• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
..evo još malo ekskluzivnih slikica Grofovog posipača Messis...:)

dsc00526a.jpg


dsc00527wa.jpg


dsc00528lg.jpg


dsc00529f.jpg


dsc00530wy.jpg


dsc00531bz.jpg
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
evo par slikica od ugradnje malenih kotačića na Messisov rasipač radi lakšeg pomjeranja i skladištenja istog...

dsc00679m0.jpg


dsc00689hy.jpg


dsc00690nq.jpg


dsc00691b.jpg


dsc00692f.jpg


dsc00693x0.jpg


dsc00694v.jpg


dsc00695.jpg


dsc00696vy.jpg


dsc00698bj.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim ja da se slike stavljaju bez milosti,,,,svaka čast,,,na slikama,,i nisam vidija ovaj rasipač,,,je to novo kod tebe grofe,,,,a kotačići zlata valjaju:prayer::prayer:

Vidim i žena i mala se slikali i pozirali,,,,,kod mrcine,,,,svaka čast.......:supz:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Vidim da če Grof posložit malo tu hidrauliku, znači stavit u red. A on meni kaže da sam pedantan :D. Čini mi se da je on pedantan za dva mene, što mogu samo pohvalit.
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim da če Grof posložit malo tu hidrauliku, znači stavit u red. A on meni kaže da sam pedantan :D. Čini mi se da je on pedantan za dva mene, što mogu samo pohvalit.

Upravo tako..................svih hvali,,,i onda pokaže svima ,,kako se čuvaju i održavaju strojevi i ostalo...............:prayer::prayer::cool:
 

VranicD

Član
Tu od
24 Lip 2010
Poruka
193
evo malo zagrijavanja sa ličkim viskijem(antifrizom) prije akcije čišćenja, da šofer ne dobije ozebline...:D hehehe

dsc025380.jpg


dsc0253901.jpg


dsc02540s.jpg


dsc025410.jpg


dsc02542r.jpg


dsc02543z.jpg
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!
Živeli!


dsc02540s.jpg


Jel se to meni čini...il je GROF-ov fićok stvarno prazan?
Dobra vam etiketa ličkog viskija...svaka čast
Maznete vi još koju,,,i ništa od guranja snega...udri po grudvanju sa klincima...:lol:

živi bili...samo tako nastavite...srećan rad!
pozdrav joe!:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidim ja da su i boce numerirane,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:,,,ako se dobro vidi,,,i ako me oko ne vara,,,ili je mijesec i god........,,,,;);)

Samo nek si oni drmnu jednog i nema zime,,,,ima da se snjeg topi pred ralicom sam,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:,,,,,.......

Ala bi sad napisa jedan citat vašem prijatelju,,,,,,,,,PUKNUTOM,,,,ali me ne ki k....c ne pusti,,,,....:madmana::madmana::madmana::madmana:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Ala bi sad napisa jedan citat vašem prijatelju,,,,,,,,,PUKNUTOM,,,,ali me ne ki k....c ne pusti,,,,....:madmana:

Nećemo valjda sad da se vređamo!:supris:
al ajd napiši taj citat...da vidimo šta je pjesnik htio reći...;)
ajd...

pozdrav joe!:mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nećemo valjda sad da se vređamo!:supris:
al ajd napiši taj citat...da vidimo šta je pjesnik htio reći...;)
ajd...

pozdrav joe!:mrgreen:

Jesi ti PUKNUTI........:scratch::scratch
Pijesnik govori,,,kad mu dođe inspiracija

Jesi njegov glasnogovornik.....:mrgreen::mrgreen:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa ovi naši Ličani su stvarno legende :p, oni su si čak napravili svoje etikete "Lički viski". Baš ste face :supz:
 

gvozdeni1

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
284
Odlicne slike! Svaka cast na orginalnost:supz: i sretno sa ralicom:gitarist:!
Pozdrav!!!
 
B

BAGERISTA

Guest
E pa ovi naši Ličani su stvarno legende :p, oni su si čak napravili svoje etikete "Lički viski". Baš ste face :supz:

Vidiš petre,,,da su dobili i oni wisky,,,,i to pravi,,a ne onaj poluproizvod iz dučana,.....neka,,,su baš mi je drago:supz::supz::partyman::partyman:

Još,,,da nam je jednu degustirat,,,,8)8)..
 
Na vrh