• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., moji forumaši!., moj narode!!!., evo još malo slikic!!!., svaki komentar, dobar je komentar!., jedino ima malo zbaljezgani NE?!., a i to je za ljude.-

dsc00519h.jpg


dsc00520id.jpg


dsc00521d.jpg


dsc00522k.jpg


dsc00523p.jpg


., ovo je par slikic kada je testarosa došla u KOVAČEVE dvore!!!
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Grofe, nema šta, stroj je pravi! Nek ti je sa srećom i da napraviš puno posla!
 
G

GROF

Guest
., evo još par slikic!., ovo je samo falaaa!., baš sam munjen!, i baš se volim falittt!!!...

dsc00525o.jpg


dsc00526on.jpg


dsc00527ni.jpg


dsc00528y.jpg
 
G

GROF

Guest
., forumski prijatelju!; Žuti, mtd001!!., ma i svi ostali drugi niš manje dragi i lipi!,
fala VAM!, lipo VAS za čitati!!!...
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Grofe, sa ovakvom pilom se i treba hvaliti! A pogotovo ako i novčiće zarađuje! A i ako ne zarađuje, radi plemenitu dužnost
 
G

GROF

Guest
Grofe, nema šta, stroj je pravi! Nek ti je sa srećom i da napraviš puno posla!


., FALA TI! prijatelju moj forumski Ivane!!!, fala ti iz dubine duše!., ma slabo će novčiće služit jer je viš kupljen iz gušta, prkosa, ćefa, zeke - peke, ali, ali., rezat ću sebi i svojim dragim prijateljima, obitelji, susedima - komšijama,... u radu je spas i rad oslobadja od gluposti i stresa hehehe,,,:D

., p.s., prijatelju moj!., aj ti daj ku slikicu od svoga stroja!., obećal si utege, montažu, oranje, frezanje,..., vridan si!., pa podili to sa svimi nami!!!...:heart:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
GROFE, odlicno dela cirkular, da zaradis pare snjim koliko i da ti trebaju.
Imas i sa sta da se falis, samo stavaj slike ....
 
G

GROF

Guest
., moj narode!., evo još par slikic!!!., svakako jopet ja o faliiii!
., kud se falim sa testarosom!., tud se falim sa meni dragim ljudima, prijateljima, forumašima ki pomalo svratidu domene u moj Lički - Jezeranski kraj!!!., ja sam siromak!!!., ali, ali uvik vode i kruva imam., tako DA!., niko nemore ostat gladan i žedan!!!

dsc00515sm.jpg

dsc00516gg.jpg

dsc00518q.jpg

dsc00524xe.jpg

dsc00530cp.jpg

dsc00533n.jpg


., evo ovde na slikici došli mi u posjet moji dragi ljudi!!!., ljudine!
moj auto-električar, preponosni vlasnik traktora tome tv-730! mali od zanata iz Tounjskoga kraja!!!, PETRIĆ!!!., svakako sa njim svratil i naš dragi forumaš!., a moj prijatelj Aco93!!!., malo smo pojili, popili, podivanili!., svakako istračali traktoriće, priključke., a bome je bilo divana i o Kur..!!!...,
:partyman:., :drinkers:., :rolfer:., ...
 
G

GROF

Guest
., evo moj narode!., još malo slikic ča sam izrezal škart?!., pa moja stara majka tovari u prikoličicu od auta, da otpeljem drvca spremit kako ji nebi uvatilo nevrime ko se baš spremalo!!!

dsc00538b.jpg

dsc00539de.jpg

dsc00540bm.jpg

dsc00541x.jpg

dsc00542y.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
E vidiš grofe,,,nema se ča reč,,,delaš i pomalo slažeš prije sniga,,,,,:D,a za mater ni besid,,žena u ovih liti i dela ko i moja baba doma,,,svaka njin čast,,,vajk su delale,,i do zadnjega dana če,,,i šta je najbolje,,ništa nin ni teško.......:p

Opet neka ekipa prošla,,,da vidi testarossu:?:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,359
...kud se falim sa testarosom! ...



dsc00524xe.jpg


...
Grofe, ipak si me poslušal bar u jednoj stvari (iako u mnogima dobronamjernim nisi): Kordun pila, KV profila :) teško da ima boljih
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Grofe, nemam sta reci... Savrsen stroj za savrsenog coveka...:supz: Evo, zena kaze da doneses malo drva! :rolfer::rolfer::rolfer:
Pozdrav!!!
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
., moj narode!., evo još par slikic!!!., svakako jopet ja o faliiii!
., kud se falim sa testarosom!., tud se falim sa meni dragim ljudima, prijateljima, forumašima ki pomalo svratidu domene u moj Lički - Jezeranski kraj!!!., ja sam siromak!!!., ali, ali uvik vode i kruva imam., tako DA!., niko nemore ostat gladan i žedan!!!

dsc00515sm.jpg

dsc00516gg.jpg

dsc00518q.jpg

dsc00524xe.jpg

dsc00530cp.jpg

dsc00533n.jpg


., evo ovde na slikici došli mi u posjet moji dragi ljudi!!!., ljudine!
moj auto-električar, preponosni vlasnik traktora tome tv-730! mali od zanata iz Tounjskoga kraja!!!, PETRIĆ!!!., svakako sa njim svratil i naš dragi forumaš!., a moj prijatelj Aco93!!!., malo smo pojili, popili, podivanili!., svakako istračali traktoriće, priključke., a bome je bilo divana i o Kur..!!!...,
:partyman:., :drinkers:., :rolfer:., ...

Grofe prijatelju hvala za pokeljene slikice!hvala još jednom za gostoprimstvo u tvom domu.Čekam te kod mene da na vratiš u moj kraj.

A šta se tiče testarose ćista 10-tka svaka čast majstorima u primi al bilo je tu puno i tvoje režije,savjeta,pokuda, špotanja jer nebi bio tako dobar bez da nije bilio toga. samo se pazi onih tankih grančica.Uskoro ce biti slike od one testarose šta sam ti obećao.

Pozdrav ljudino moja i čujemo se!
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
grofe nek te ova masina dugo sluzi
dobra je ova testerosa,zamisli da se sa motornom zagom zajebavas oko ovg sitnog drveta
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Prijatelju Grof!
Cirkular više nego dobar, znači odličan za 5/5. Sječe čak na dva načina. Za debelo drvo dole, za tanku gore, prava kombinacija nema šta. Sječe sa laknočom ko da je drvo od pudinga a Toma fino lagano radi na štandgasu ko da se mu spava, znači ne trpi.
Nemam argumenata protiv da ja to nebi htio imat čak bi bio ponosan da je kod mene u dvoru.

Ajd pozdrav u Jezerane i nemoj se nikad žurit kad radiš sa njim jer to oduzima opreznost. Nek ti dobro služi!
 
B

BAGERISTA

Guest
Ta rdeča gurtna , je to kakšno izboljšenje ampak je to AV sistem?

Vidim da ti slovenski jezik dobro ide.....:scratch:scratch
Za nas zaostale da daš neki prevod..:!:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
""skupila se ljepo sva družin svinjska pa je na to došla sestra medicinska""
Stihovi su to slavnog Dretara Dreleta i njegova pokušaja da zagazi u gnoj estradnog pjevanja .
Ustvari to je izbacio google prevoditelj , ograđujem se od svake drukčije interpretacije ovog napisanog .
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,862
a znaš ti onu:
sve u stihu sve u prozi..itd,itd......da dalje ne budem prost....:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh