• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

B

BAGERISTA

Guest
Ma da čovik ne poviruje,,,,i pijesnika imamo,,........:rolfer:
 
G

GROF

Guest
., moj narode!., moji dragi forumaši!!!., evo danas bilo lipo vrime ko sam odma iskoristil da preorem jedan komad zemlje kadi je bil krompir i malo kukuruza., ma čekal ja moga rodju da pobere vu kukuruzovinu za kravice!., on nima vremena već misec dan!., a ja popizdil i lipo sve zaoral!., fertik parada!!!

dsc00562ru.jpg


dsc00568vk.jpg


dsc00569jz.jpg


dsc00571p.jpg


dsc00572cc.jpg


dsc00574lv.jpg


dsc00575hy.jpg


dsc00576v.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
To grofe,,,tako se ore trukinja(kukuruz),,,svaka čast vidim da se radi dobra brazda.........:p
 
G

GROF

Guest
., prijatelju moj Aco93!!!., mlad si čovik!, ali si zakon!!!, fala doneba na ispravnom, iskrenom i orginalnom savjetu!., fala ti!!!

dsc00577b.jpg


dsc02517l.jpg


dsc02518a.jpg


dsc00563o.jpg


dsc00564fw.jpg


dsc00565de.jpg


dsc00566wa.jpg


dsc00567c.jpg
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Bravo Grofe! Kukurozivunu uzoravas i to lepo... Dok ja napisem nesto, ti stavio nove slike!
Pozdrav!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
E to ,,lipo se ore,,vidim mali vuče ko zmaj..........a i tebe vidim dobro zabundan,,,šta je udarila zima,i hladno,,.....8)
 
G

GROF

Guest
., ej!., forumaši moji!., lipo VAS za čitat i forumske prijatelje imat!!!

., evo oralo se danas malo i gotovo za vu gospodnju godinu!, sve do iduće godine, do prolića!..., eto vidite da tome more duboko da ore!!!...

., fala!., doneba fala mojim dragim ljudima!., prijatelju BAGERISTA!., lipo si no napisal za naše stare i legendarne, kako naše babe, tako i naše roditelje ki uvik deladu i nikad jim ni niš teško za delat., DA točno je!, ja se ubundal jer je zima i lagano dere bura sa naše Kapele., iako je lipo i sunce., ali samo zubato, pogotovo na mokrom polju!., fala ti prijatelju Aco93!., fala ti., dobil sam tvoje slikice preko kompijuterske pošte i drago mi je da si ti dobil ne naljepnice običnom poštom ča sam ti poslal!!!., a ti si vridan i pedantan i odma si ji nakeljil!!!., prijatelju moj firemanpetar!., ma fala i tebi legijo, lipo te za čitati i prijatelja imati!., forumski moj prijatelju ZJ!., ma ni problem čovika poslušat., eto fala i tebi ako misliš da sam tebe poslušal?!., ovu šajbu su prporučili radnici i inžinjer iz tvornice Prima!., ali svakako zadnju reč i preporuku dal je glavni inžinjer i gospodin iz Kordun Karlovca., pišem gospodin., jer je u pravom smislu te moje pisane reči., pravi gospodin, moj iskreni naklon i rešpekt!., prijatelju moj forumski danot!!!., fala i tebi doneba za iskrene čestitke i pofale u svakom pisanom obliku!., falal ti!!!...
., isprika!, nis navel još ve moje drage ljude niš manje vridne i meni drage!!!., prijatelju moj gvozdeni!., fala, fala i tebi, pozdravi ženu i kaži da ću donest drv, ali ne baš tako brzo., ma ja sam ti jako spor čovik!!!, moraće se sanć ko i dosad?!., prijatelju moj matrix!., svakako fala doneba i tebi, dobar si ti, samo nemoj posustajat!!!., i cukar za kraj!., prijatelju moj!
mtd001!!!., ma kako ti moreš bit prost?, imaš najbolje godine, odličnu obitelj ka će ve dane bit uvećana za jednoga predivnog člana!!!., tako DA!, samo raspali!., a tebi je sad svakako dosta toga i oprošćeno!., znamo mi svi za tvoga KRUTOGA!, NE???., ali će bit aktivan za kaj misec., samo da ženica dojde ksebi od drugoga stanja!., a skromnog sam mišljenja da i neće onda tako bit KRUT!!!., hehehe..., sretno ti!., čuvaj svoju ženicu, ljubi je pazi i mazi., ali nemoj zanemarivat svoje ono malo predivno ditešce ko leti oko tebe., njemu svakako treba puno, puno ljubavi i pažnje!!!., Bog!., moj narode., čitamo se ...

., dragi moji prijatelji!., slikica ima još!!!...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,862
Ma da čovik ne poviruje,,,,i pijesnika imamo,,........:rolfer:

bageru,skriveni talent....ko nebi propjevao od one tvoje rakije,ko medicina je....:rolleyess:
eto vidiš grofe,što je poanta svega,da bi dobro orao moraš spigati plug,samo kada oreš vrt pusti brazdu,gledaj naprjed kamo ti štrlji utovarivač,da ne pokupiš koju šljivu i ode sve u tri......digo si ga u nebesa ko da tražiš signal za digitalnu tv...još ćeš rođotu skinut crjep sa kuće
eee, onaj KRUTI,,,sada moram reći tu štoriju kada si me potegnuo za jezik,,,,,,bili jednom zgodom kod ženinih,sjedimo svi onako lijepo za stolom,pije se gemišt,kad kaže meni moj šogi jednom iz zajebancije da kaj je njegova seka vidila u meni,a ja njemu ispalio ko iz topa;pa bogat nisam da je zbog para,maneken nisam da je zbog ljepote,onda valjda znaš zbog čega....i skoro popušio jednu iza uha od žene...:lol::lol::lol:...
kammg8.jpg

ma kako ti moreš bit prost?DA!, samo raspali!........alane oprosti.......:lol::lol::lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
bageru,skriveni talent....ko nebi propjevao od one tvoje rakije,ko medicina je....:rolleyess:
eto vidiš grofe,što je poanta svega,da bi dobro orao moraš spigati plug,samo kada oreš vrt pusti brazdu,gledaj naprjed kamo ti štrlji utovarivač,da ne pokupiš koju šljivu i ode sve u tri......digo si ga u nebesa ko da tražiš signal za digitalnu tv...još ćeš rođotu skinut crjep sa kuće
eee, onaj KRUTI,,,sada moram reći tu štoriju kada si me potegnuo za jezik,,,,,,bili jednom zgodom kod ženinih,sjedimo svi onako lijepo za stolom,pije se gemišt,kad kaže meni moj šogi jednom iz zajebancije da kaj je njegova seka vidila u meni,a ja njemu ispalio ko iz topa;pa bogat nisam da je zbog para,maneken nisam da je zbog ljepote,onda valjda znaš zbog čega....i skoro popušio jednu iza uha od žene...:lol::lol::lol:...
kammg8.jpg

Aaaaahhha,,,do pupušija,,,evo ja moju uispija najist,,,tako dače me peglom dok spavam proč jedan đir,,,:rolfer::rolfer:,,dobra je stvarno njoj nije trebalo budale u životu,ali štaje tuje,,,ljubav nema granica...........:lol::lol:

Neznam ja vidim grof drži visoko taj svoj utovarivač,,,valjda oče da susjedi vide koliko more dignut,,,tako da bude mora i dizat na prvu ploču kad bude susjed diza kuču..............:idea:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Neznam ja vidim grof drži visoko taj svoj utovarivač,,,valjda oče da susjedi vide koliko more dignut,,,tako da bude mora i dizat na prvu ploču kad bude susjed diza kuču..............:idea:
Ipak je radi susjeda :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ipak je radi susjeda :finga:

Neka je,,,barem ima čime susjedu podignut:cool:,,,,,samo neznam čime če drugi,ili imaju neki tajni stroj.....:rolfer::rolfer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Ma Grofe samo nek oni zajebavaju .... bitno je da se tebi može dić ....makar to bio i utovarivač :finga::rolfer:
 
G

GROF

Guest
Ma Grofe samo nek oni zajebavaju .... bitno je da se tebi može dić ....makar to bio i utovarivač :finga::rolfer:

.,heheheee., ma svakako, svakako., diže se ON! ko pravi tovarač!!!.,:supz:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
No ,no , nemojte keljit samo ove smajleke:finga:
Znate ćime se bavim , ima pomoći... samo se na vrijeme javite :rolfer:
Nije to malo stresa skupiti sve te vrednote
 
G

GROF

Guest
., dragi moj narode!!!

., u toku su pripreme oko pečenja - kuvanja rakije /ma sve zavisi kako ki operaciju veselog posla zove!!!/...

dsc00548jq.jpg


dsc00549h.jpg


dsc00550g.jpg


dsc00551ql.jpg


dsc00552zs.jpg


., narode moj!., lipi pozdrav svim skupa!., veliko fala doneba mome dragome rodji; VranićD i njegovoj dragoj, vridnoj dičici ki uredno i pedantno keljidu sličice, filmiće,..., ma sve naše gluparije, jigranje, zeke-peke sa zelenkom!., fala!!!...
 
B

BAGERISTA

Guest
A di češ grofe,,,,sa tom tinjon(plastični maštel),,,kamo si krenuja:weedman:,po grojze ili ostatke od grojza.....:weedman::weedman:vidiš šta naprijed...

Nema šta vrhunska konpozicija,,,sad možeš i na autoput ,,,,da se malo provozaš ko vozilo za održavanje cesta........:p:p
 

Najnoviji postovi

Na vrh