• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
pozdrav svim dragim forumašima, ovih dana se radilo i na polju dok je još lijepo vrijeme, pa nisam nešto uhvatio vremena za forum, ali uvjek malo škicnem..
bio sam kod uje u Donjoj Stubici, pa na groblju i evo slike prime koj radi na održavanju grada Donje Stubice

dsc00755t.jpg

dsc00753d.jpg

dsc00752iv.jpg

dsc00750tu.jpg

dsc00749bi.jpg

dsc00748kb.jpg
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Jesu to na ovoj primi iz Stubice neke cestovno-terenske gume?
Grofe, nedaj se ometet u radovima, samo polako sa tom kompozicijom i sretno! ;)
 
D

dalmatino

Guest
:lol:Grofe ja mislim da je od danas obavezno paljenje dnevnih svjetala na vozilima, a ne maštela :finga:
 
G

GROF

Guest
:lol:Grofe ja mislim da je od danas obavezno paljenje dnevnih svjetala na vozilima, a ne maštela :finga:

., točno!, forumski prijatelju dalmatino!!!., od danas su svetla obavezna i po danu!., iako se ja puno vozim pa uvik imam svetla upaljena i po noći i po danu., jednostavno nekakova navika već skoro više od 15 godin., još dok se išlo puno po Madji, Italiji, Austriji, Njemačkoj, Sloveniji,... tako da!!!., bolje se auto vidi u svakome slučaju kad je u prometu sa upaljeni svetli!...., :idea:

., prijatelju moj BAGERISTA!., točno!, kompozicija je za pet!., a moreš i sam mislit?! kakova je tek kompozicija kad proradi proizvodnja vatrene vode! - Ličkoga viskija!!!., više se ide nazad neg naprvo., ko rak i rakova; ., :heart: dica!., :drinkers: ., :partyman: ., :gitarist: ...

., Bog! moj narode čitamo se ...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,862
da ti grofe nisi išo u zimsku berbu...:scratch
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Jesu to na ovoj primi iz Stubice neke cestovno-terenske gume?
Grofe, nedaj se ometet u radovima, samo polako sa tom kompozicijom i sretno! ;)

Izgleda mi da su ugradili neke druge felge i gume. Umaju felge rupa ko sir, pašu na svaki traktor :rolfer:

Grofe!
Nisi nam napisal kud ideš peči rakiju. Samo ti pažljivo vozi na putu nazad jer mogu uticat vapori (plinovi) od rakije koja se peče. :)
Nadam se da dobro teče iz peči, da dobro dava.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
bio sam kod uje u Donjoj Stubici, pa na groblju i evo slike prime koj radi na održavanju grada Donje Stubice
Jesi obišao jagodicu-bobicu
29qazo8.gif
?, ako nisi kao da nisi nigdje ni bio.:scratch
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
p1010045r.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Grofe evo ti jedne slikice da vidiš o čemu se radi tvornički je sigurno samo niš ne piše jer je star 30g. a one sam ti poslao tvoju adresu.

Pozdrav!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
p1010045r.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Grofe evo ti jedne slikice da vidiš o čemu se radi tvornički je sigurno samo niš ne piše jer je star 30g. a one sam ti poslao tvoju adresu.

Pozdrav!
Aha ! - pigane noge , tri remana ...deca tak se nekad delalo .
Kaj je to kizni stol?
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Aha ! - pigane noge , tri remana ...deca tak se nekad delalo .
Kaj je to kizni stol?

to ti je staro 30g. samo se nezna proizvođač jer nema pločice nikakve.
klizni je da al nije bas nešto.
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Jesu to na ovoj primi iz Stubice neke cestovno-terenske gume?

gume jesu šire, da ne moraju stavljati lance po zimi, tako su mi rekli dečki
nisam gledao kojih su dimenzija..
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Jesi obišao jagodicu-bobicu
29qazo8.gif
?, ako nisi kao da nisi nigdje ni bio.:scratch

ne znam što je i gdje je to, ili možda ne znam pod tim nazivom..:scratch:scratch
...inače obiđem Matu Gubeca i njegovu lipu:):)
 
B

BAGERISTA

Guest
pozdrav svim dragim forumašima, ovih dana se radilo i na polju dok je još lijepo vrijeme, pa nisam nešto uhvatio vremena za forum, ali uvjek malo škicnem..
bio sam kod uje u Donjoj Stubici, pa na groblju i evo slike prime koj radi na održavanju grada Donje Stubice

dsc00755t.jpg

dsc00753d.jpg

dsc00752iv.jpg

dsc00750tu.jpg

dsc00749bi.jpg

dsc00748kb.jpg

O poštovanje kolega,,,vidim i vi u akciji sa primom,,,svaka čast neka,,..jedino ta kabina baš mi nije nešto sijela,,,ali bolje išta,nego mišta..
Čekam dalje,,nadam se da ima tih slika još i od vašeg stroja..8)
 
G

GROF

Guest
Jesu to na ovoj primi iz Stubice neke cestovno-terenske gume?
Grofe, nedaj se ometet u radovima, samo polako sa tom kompozicijom i sretno! ;)

., lipi pozdrav dragi moji forumaši!

., forumski prijatelju ivan33!., fala na srići ke nam svim skupa uvik treba!:supz:
Sa vom mojom kompozicijom upravo sam bil došal sa puta., prevlačil bačve, nešto "koma" i svu moguću kramu za proizvodnju u mome dvoru!, tako da će i bit ve dane!!!., :D ., samo još moram napravit obavijest - prijavu "drugarima" iz fiškalije!!!., :x ., ...

., prijatelju ddalibore!., fala za pokeljene slikice traktora zelenka!
., žal mi traktora., a odma mi palo napamet! ., :idea: ., kako je ružno zardjal?
koda ga vi šoferi njegovi pišadu i seredu da prostite., :butthead: ...
., komentar je skoro pa suvišan., ali evo., samo mali., kakov je vaj jadan traktorić., takov je šofer! = takov je gazda firme!., ... :( ., kaže se kodmene u mojoj predivnoj i pustoj Liki - Jezerani!!!
., po konju se gazda pozna!... :mrgreen: ...
., OVAKOVE NASTAVKE STRANIC MORAM KUPIT ZA MOJU PRIKOLIČICU!., jedino na voj slikici nisu oni zapišani i zasrani.-

., prijatelju mtd001! TOČNO!, u pravu si!, još berem kako ti kažeš?!, ladnu berbu za specijalitet moga dvora od KOVAČI!!!..., a to ide u proizvodnju iduću gospodnju godinu!!!...

., prijatelju firemanpetar!., fala za tvoja pisma i iskrenost, orginalnost, ...
proizvodnja rakije, čitaj vatrene vode kako ti znaš reć?!., Ličkoga viskija!., ide ve dane., samo da dospijem???, sa delom koga je preko glave!...

., prijatelju Aco93!., fala za pokeljene slikice te i takove testarose!., to je tvornički proizvod, ALI ne od tvornice tomo vinković., to je meni nepoznati proizvodjač?!., proizvod nekadašnje tvornice tome vinkovića ni ni sličan voj testarosi., a kopčal se na traktor isključivo na ona četri šarafa kod izlaznog kardanskoga vratila!.-

Bog!., moj narode., čitamo se ...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
ne znam što je i gdje je to, ili možda ne znam pod tim nazivom..:scratch:scratch
...inače obiđem Matu Gubeca i njegovu lipu:):)
I rukneš pivu pod Gubčevom lipom :rolfer:
Samo pazi da okovi na njoj ne popuste ;)
A muzej seljačkih buna nejdeš videti :scratch
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
., lipi pozdrav dragi moji forumaši!

.,
., prijatelju ddalibore!., fala za pokeljene slikice traktora zelenka!
., žal mi traktora., a odma mi palo napamet! ., :idea: ., kako je ružno zardjal?
koda ga vi šoferi njegovi pišadu i seredu da prostite., :butthead: ...
., komentar je skoro pa suvišan., ali evo., samo mali., kakov je vaj jadan traktorić., takov je šofer! = takov je gazda firme!., ... :( ., kaže se kodmene u mojoj predivnoj i pustoj Liki - Jezerani!!!
., po konju se gazda pozna!... :mrgreen: ...
., OVAKOVE NASTAVKE STRANIC MORAM KUPIT ZA MOJU PRIKOLIČICU!., jedino na voj slikici nisu oni zapišani i zasrani.-.,
Bog!., moj narode., čitamo se ...

he he, znam prijatelju, ali znaš kako je kad stroj ni tvoj, neki to gare kad uhvate!!! traktorić je 2003g a vozača tko stigne:|:|
ima ralicu i najvjerojatnije i sol posipavaju, zato i je tako zahrđao!!!
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
O poštovanje kolega,,,vidim i vi u akciji sa primom,,,svaka čast neka,,..jedino ta kabina baš mi nije nešto sijela,,,ali bolje išta,nego mišta..
Čekam dalje,,nadam se da ima tih slika još i od vašeg stroja..8)
e prijatelju moja prima ti je TT :)
imam link na slike u potpisu pa pogledaj ddalibor album
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
I rukneš pivu pod Gubčevom lipom :rolfer:
Samo pazi da okovi na njoj ne popuste ;)
A muzej seljačkih buna nejdeš videti :scratch

kao klinac sam bio fasciniran kipom Matije Gubeca, kad sam god u rodnom kraju moje majke, posjetim i Gubeca!!
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
., dragi moj narode!!!

., u toku su pripreme oko pečenja - kuvanja rakije /ma sve zavisi kako ki operaciju veselog posla zove!!!/...

dsc00552zs.jpg

I macak ide sa tobom peci Licki Wiski? Pazi da ne upadne u kotao ili u bograc!:D
Pozdrav!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh