• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
oki

samo ti pogledaj i snimi sve oko traktora ako je traktor dvije godine i ima 200 sati ništa ga ne pitaj ,nema od čega otići ama baš ništa ......
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,397


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

., evo moj Narode - forumski Svite! da vidite kako je moj prijatelj iz puste Slavonije napravil cipač - svrdlo za kalat drva za traktora tomu, more ga gonit i veliki standardni traktor.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...


Jel to tomo vinkovič jer piše tvornica traktora a ne tomo vinkovič

i dal postoji koji prima traktor a da nije zglobni vidio ja da postoje neki bez prednje vuče kolko mi se čini
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
Jel to tomo vinkovič jer piše tvornica traktora a ne tomo vinkovič

i dal postoji koji prima traktor a da nije zglobni vidio ja da postoje neki bez prednje vuče kolko mi se čini

postoji pa od grofa ti je takav !
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
brane GROF ima prednju vuču al njegov nije zglobni a kolega je pitao dal ima bez prednje vuče.........kad sam bio u PRIMI sa kolegom GROFOM vidio sam takav traktorčić ....prednje gume su manje i nema pogona........pozzzzzzzzzz
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
auuu što ga ovaj ide ko da ore sir....kolega da ti nisi ugradio jači motor pa nas farbaš :p:psuper oranje..malo je suvo al dobro ide:supz:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sigurno je natankal onog G-Napitka u primu kad radi na tolko okretaja :rolfer:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Kaže Grof da ima viška rakije pa je malo dodao aditiva u ovaj naš "extra kvalitetni" dizel:drinkers:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Evo nakon dužeg razmišljanja, nabavio sam i ja mini traktorčić. Radi se o Prima 840S modelu, 40 ks, tri cilindra, vodeno hlađenje, 2006.g, 580 radnih sati. Prijašnji vlasnik ga je dobio novog pod račun, a pošto je on često na poslovnom putu većinu vremena je stajao u garaži; radio je samo košnju vinograda sa njim što se i moglo zaključiti prema sastavu trave i lišća unutar zračnog filtera. Zasad sam za njega nabavio plug Batuje 2 brazde 12" i otprije imam frezu od 160 cm. S oba priključka radi bez problema. Kada uhvatim vremena, dobit će prednju ralicu, radna svjetla iza i farbanje zaštitnih okvira jer je crna boja malo izbljedila na njima...sve u svemu za sada sam jako zadovoljan :)

25yvymg.jpg


2vsoppc.jpg


2i7sjo7.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh