• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
I macak ide sa tobom peci Licki Wiski? Pazi da ne upadne u kotao ili u bograc!:D
Pozdrav!!!

., lipi pozdrav forumski prijatelju!

., ma pazimo na sve., doslovce sve!., a pogotovo na ve male cica - mace!!!
., pečenje ili kako bi ki rekal? kuvanje gre iduću nedilju!!!., u ča će bit., :gitarist:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
grofe, majstore...nema ljepšeg neg sjest i divanit uz "veseli stroj", kak bi to naši slavonci rekli:supz:
 
G

GROF

Guest
grofe, majstore...nema ljepšeg neg sjest i divanit uz "veseli stroj", kak bi to naši slavonci rekli:supz:

., bravo i tebi!!! za dobre komentare i divane!

., eh da TOČNO!., uz veseli stroj padadu najiskreniji i najbolji divani!., a kako ja to najbolje znam?!, i od "starine" moje!, i od ženice SLAVONKE moje!., DOBRO tog puno rekli su naši SLAVONCI!.- ;)

., aj Bog!., čitamo se ...
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
., bravo i tebi!!! za dobre komentare i divane!

., eh da TOČNO!., uz veseli stroj padadu najiskreniji i najbolji divani!., a kako ja to najbolje znam?!, i od "starine" moje!, i od ženice SLAVONKE moje!., DOBRO tog puno rekli su naši SLAVONCI!.- ;)

., aj Bog!., čitamo se ...

E... štovani moj Grofe , vidim slavonci se spomiju...... ma u pravu si 100% , uz kazan , znalo se dugo divanit ,....... a poslje je znalo i pjesme biti ..... ma kod nas , šta god da se radilo .. uvijek se pjevalo , jelo i pilo ... bilo da se rakija peče , ili grožđe berbi ...... bilo da se žito žanje ili kukuruz bere .... ili da se u šumu po drva ide , ili da se svinje kolju ......tako je oduvjek ( od pamtivjeka ) bilo , a nadam se da će još dugo i biti ... znaš onu slavonsku " rakije i vina , šunke i kulina , mora uvjek biti " .... pozdrav..... i čitamo se , kako voliš i sam reći
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Pozdrav svima!!

Grofe zanima me plug za krumpir vaditi moze li se prikljuciti na mog Yanmara 1401!!
 
G

GROF

Guest
Pozdrav svima!!

Grofe zanima me plug za krumpir vaditi moze li se prikljuciti na mog Yanmara 1401!!

., lipi pozdrav zadranine!!!, dobro nam došal na najbolji poljoprivredni-forum!

., pa neznam kako taj tvoj traktorić izgljeda!?., mišljenja sam DA, DA more!., metni ku slikicu pa ti odma damo odgovor 100 % točan!!! :idea:

Bog!
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
., lipi pozdrav zadranine!!!, dobro nam došal na najbolji poljoprivredni-forum!

., pa neznam kako taj tvoj traktorić izgljeda!?., mišljenja sam DA, DA more!., metni ku slikicu pa ti odma damo odgovor 100 % točan!!! :idea:

Bog!

Hvala na informacijama bice slike obecavam :supz:
imali mozda neki rabljeni na prodaji :D
 
G

GROF

Guest
., dragi moj narode!., moji forumaši i forumski prijatelji!., evo još malo slikic demonstracije cikulara i igrarije sa njim!!!

dsc00618.jpg


dsc00619g.jpg


dsc00620zc.jpg


dsc00621lw.jpg


dsc00622kp.jpg


dsc00623f.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav Grof
Kako vidim cirkular sad radi stalno. Sad pošto si nabavijo strojčinu, sad moraš puno radit. Vidim da se radi i kod ostalih, kod nekih prijatelja, možda rođaka i slično. Nema odmora.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,862
nema se što reci,makina radi da se sve praši.......:D
dok je grofa u jezeranama,nema tu zime....:)
firemane,bit će odmora kada zakrše snijeg..
 

sokol2503

Član
Tu od
21 Srp 2010
Poruka
90
grofe, svaka čast... ne trebaju ti ni zaštitne rukavice ni naočale kad je Prima odradila odličan posao sa cirkularom...
sviđa mi se kako su riješili odvod piljevine, na drugu stranu, pomoću obićnog kanala, odlična stvar, a ne da taman kad se zalaufaš, pune cipele piljevine...

znaš, Grofe, kako kažu stari ljudi kod mene...
''bedaki i oni kaj se prave takvi najbolje prođu...'', bez uvrede, ali što više znaš i što više pokažeš da možeš i imaš s čim, to ljudima više trebaš i stalno te zovu, pa nekad i gnjave zbog nečega...

istina i Bog, ali i ja sam vješt sa alatom i imam dosta znanja, a pored toga sam i dobra srca, pa eto, potpomažem pola rodbine, pola sela, prijatelje i znance... a kaj ćeš kad mi lijepa riječ znači više od novce...

pozdrav...
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pa mora da se radi, i dobro da se iskoristi stroj, da ne bude badijala bacena lova:finga:, samo tako grofe.
Daj Grofe naoštri tu pilu , nema ništa bez oštrih zuba ..... :finga:

Ja mislam da nije do pila, vec mu se na GROF ne zuri...
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Grofe, fino ti ide, polako, ali nadasve i učinkovito ;) nemoj sve izrezati da imaš i kasnije šta raditi! Nedaj se i samo tako nastavi. Slike i video su za 5
Pozdrav!
 
G

GROF

Guest
Daj Grofe naoštri tu pilu , nema ništa bez oštrih zuba ..... :finga:

., lipi Vam pozdrav dragi moji forumski prijatelji!!!

., fala VAM svim skupa na dobrim i iskrenim komentarima!
., fala doneba mojim dragim ljudima - prijateljima!; firemanpeter, mtd001, sokol2503, danot, ivan33, ...!, svakako fala na iskrenom i TOČNOM savjetu!, kolegi nadasve vridnome forumašu!; wwuki5!!!., PILA JE TOTALNO TUPA!., i čudil sam se da uopće i more rezat?!., nis puno izrezal drvene mase., ali sam rezal svega i svašta., tako da sa najiskrenije zafaljujem tebi wwuki5! jer si ti jedini imal znanja - spoznaja oko oštre i tupe pile!!!, vidil sam iz tvoji postava da se ti sa vim alatom dosta zabavljaš!., :?:

., evo koliko sam izrezal drvene mase?; 10 metric bukve, 5 metric rasta, škarta od šalovanja punoga betona oko jednoga kubika, škarta sa pilane jelovoga jedan bunt - oko 4 metra drv bi trebal imat, jedan kubik drveta od sliv - šljiv!!!., ni puno, ni malo., ali jebeno!... PILA GRE NA BRUŠENJE!., DOK NEDOJDE PILA /NA GODINU!/ ORGINAL OD VIDIJE!!!...

., p.s. rodjo VranićuD! fala doneba na filmiću i keljenju slikic tebi i tvojoj dičici!!!
., isprika svim gledateljima slikic i filmićev radi moje kisele face!., NIS LJUT MOJ NARODE!., već sam PREUMORAN DO GORNJE GRANICE!., u 15 dan napravil sam sa autom 3000 km, odradil 100 sadi redovnog posla i kod kuće u mome dvoru nadelal se fulll...

Bog!., moj narode., čitamo se ...
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
., lipi Vam pozdrav dragi moji forumski prijatelji!!!

jer si ti jedini imal znanja - spoznaja oko oštre i tupe pile!!!, vidil sam iz tvoji postava da se ti sa vim alatom dosta zabavljaš!., :?:

Bog!., moj narode., čitamo se ...


U zao čas da ne primjetim kad ja godišnje prebacim preko ruke drva što ti možda nećeš za čitavog života,,,, :partyman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,690
. PILA GRE NA BRUŠENJE!., DOK NEDOJDE PILA /NA GODINU!/ ORGINAL OD VIDIJE!!!...
Meni se čini da vidija pila zahtjeva veči broj okretaja nego normalna :scratch
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Meni se čini da vidija pila zahtjeva veči broj okretaja nego normalna :scratch
A meni se isto tak čini da ni vidija ne voli beton i čavle ,da je brušenje 2-3 put skuplje a da ispadnuti zub dođe skoro ko porculanska navlaka u čvaljama.
 

Najnoviji postovi

Na vrh