• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., lipi VAM pozdrav dragi moj narode!., moji forumaši!

., kako i velika većina VAS svi skupa, zna mi reć osobno ili napisat ovdeka na forumu DA me je dobro za čitat!!!., a sad je malko ponestalo slikanog materijala?!., pa sam odlučil napisat par crtic!!!., ono!., da se ima za čitat, smijuljit, kritikovat!!!, hahahaaaa.-

., moj narode!., kako i sami morete isčitat iz razno - raznog pisanog materijala - pisma - štorije svih nas budni i manje nadobudni!., svakako se DA isčitat kako na vom lipom i dobrom forumu ima nas puno ciganov!., a kako ja volim cigane!., a i sam sam sto puti gori od najboljega cigana!!!., evo odlučil sam jopet malo napisat ku reč!.-
., i kako se ono kaže u našem narodu!., NARODU! cele ve prerije, pa moglo bi se pisat i mislit na celu bivšu ex yu!!!., ona poznata izreka svim narodima voga terena KAKO svaki cigan svoga konjića fali!!!., a evo odlučil i JA moga konjića malo isfalit!!!

., o čemu se dela?!., pa ja moj traktorić iz sadašnje tvornice Prima!., tvornica traktora i namještaja iz Bjelovara, bivši i legendarni! "tomo vinković"!!! imam puni 6 godin., oko 700 radni sati dela!., istina i Bog!, ni puno, ali ni, ni malo!., jer uglavnom malo se dela?!., ili samo ja mislim da malo delam!., jer nimam nikakovi životinj, neslužim novčiće sa njim., a onda o čemu se dela?, ča ja delam?!., pa sve i niš., zajebancija, ćef, igranje, da nekažem sviranje kur.u!!!... malo orem, malo frezam, malo vozim jednu pa drugu prikoličicu, malo kosim i grabim seno, malo sijem žito i djubar, malo branam - drljam, malo guram sniga, malo tovarim sa tovarečem, malo cipljem i režem drvca, malo se vozim,... kažem - pišem sve malo!!!., jer kad se sitim da smo imali maloga prča od 18 konja i sa njim oko 20 priključaka - orudja, da smo držali 10 komadi velike stoke i oko 50 ovac, oko 10 prasac, oko 100 komadi razne živadi, da smo ga svi odreda vozili i na njemu se učili vozit!, prevraćali se, sudarali, veselili i po prelu odili!!!., jednostavno sa tim i takovim traktorići nikakovi problema nismo imali!., a ovo je sada u našem dvoru 6 vinković., skoro najveći!, i skoro najmanje!, ili niš nedela!., ali je moj narode! DOBAR!., e sad., ako se ja sa njim prevrnem, iskipljem prikolicu peska po prednjem pokrovu motora - haubi, zabim se - udarim u kuću, ... svakako da se postavlja logično pitanje?!., ki je kriv???., traktor tome ili moja malenkost!?., ja sigurno nis nikada kriv???!!!...

., i kako kaže naš boksač?, moj štovani i uzoriti poljoprivrednik!, gospodin Mavrović., moje iskustvo i preporuka!., svakako traktorić tomo vinković iz Prime!!!...

., svakako moram još i vo napisat., dobra su sva tri traktorića iliti klona, kako ji neki zna nazvat!., ali je šteta ča jim je upitna proizvodnja!., a zač?., pa zabadav!., ZATO ča su gazde - direktori prestari!!!., jedva da imadu 30 - 40 godin!!!., a NE nažalost već oko 70 godin!., tako da!!!...

., Bog dragi moj svite!., čitamo se ...
 
G

GROF

Guest
Prima!!!

., lipi VAM pozdrav dragi moj narode!., moji forumaši!

.., narode moj!., naš forumaš i administrator uvik na uslugi!; zbalija!, Željko!!!., sve VAS odreda pozdravlja!., svim poručuje da nikoga ne zaboravlja!, sve VAS i NAS voli!!!., ali probleme mu internet i kompijuter predstavlja!, tako da se trenutno sa tim zabavlja!., uskoro nam se vraća kakobi mogal sve da savjetuje, briše i popravlja i sa svimi nami da se zajebavlja.-

., Bog dragi moj svite!., čitamo se ...
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
., lipi VAM pozdrav dragi moj narode!., moji forumaši!


., svakako moram još i vo napisat., dobra su sva tri traktorića iliti klona, kako ji neki zna nazvat!., ali je šteta ča jim je upitna proizvodnja!., a zač?., pa zabadav!., ZATO ča su gazde - direktori prestari!!!., jedva da imadu 30 - 40 godin!!!., a NE nažalost već oko 70 godin!., tako da!!!...

., Bog dragi moj svite!., čitamo se ...

Grofe legendo... kad sam ovo pročitao pao sam sa stolice od smijeha! Ali to je potpuna istina! I da se nadovežem, nadajmo se da će se uskoro uključiti i mlade snage u tim trima tvornicama, da se daj Bože uvede i nešto novo, da se ne ostane samo na tehnologijama Tome Vinkovića, koje jesu odlične, ali ih malo pate godine. Kada bi se uvelo nešto suvremenije na tim traktorima, da i mi imamo svog "novog Pasqualija", gdje bi nam bio kraj... Pozdrav svima!
 
B

Bagudina

Guest
Nebi bilo loše da naprave i jednu seriju Tome:

1. poskidaju sve điđe-miđe koje nisu nužno neophodne za rad, a povečavaju % kvarova
da bude čisto "spartanski" stroj za rad bez ikakvih dodatnih nepotrebnih sitnica koje "olakšavaju" rad sa strojem.

2. Naprave djelove od materijala koji bi bili bili neuništivi (getribe, polu-osovine, difer.... itd) tako da nema više pucanja ključeva, poluosovina, i svega ostalog

3. Dadnu ga Matrix-u da ga spusti par puta niz onu svoju planinu (naravno u pretovaru) da vidimo hoče li što popucat !

4. Dadnu ga Darku da mu "mast izvadi" frezom i malčerom, radom na par hektara, naravno, odraditi u komadu i na največim vručinama (oko 15.07)

i kad sve to preživi, pustu ga na tržište u prodaju, i prvi ga kupi Puknuti jer je super zadovoljan strojem i nije mu našao niti jednu jedinu manu !

E, to bi onda bio stroj za EU !
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,686
., lipi VAM pozdrav dragi moj narode!., moji forumaši!

.., narode moj!., naš forumaš i administrator uvik na uslugi!; zbalija!, Željko!!!., sve VAS odreda pozdravlja!., svim poručuje da nikoga ne zaboravlja!, sve VAS i NAS voli!!!., ali probleme mu internet i kompijuter predstavlja!, tako da se trenutno sa tim zabavlja!., uskoro nam se vraća kakobi mogal sve da savjetuje, briše i popravlja i sa svimi nami da se zajebavlja.-

., Bog dragi moj svite!., čitamo se ...
Jedva čekamo našeg milog i dragog Željkeca (barem ja) ;)

Nebi bilo loše da naprave i jednu seriju Tome:

1. poskidaju sve điđe-miđe koje nisu nužno neophodne za rad, a povečavaju % kvarova
da bude čisto "spartanski" stroj za rad bez ikakvih dodatnih nepotrebnih sitnica koje "olakšavaju" rad sa strojem.

2. Naprave djelove od materijala koji bi bili bili neuništivi (getribe, polu-osovine, difer.... itd) tako da nema više pucanja ključeva, poluosovina, i svega ostalog

3. Dadnu ga Matrix-u da ga spusti par puta niz onu svoju planinu (naravno u pretovaru) da vidimo hoče li što popucat !

4. Dadnu ga Darku da mu "mast izvadi" frezom i malčerom, radom na par hektara, naravno, odraditi u komadu i na največim vručinama (oko 15.07)

i kad sve to preživi, pustu ga na tržište u prodaju, i prvi ga kupi Puknuti jer je super zadovoljan strojem i nije mu našao niti jednu jedinu manu !

E, to bi onda bio stroj za EU !
:lol::lol: :prayer:
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Nebi bilo loše da naprave i jednu seriju Tome:

1. poskidaju sve điđe-miđe koje nisu nužno neophodne za rad, a povečavaju % kvarova
da bude čisto "spartanski" stroj za rad bez ikakvih dodatnih nepotrebnih sitnica koje "olakšavaju" rad sa strojem.

2. Naprave djelove od materijala koji bi bili bili neuništivi (getribe, polu-osovine, difer.... itd) tako da nema više pucanja ključeva, poluosovina, i svega ostalog

3. Dadnu ga Matrix-u da ga spusti par puta niz onu svoju planinu (naravno u pretovaru) da vidimo hoče li što popucat !

4. Dadnu ga Darku da mu "mast izvadi" frezom i malčerom, radom na par hektara, naravno, odraditi u komadu i na največim vručinama (oko 15.07)

i kad sve to preživi, pustu ga na tržište u prodaju, i prvi ga kupi Puknuti jer je super zadovoljan strojem i nije mu našao niti jednu jedinu manu !

E, to bi onda bio stroj za EU !
tako nekako, potreban je pouzdan stroj, jeftin za održavanje. To se da napraviti, samo treba uložiti para i truda! I to bi bio stroj! Pravi stroj!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
i kad sve to preživi, pustu ga na tržište u prodaju, i prvi ga kupi Puknuti jer je super zadovoljan strojem i nije mu našao niti jednu jedinu manu !

E, to bi onda bio stroj za EU !
Kad puknuti nabavi tomu znajte da svijet ne bude još dugo trajal:confused:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,686
Kad puknuti nabavi tomu znajte da svijet ne bude još dugo trajal:confused:
Puknuti, ti nikako da naučiš da se takve makine ne nabavljaju nego kupuju :roll:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
u bem ti sunce ja dobih posao u primi kao probni vozac,i kolika ce plata biti
hehe baugadina dobro si me nasmijao ovim postom i nije mozda daleko od istine,a vjeruj da bi se takav traktor prodavao jer bi to bio pravi stroj, a sto se tice mene dobro bi doslo na mom tomi izboljsanje sa zglobom na poluosovinama jer ove su mi suvise krhke nekako,hahaha
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,355
u bem ti sunce ja dobih posao u primi kao probni vozac,i kolika ce plata biti...
Ne da bi dobil plaću, nego bi dobil batine od njih. Nisu njihovi traktori za takve vozače poput tebe. Bankrotirali bi u tjedan dana, a niti ti otkaz nebi stigli dati :rolfer:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
pa sigurno nisi,ali ako je ja mogu unistiti onda......
ma salimo se malo nece niko prihvatit za ozbiljno..............
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Nebi bilo loše da naprave i jednu seriju Tome:

1. poskidaju sve điđe-miđe koje nisu nužno neophodne za rad, a povečavaju % kvarova
da bude čisto "spartanski" stroj za rad bez ikakvih dodatnih nepotrebnih sitnica koje "olakšavaju" rad sa strojem.

2. Naprave djelove od materijala koji bi bili bili neuništivi (getribe, polu-osovine, difer.... itd) tako da nema više pucanja ključeva, poluosovina, i svega ostalog

3. Dadnu ga Matrix-u da ga spusti par puta niz onu svoju planinu (naravno u pretovaru) da vidimo hoče li što popucat !

4. Dadnu ga Darku da mu "mast izvadi" frezom i malčerom, radom na par hektara, naravno, odraditi u komadu i na največim vručinama (oko 15.07)

i kad sve to preživi, pustu ga na tržište u prodaju, i prvi ga kupi Puknuti jer je super zadovoljan strojem i nije mu našao niti jednu jedinu manu !

E, to bi onda bio stroj za EU !

što kod mene preživi može u eu godilo bi im malo naše smeće a ne mi njihovo da uvozimo no hoće li taj traktor doći na kušnju u naše ruke...trenutno mi fali jedan traktor za jesenske radove....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Gdje je GROF ?
10 dana je puno da on ne nađe naćin da se javi .
Jel ga tko ćuo na mob.?
Kaj gleda tko prognozu ,da nije na ralici 24/7
 
B

BAGERISTA

Guest
Kemija opet neke mašinerije,,,pa ga nema,,:mrgreen::mrgreen:,ma javit če se on,,,..ili ga kompijuter nešto možda zeza,,,došla neka kompijuterviroza..:lol::lol:
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
mislim da ne kupuje ništa ,samo da si nije sa svom tom novom tehnologijom za piljenje sjebao ruke.......
 
Na vrh