• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
mislim da ne kupuje ništa ,samo da si nije sa svom tom novom tehnologijom za piljenje sjebao ruke.......
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3Ez6-3ZccvU&feature=related[/YT]
Jezik pregrizo , no kod onakvog pričljivog čovjeka teško je i primjetiti da eventualno nema ruke
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
ma je, on kad progovori ,nenadjebiv je, a ako se služi još i rukama popapa Sanadera sa pol snage .....ali jedno je sigurno čovjek ti odmah kaže u lice što te spada bilo dobro ili zlo a to cijenim kod ljudi....
 
B

BAGERISTA

Guest
ma je, on kad progovori ,nenadjebiv je, a ako se služi još i rukama popapa Sanadera sa pol snage .....ali jedno je sigurno čovjek ti odmah kaže u lice što te spada bilo dobro ili zlo a to cijenim kod ljudi....

E vidiš,,,za mene su takvi ljudi,,amen,,,,,:prayer::prayer:,a ne da se iza leđa govori,,,ono šta ti ide odmah kaže i to cijenim,,svaka čast,,....
Čovika se drži za besidu,,,,a blago za roge.........:shock::shock:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,355
E Puknuti, ako nisi naše nikaj krvavije nisi trebal pokazati niti ovu limunadu.
Ja mislil da je to šivanje cijeloga prsta, a ono samo malo kožice :rolfer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
a gdje samo iskopa ovo šivanje ,jebate lud si sto gradi......
To gledam svaki dan kao podsjetnik da vrag nikad ne spava
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=l1nVuI5QFQE[/YT]
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=KOKuBLOoFOY[/YT]
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
jezik pregrizli... to Grof sada ralicu glanca, bit će snijega! Nije on kao naše zimske službe da ga snijeg u ovo doba iznenadi ;) mora prirediti zelembaća, a onda i sjekire mogu padati!
 
B

BAGERISTA

Guest
jezik pregrizli... to Grof sada ralicu glanca, bit će snijega! Nije on kao naše zimske službe da ga snijeg u ovo doba iznenadi ;) mora prirediti zelembaća, a onda i sjekire mogu padati!

A vijerojatno tako nešto,,,to samo našu službu uvijek iznenadi,,,dok on pada oni lagano pijuckaju i čekaju da se sve smrzne,,,i poslje kažu,,da su sve službe spremne,,,mada njihov posao,,jako dobro znam,,jer sam bio na cesti s teškim vozilima....
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
A vijerojatno tako nešto,,,to samo našu službu uvijek iznenadi,,,dok on pada oni lagano pijuckaju i čekaju da se sve smrzne,,,i poslje kažu,,da su sve službe spremne,,,mada njihov posao,,jako dobro znam,,jer sam bio na cesti s teškim vozilima....

koliko sam do sada vidio, kod Grofa takvih problema nema! Ne da mogu padati sjekire, nego upaljene motorne pile! A naše zimske službe su priča za sebe... da je snijeg iznenađenje u ovo doba godine, stvarno nisam znao... to je sigurno zato što sam se kao mali udario u glavu :p
 
B

BAGERISTA

Guest
koliko sam do sada vidio, kod Grofa takvih problema nema! Ne da mogu padati sjekire, nego upaljene motorne pile! A naše zimske službe su priča za sebe... da je snijeg iznenađenje u ovo doba godine, stvarno nisam znao... to je sigurno zato što sam se kao mali udario u glavu :p

Da motorke,,,možda i gore........

A šta češ,,,njih sve iznenadi.....:madmana:jer ih jako ne brine,.....stavija bi ja njih na cestu,,,pa da vide malo i s ove strane..:shock:
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
284
Da motorke,,,možda i gore........

A šta češ,,,njih sve iznenadi.....:madmana:jer ih jako ne brine,.....stavija bi ja njih na cestu,,,pa da vide malo i s ove strane..:shock:

ne brine to njih, pogotovo one što voze Unimoga...
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
A vijerojatno tako nešto,,,to samo našu službu uvijek iznenadi,,,dok on pada oni lagano pijuckaju i čekaju da se sve smrzne,,,i poslje kažu,,da su sve službe spremne,,,mada njihov posao,,jako dobro znam,,jer sam bio na cesti s teškim vozilima....
Nije bas tako... I nasu iznenadi...:axe:

Gdje je GROF ?
10 dana je puno da on ne nađe naćin da se javi .
Jel ga tko ćuo na mob.?
Kaj gleda tko prognozu ,da nije na ralici 24/7
Gde je?:scratch
Poceli su da mi se javljaju znaci odvikavanja, posto ne pise...
Pozdrav!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
Nije bas tako... I nasu iznenadi...:axe:


A vijerojatno,,,mada sumnjam da je i kod drugih bolje.....:shock::shock:,,,
ma doč če on ne sekiraj se,,,,nije daleko,,,...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
bojim se kad se Grof pojavi na forumu da će rođo VranicD imat pune ruke posla dok pokelji sav materijal za pokazat
ma sigurno slaže opet nekakovi pakleni stroj
 
B

BAGERISTA

Guest
I meni se vidi.......kolega ne bude stao sa slikama do nove godine......:rolfer::rolfer:
 
Na vrh