• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

B

BAGERISTA

Guest
GROF uzvraca udarac sa slikama na one nase provokacije da ga zameo snijeg pa se ne javlja :rolfer:

Upravu si,,,,,,,,,,,,:mrgreen::mrgreen:,trpa nas slikama bez milosti...;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ali on sere na obadvije :scratch

Tebi ravnih nema,,,,samo šta se još tiješiš...........:finga:
Sva sreča da si me doša prosvijetlit...:rolfer::rolfer:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Vidiš petre,,,da su dobili i oni wisky,,,,i to pravi,,a ne onaj poluproizvod iz dučana,.....neka,,,su baš mi je drago:supz::supz::partyman::partyman:

Još,,,da nam je jednu degustirat,,,,8)8)..

;) :drinkers:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
., ma ča god da delam?, volim to kroz zabavu odradit!., život je; jedan, kratak, sužnjav, dosadan, zločest, škrt, prost, taman, siv, žalostan, presjeban, prebolestan, prestrog, preozbiljan, preskup, .... ma ode ja u pič.. mat....U!!!., zato moj narode!., ajmo se zekat - pekat i sve odradit kroz smij, sex, zabavu, jilo, pilo,... ma neka je svim i svakom milo i drago!

kad smo se danas čuli prek mobilnog, komentiro si da se puno smijem,
napisao si si sam odgovor zakaj se ja volim puno zaje..vat i smijat puno!!
:rolfer:
:partyman:

čitamo se, čujemo se!!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
GROF pa di si, jel onaj tvoj mali zeleni dela kaj ili se i on spametil pa presao sa eurodizela na Licki viski??!!
:rolfer:
:axe:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Da mi je staru mudru glavu sad dovuć na toplo ,pa napit (makar i) s njegovm rakijom od onih njegovih šljiva koje su od njegova zapomaganja toliko obrodile da su mu se grane savile do poda .
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
dsci0002sz.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0009jb.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0011k.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0018th.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0019i.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0020n.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0021j.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0022s.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0033ur.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

dsci0041uo.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Dragi forumaši to su slike od pred tri dana kad smo Grof i ja bili u Tvornici Prima da vidimo šta ima novog i kako se i šta radi.Kao šta se vidi na slikama nema baš traktora u njoj puno tvornica polako propada al"još uvijek radi" jedan traktor na traci pofarban,dva su ma montaži i nekoliko na generalnoj reparaturi, sklapaju se snježne freze i ralice pošto je sezona pred njima.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
hm,da bi čovjek riječ rekao....:)
bilo bi šteta da to propadne...
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
hm,da bi čovjek riječ rekao....:)
bilo bi šteta da to propadne...

Pa vjerojatno nece propast pošto tvornica radi i druge stvari osim traktora al vjerojatno neće nikad ići sa trake svakih 15 min jedan traktor kao pred 25godina kad se čekalo u redu za njih.To znam jer je i moj 523 onda kupljen pa mi je tata pričao koliko ga je čekao.
 
B

BAGERISTA

Guest
Pa vjerojatno nece propast pošto tvornica radi i druge stvari osim traktora al vjerojatno neće nikad ići sa trake svakih 15 min jedan traktor kao pred 25godina kad se čekalo u redu za njih.To znam jer je i moj 523 onda kupljen pa mi je tata pričao koliko ga je čekao.

E prošla ta vrimena,,,....
Žalosno,,,i velika tuga da se sve gasi kod nas......:madmana:
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Pozdrav i hvala za ljepe slike.
I meni je zao sta je takva situacija sa tvornica, sta njoj ne ide i "propada" - steta je...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
Pa vjerojatno nece propast pošto tvornica radi i druge stvari osim traktora al vjerojatno neće nikad ići sa trake svakih 15 min jedan traktor kao pred 25godina kad se čekalo u redu za njih.To znam jer je i moj 523 onda kupljen pa mi je tata pričao koliko ga je čekao.

znam,bio sam dosta puta tu prek ceste u ljevaonici,dok sam vozio,tu smo radili neke odljevke za brodske motore(u bivšoj firmi),uh,bila su to dobra vremena
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
kao prvo, GROF nije ni 'lace stigel presvuc, dojurio s posla u tvornicu....
kao drugo,zalost, jad i bjeda, al cekaj malo, kaj ima novog?
kao trece, mi smo sami sebi najveci neprijatelji dok ove lignje pune sebi racune, mo se jadamo i sve to placamo i sutke podnosimo...

hehe, kaj ima za pit? :partyman::gitarist: samo nam to preostaje...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
barem nam pijače ne fali,da ponekad speremo gorčinu iz usta...:cry:
 
Na vrh