa tt-om :mrgreen:
nema uopće dugih komada, sve samelje, da ne povjeruješ!!!!!!

da malčer je od meštra :mad: (pod dug!!)
 
G

GROF

Guest
majstore ,što ga kalaš jel i za pare radiš možda...ili samo za piće ....

., ej, prijatelju Darke!

., uglavnom radim - delam za piće., hahaha, :drinkers: ., ovaj kum, onaj rodjak, taj sused - komšija, ... blablabla,... :roll: ...
... Pa kadi si ti prijatelju Darko?., ono?!., doć do tebe?, isto ko i do Ivice Josipovića!? ., pozvan si na rezanje špage, čitaj vrpce!, kada testarosa dojde?! ...

., prijatelju ddalibore!., fala za slikice prikeljene!., eto lipo te za čitat i gljedat kada se bome i ti imaš sa čim falit!!!, ...

., prijatelju forumski zbalija!., ma sam te moral malo štrecnut da nezaspiš, da se malkice razbudiš?!., a ja sam samo malo bil., recimo duhovit!., nemoj se ljutit!!!., i dok snimaš ubuduće mirne ruke budi!...

aj Bog!
 
G

GROF

Guest
ddalibore kolik osi platio tu nogicu,nisi je valjda platio

., pa moj matrix!., forumski prijatelju!., pa normalno je da JE platil!., pa džabe nima ni u stare babe!...
., nogicu je dobil ko dodatnu opremu uz plužić!., a meni je platil - častil je sa jićem i pićem!!!...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
ma moga je i sam napravit,to sto je tebi platio jelo pice to je druga stvar,ali to bi trebalo bit fabricki uz plug,stvarno je glupo napravit plug a nenapravit neku stopu za to,a iam predvidjeno mjestao za nju,
 
G

GROF

Guest
ma moga je i sam napravit,to sto je tebi platio jelo pice to je druga stvar,ali to bi trebalo bit fabricki uz plug,stvarno je glupo napravit plug a nenapravit neku stopu za to,a iam predvidjeno mjestao za nju,

., ma vridan si ti nima ča?!
., ali, ali., uvik postoji dodatna oprema za sve., pa tako i za vaj jebeni plug!., svi mi odreda rado bi nešto dobro - najbolje, jeftino, ma besplatno!., ali, ali.,
... DODATNA OPREMA!., zove se to!., a dodatna oprema se plaća prijatelju moj forumski!., ja imam novi polo VW., ima puno dodatne opreme?!., ali, ali, ima još jako punooo predvidjeni mestov za dodatnu opremu!!!., a zač je nima., pa nima je iz razloga ča nis više imal novčića!...

., aj Bog!
 
B

BAGERISTA

Guest
., ma vridan si ti nima ča?!
., ali, ali., uvik postoji dodatna oprema za sve., pa tako i za vaj jebeni plug!., svi mi odreda rado bi nešto dobro - najbolje, jeftino, ma besplatno!., ali, ali.,
... DODATNA OPREMA!., zove se to!., a dodatna oprema se plaća prijatelju moj forumski!., ja imam novi polo VW., ima puno dodatne opreme?!., ali, ali, ima još jako punooo predvidjeni mestov za dodatnu opremu!!!., a zač je nima., pa nima je iz razloga ča nis više imal novčića!...

., aj Bog!

Heheheh dodatna oprema,,,a dobar si da,,ima mista u polu,,ali ona deblja noga za plug,,,na prvoj slici,,me fascinira koja je napravljena od debljeg materijala,,,ima zaštitu duplu temeljna+kubit,,,a opet ima napravljeno da plug ne prevagne ni na jednu stranu....................:rolfer::rolfer::rolfer:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
da grofe upravu si ali to mi se nimalo nesvidja dodatna mi oprema stopa za plug,pa valjda majkumu treba biti osnovna
kao npr u audiju platis ga 50000evra on ima samo osnovnu opremu,ma nema ni klimu ni elektornke podizace a platio ga toliko............
 
B

BAGERISTA

Guest
da grofe upravu si ali to mi se nimalo nesvidja dodatna mi oprema stopa za plug,pa valjda majkumu treba biti osnovna
kao npr u audiju platis ga 50000evra on ima samo osnovnu opremu,ma nema ni klimu ni elektornke podizace a platio ga toliko............

Ja vas nerazumijem ljudi,,,,,vi bite i plug i nogu da dobijete u kompletu,,,e nemože,,,pa šta bi prodavali pod dodatnu opremu:rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh