• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e zjocko i ja ti želim sve najbolje sa novim strojem....nemam šta reć osim da je fenomenalan....sretno
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Evo krenuo sam ja polako s preinakama/poboljšanjima na traktoru... Isprojektirao i montirao nove nosive bočne ploče da povežem traktor i motor u jednom komadu, a ujedno će tu doći nosači za prednji hidraulik i ralicu, al to kreće sutra... :). Pa evo kako sam to osmislio..

333d1si.jpg


fkvdih.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,059
A zasto nisi kad si več radio nosač malo podigo filter ovako mi se čini da jako strži i samo čeka da ga negdje skines
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Filter je gdje je i bio u originalu, razlika je što je bio 1.5 cm bliže motoru, na istom mjestu. Stavit ću mu zaštitu s donje strane da se ne može potrgati.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,059
da ma kad si več radio si mogo napravit nosač gore tako da bude u ravnini sa ovim novim komadom zeljeza
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,479
Kad smo več kod toga, ono crevo sa AC pumpe do filtera mi nekak kratko, a i opčenito sva ta creva ko da češu jedno po drugom :scratch
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Evo krenuo sam ja polako s preinakama/poboljšanjima na traktoru... Isprojektirao i montirao nove nosive bočne ploče da povežem traktor i motor u jednom komadu, a ujedno će tu doći nosači za prednji hidraulik i ralicu, al to kreće sutra... :). Pa evo kako sam to osmislio..

@zjocko - pozdrav i sretna ti kupovina Prime...nek te dugo služi!
A za izradu ovih bočnih ploča...neverovatno extra odrađeno...:prayer:
skidam kapu...sve pohvale:supz:
pozzz joe!:mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
@zjocko - pozdrav i sretna ti kupovina Prime...nek te dugo služi!
A za izradu ovih bočnih ploča...neverovatno extra odrađeno...:prayer:
skidam kapu...sve pohvale:supz:
pozzz joe!:mrgreen:

Hvala, to je tek nosiva baza, ima tu još svašta što dođe gore
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Grof je dobio konkurenciju, znaš kome se možeš javiti za savjet i informaciju :lol:

Naravno, već sam ja kontaktirao Grofa u vezi nekoliko stvari koje su mi bile "nove i nepoznate" :).
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Eto malo novosti u vezi mog mini traktora... Plug kompletno rastavljen, povaren, obojan sa 2K bojom, stavljeni novi šarafi, novi lemeši s Hardox špicama.. Na zadnje dvije slike je nova rama koja povezuje cijeli prednji kraj, drži zaštitni okvir, prijenos, motor i haubu, a ujedno na sebi ima nosače za prednji hidraulik i ralicu koja će se tu montirati... Ona originalna mi se činila presmiješna da nešto na nju dograđujem pa sam ju skinuo i eto smislio ovu :). Usput, ako tko treba original nosač haube, vrlo povoljno ga prodajem; mislim da bi odgovarao i na starije serije traktora

2cxga34.jpg


o76lis.jpg


n3q4bb.jpg


2t5cp.jpg


8w0bbc.jpg
 

zagorje

Aktivni član
Tu od
4 Lis 2011
Poruka
360
poz,zjockoo to kaj ti radiš sa željezom i aparatom to više nije normalno, ne da si majstor nego nekaj za kaj nemam rijeći,samo pazi sa slikama postoji mogučnost da te otmu ameri,rusi ili kinezi,svaka čast !
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
poz,zjockoo to kaj ti radiš sa željezom i aparatom to više nije normalno, ne da si majstor nego nekaj za kaj nemam rijeći,samo pazi sa slikama postoji mogučnost da te otmu ameri,rusi ili kinezi,svaka čast !

Hahahahaha, mozda bi se kod njih to isplatilo radit :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh